Skip to content

Czy kupowanie i sprzedawanie na Etsy jest bezpieczne, czy nie? – Niezawodność handlu online

19 de kwiecień de 2022

Chociaż to jest biznes kupować i sprzedawać onlinefirma oferuje solidne przepisy, które wzmacniają jej wiarygodność. Te zasady Etsy mają zastosowanie od momentu utworzenia firmy i obejmują wszystko, co jest związane z handlem Twoim rzemiosłem.

W jaki sposób firma Etsy jest wspierana pod kątem niezawodności?

Bezpieczeństwo nabiera więc siły, ponieważ prowadzą Cię do rozwoju Twojej firmy. Pozwala także na płynna komunikacja między jej użytkownikami, za pośrednictwem czatów grupowych, które zobaczysz w aplikacji Etsy. I tak, wiedząc, czy można kupić witrynę internetową. Zapewnia nawet śledzenie dostawy zamówień składanych przez klientów.

Czy kupowanie lub sprzedawanie na Etsy jest naprawdę bezpieczne?

Negocjowanie za pośrednictwem tych wirtualnych sklepów jest bardzo przydatne i łatwe, a także uważane za niezawodne. To zabezpieczenie znajdziesz w ciągłej trosce o aplikację, ponieważ klient jest zadowolony.

Bez wątpienia zyskasz niezawodność, kupując ręcznie robiony produkt na Etsy. Tam znajdziesz poważne polityki w swoich transakcjach, wysyłka i zwroty oraz metody płatności. W tym sensie ten sklep internetowy oferuje dużą solidność dla twoich operacji.

Twoja polityka dotycząca wysyłki i zwrotów

Etsy jest organizacją godną zaufania, pokazuje nam przepisy dotyczące przekazu lub zwrotu pieniędzy produktów. Dlatego, jeśli zdecydujesz się założyć firmę na Etsy i wprowadzić zaktualizowaną aplikację, musisz przestrzegać pewnych zasad, takich jak:

 • Musisz podać swój dokładny adres.
 • Możesz skorzystać z wybranej przez siebie firmy kurierskiej.
 • Aplikacja oferuje Ci etykiety wysyłkowe, dzięki którym będziesz mieć możliwość, że firma, wsparcie w przewodniku zgłoszonych produktów. W ten sposób wzmacniasz bezpieczeństwo wysyłanych zamówień.
 • Pamiętaj o opłatach za przelew Twoich przedmiotów do ostatecznego odbiorcy. Ponadto ważne jest, aby klient był świadomy wszystkich tych informacji.
 • Sprzedający i kupujący muszą wspólnie uzgodnić wysyłkę paczki. Będąc kluczowym, weź pod uwagę ceny za wagę, rozmiar i lokalizację gdzie trafia paczka?
 • Istnieje również możliwość zakupu etykiet zwrotnych, a do realizacji tego ważne jest, aby uzgodnić z kupującym sposób wysłania zwracanego produktu.

zaufany sklep internetowy Etsy

Kraje, w których jest dostępny

Istnieje wiele miejsc, w których znajdujemy Etsy, co zachęca Twoją firmę do projekcji poza granicami. Musisz więc wziąć pod uwagę przepisy celne każdego narodu, aby nie doszło do sprzeczek z twoim towarem.

W momencie anulowania płatności za produkt możesz skorzystać z Etsy Payments. Musisz jednak sprawdzić, czy Twój kraj ma ten wirtualny portfel.

Ten forma płatności, zakotwiczona do PayPal, znajdujemy go w krajach takich jak Australia, Belgia i Bułgaria. Ponadto widzimy ją aktywną m.in. w Kanadzie, Chorwacji, na Cyprze, które charakteryzowały się dużym wzrostem.

Podobnie znajdziemy tę metodę płatności w Danii, Finlandii, Francji i Niemczech. Będąc jednym z głównych testów niezawodności, które ma ta firma.

W ten sposób możesz wysyłać swoje rękodzieło do różnych części świata za pomocą możliwość rozszerzenia działalności do różnych miast między innymi w Izraelu, Włoszech, Łotwie, Malcie i Meksyku.

Dotarcie do tak wielu części świata jest więc wielką zaletą. W tym przypadku, zwiększyć swój biznes rzemieślniczy do krajów takich jak Maroko, Holandia, RPA, Nowa Zelandia i Norwegia.

Podobnie widzimy tę wirtualną firmę na Filipinach, w Polsce, Portugalii i Rumunii. Etsy jest również dostępne w Singapurze, Słowacji i Słowenii. Oczywiście, jest dostępny w Hiszpanii oraz kraje takie jak Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Wietnam, zajmując się potęgami gospodarczymi, które reprezentują.

Etsy kup sprzedaj bezpieczeństwo

Używa go wielu użytkowników

Nie ma wątpliwości, że na Etsy jest duża liczba przedsiębiorców, do 2020 roku miała około 82 miliony użytkowników. Uważamy, że ogromny wzrost kupujących w zeszłym roku. Daje to również dużą pewność, że zasady firmy działają prawidłowo.

Jak używać Etsy do sprzedawania lub kupowania rękodzieła?

Stworzenie profilu na stronie firmy jest dość łatwe, nawet promuj swoje produkty na Etsy jest łatwy i użyteczny. Tak jak na Amazonie, gdzie bezpiecznie robisz zakupy. Aby to osiągnąć, musisz założyć konto i wykonać następujące kroki:

 1. Po pobraniu aplikacji Etsy na swoje urządzenie przejdź do edycji swojego profilu.
 2. możesz przeczytać komentarze od innych użytkowników aby wymieniać się pomysłami i dowiedzieć się więcej o trybie firmowym.
 3. Zaakceptuj zasady Etsy, dodaj swoje informacje do rozliczeń.
 4. Następnie opublikuj zdjęcia swoich produktów ze zdjęciami pod różnymi kątami.
 5. Spójrz też na sugestie firmy, aby skorzystać z algorytmów. W ten sposób więcej użytkowników zobaczy Twoje posty.
 6. kiedy idziesz na zakupy, upewnij się, że podajesz swój dokładny adressprawdź rozmiar, kolor i inne szczegóły, aby uniknąć zwrotów.

Koszt prowizji

Kiedy zdecydujesz się opublikować swoje ręcznie robione przedmioty na tej stronie, Etsy dostaje 3,5% wartości każdej sprzedaży. Ponadto, jeśli chcesz dokonać płatności kartą lub PayPal, musisz zapłacić 4% za przedmiot, który uda ci się sprzedać w tej trybie.

kup sprzedaj zaufane rękodzieło Etsy

Gdzie mogę złożyć reklamację dotyczącą moich zamówień Etsy?

Jeśli masz problem z zakupami, w zasadzie powinieneś rozwiąż go bezpośrednio ze sprzedawcą. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 48 godzin, możesz złożyć reklamację na Etsy, wykonując następujące czynności:

 1. Po przejściu na stronę główną Etsy przejdź do swojego profilu.
 2. Znajdź opcję zakupów i recenzji.
 3. Wybierz wiersz o nazwie pomoc w zamówieniu i wybierz tę związaną ze sprawą, którą zamierzasz zaplanować.
 4. Wybierz opcję zawierającą pytanie Nadal potrzebujesz pomocy?
 5. Następnie musisz zaznaczyć linię o nazwie Tak, chcę otworzyć sprawępodaj szczegółową przyczynę i wyślij formularz, aby Etsy pomogło Ci w rozwiązaniu problemu.

dołącz do naszego kanału telegram