Skip to content

Co to jest „Socios.com” i skąd pochodzi? – Opinia o kryptowalutach

25 de wrzesień de 2021

Żyjemy w epoce, w której kryptowaluty zyskują na popularności, oprócz tego, że każdego dnia pojawiają się nowe, na które użytkownicy szaleją, aby inwestować. Tym razem nowym bohaterem jest platforma Socios.com do sprzedaży tokenów Dzięki temu, że wiele drużyn piłkarskich czy piłkarskich zdecydowało się na jego sponsorowanie, ze względu na przepisy dotyczące reklamy stroju.

Socios.com to nowa platforma nagród i wpływów dla tokenów fanów, w której możesz wygrywać, grać i wymieniać oferowane przez nią kryptowaluty. Będziesz mógł brać udział we wszystkich decyzjach, które zespół będzie podejmował w trakcie sezonu, musisz tylko zdawać sobie sprawę z sondaży, głosów i wielu innych dynamik, które będą ogłaszać Twoje ulubione zespoły.

Jak działa strona Socios.com? – Podręcznik użytkownika

Korzystanie z platformy lub aplikacji Socios.com jest bardzo proste, ponieważ jest ona stworzona po to, aby użytkownicy mogli się nią cieszyć i dobrze się nią bawić, jej obsługa jest prosta. Podobnie, pozwala fanom sojuszniczych drużyn na branie udziału w decyzjach, które podejmują w nowy sposób, całkowicie cyfrowy i bardzo korzystny dla obu stron.

Właśnie Musisz kupić lub zdobyć Chiliz ($ CHZ) i wymienić je na Fan Tokeny od swojego ulubionego zespołu, możesz otrzymać wspaniałe nagrody lub nagrody oferowane przez platformę użytkownikom, którzy pozostaną aktywni. Ponadto powinieneś również zwracać uwagę na swoje ulubione zespoły, ponieważ zwykle uruchamiają one oficjalne ankiety, w których możesz uzyskać prawo głosu w zarządzaniu zespołem, kupując Tokeny.

Celem projektu Socios.com jest promowanie transformacji klubów, od jednego z najpopularniejszych sportów, po digitalizację i popularyzację wykorzystania Blockchain. Ponadto ta metoda będzie działać jako jedyny zasób umożliwiający uzyskanie zasobów cyfrowych od zespołów, które są częścią tego projektu, popularnych zespołów, które dołączają do projektu, takich jak między innymi PSG, Juventus, Roma.

Na jakie platformy jest dostępny i jak go pobrać?

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do rodziny Socios.com, możesz to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej, wchodząc na swoje konto i wymieniając tokeny. Aplikację możesz zainstalować za darmo z dowolnego urządzenia mobilnego:

Android

Aplikację mobilną Socios.com można pobrać z urządzenia z systemem Android całkowicie bezpłatnie. to jest możliwe znajdź go w Sklepie Play i zainstaluj, kiedy tylko chcesz aby zacząć zdobywać i zdobywać tokeny ze swoimi ulubionymi drużynami

ios

Jeśli masz urządzenie iPhone lub system iOS, aplikację możesz również pobrać bezpłatnie z oficjalnego sklepu iOS. Możesz zainstalować Socios.com na swoim telefonie komórkowym z systemem iOS z App Store i weź udział we wszystkich nagrodach oferowanych przez platformę, graj i zdobywaj tokeny.

Jak zdobyć Tokeny na tej platformie?

Po zarejestrowaniu się w aplikacji i wejściu, Musisz tylko kupić $ CHZ za pomocą karty MasterCard, Visa lub innych metod płatnościi zacznij wymieniać je na żetony fanów swojej ulubionej drużyny. Możesz je kupić lub sprzedać, jeśli chcesz, z oficjalnej aplikacji Socios.com, na Androida lub iOS, po cenie ustalonej w tym czasie przez podaż i popyt produktu.

partnerzy.com

Także Możesz zdobyć Tokeny swoich ulubionych drużyn z dowolnej innej platformy Exchange gdzie możesz kupić, sprzedać lub wymienić dowolne z dostępnych w nich tokenów. Niektóre z platform wymiany kryptowalut to między innymi Binance, Coinbase, BitPanda.

Z drugiej strony, będąc częścią platformy Socios.com, będziesz mógł również otrzymywać niesamowite oferty i brać udział w niekończących się loteriach, konkursach i głosowaniach ogłoszą sojusznicze drużyny. Ponadto, uczestnicząc i zawsze będąc aktywnym na platformie, będziesz mógł zakwalifikować się do bezkonkurencyjnych wspaniałych nagród, które są na niej losowane, brać udział w grach, ankietach i wielu innych.

Po drugie, platforma posiada wszelkie środki bezpieczeństwa, aby Twoje tokeny nie były zagrożone przez hakerów, dzięki niewiarygodnie zaawansowanemu systemowi szyfrowania matematycznego, z którego korzysta Socios.com. Ten rodzaj systemu jest całkowicie bezpieczny i odporny na hakerów ze względu na wysoki poziom trudności w manipulowaniu nim.