Skip to content

Czym jest serwer Rack i jak wybrać najlepszą szafę i jak ją zorganizować?

4 de luty de 2022

W ostatnich czasach stojaki stały się w bardzo przydatne narzędzie do ochrony różnego sprzętu komputerowego i elektronicznego. Cóż, pozwala nam hostować różne narzędzia; bez ryzyka szkody.

Jednak wybór właściwego czasami nie jest łatwy. Ponadto, jeśli nie posiadasz niezbędnej wiedzy, możesz dokonać niewłaściwego lub niewłaściwego zakupu. W tym poście wskażemy najlepsze wskazówki, aby pozyskać produkt z największym sukcesem. Więc jeśli chcesz wiedzieć więcej, Zapraszamy do dalszej lektury.

Co to jest stojak?

Kiedy mówimy o stojaku, odnosimy się do system garderoby lub garderoby, który pozwala na przechowywanie szeregu urządzeń technologicznych. Ogólnie rzecz biorąc, pod tą nazwą znana jest struktura, która daje pierwszeństwo organizacji urządzeń komputerowych, elektronicznych lub innych.

Regał jest stale używany do przechowywania narzędzi. Takie jak serwery, Switch, komputery, systemy pamięci masowej, systemy sieciowe, między wieloma innymi.

Z drugiej strony wymiary tych szafek mogą się różnić. Jednak wszystkie są wyrażone w formie. W tym przypadku mamy: Wysokość (U) x Szerokość (mm) x Głębokość (mm)Możesz go kupić na ebay lub amazon.

Zwykle regały ułatwiają i pomagają zaoszczędzić miejsce. Ponieważ w tej konstrukcji można przechowywać wiele różnych urządzeń. Należy jednak wziąć pod uwagę, że musi być przechowywany w pomieszczeniu o wystarczającej wentylacji; ponieważ ciepło może spowodować przegrzanie lub uszkodzenia wewnątrz RACK.

Należy zauważyć, że istnieje wiele różnych typów stojaków. Na przykład: Racki do integracji, serwerów i akcesoriów, telekomunikacji, sieci głosowych i danych, Racki do testów laboratoryjnych i wiele innych. Jednak w tym poście skupimy się na Szafy serwerowe.zorganizować szafę serwerową

Jak wybrać odpowiedni stojak?

Ważne jest, aby przed zakupem tego typu półki wziąć pod uwagę kilka wskazówek i dzięki temu uniknąć nieudanego zakupu. Ponadto te wskazówki mogą pomóc w oszczędzaniu urządzeń technologicznych i daj im większą trwałość.

  • Pierwszą rzeczą, o której należy się upewnić przed dokonaniem zakupu, jest to, że jest to produkt wysokiej jakości. Ponadto spełnia każdą ze swoich funkcji. Dlatego musi utrzymać ciężar przechowywanych urządzeń; Oprócz posiadania wystarczającej ilości miejsca, aby każdy artefakt.
  • Dlatego musisz wziąć pod uwagę wysokość stojaka. Musi być zgodnie z serwerem.
  • Kolejnym bardzo ważnym szczegółem jest wizualizacja i pomiar dna. Ponieważ musi to być wygodnie odpowiednia konstrukcja dla serwera.
  • Poszukaj zestawu, który zawiera system wentylacji. Dlatego serwery wydzielają ciepło, a to może powodować awarie do którejkolwiek z drużyn.
  • Weź pod uwagę przestrzeń dostępną do zablokowania stelaża. Zgodnie z tym warunkiem mogłem przystąpić do wyboru. Ponieważ konieczne jest, aby być w wygodnym miejscu.
  • Podobnie wskazane jest wybranie zdejmowanego stojaka. Bo to będzie bardziej praktyczne i dzięki temu będziesz mógł umieścić w dowolnym miejscu.

Na koniec pamiętaj, że najlepszą opcją jest dostosowanie się do Twoich potrzeb. Oprócz weryfikacji i sprawdzania różnych cen. Jednak stojak pomoże Ci zaoszczędzić miejsce i utrzymać wszystko we właściwym porządku, jeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają kupować online, ważne jest, aby mieć wszystko w porządku, możesz również zapłacić za pomocą PayPal.

Zalety szaf Szafy na serwery

Organizacja stacji roboczych jest ważna, szczególnie dla tych, którzy mają serwery i ich wiele kabli, dlatego instalowanie Szafa Rack jest korzystna dla firminne korzyści to:

  • Posiadając te szafki firma przekazuje porządek, unika kładzenia kabli na podłodze jak i reszty sprzętu, tym samym dając mu dobry wizerunek dla klientów.
  • ten konstrukcja tych szaf rack Pozwala to na umieszczenie ich na stanowiskach pracy, z dala od przestrzeni, które mogą przeszkadzać w biurze.
  • Zapewnia zmniejszenie zagrożeń w przestrzeni roboczej, które są spowodowane przez kable na ziemi.

Wysokość świadczeń, które montaż tych stojaków Będzie to zależało od biura, ilości sprzętu i przestrzeni, jaką ma w nim, co da mu wizję wyboru.

dołącz do naszego kanału telegram