Skip to content

Czym jest Chiliz, czyli kryptowaluta sportowa i rozrywkowa – wszystko do zainwestowania

27 de wrzesień de 2021

Dzięki rozwojowi kryptowalut, takich jak między innymi Bitcoin, Ethereum, wiele firm zdecydowało się na tworzenie nowych projektów, które opierają się na tej nowej strategii ekonomicznej. Jedną z kryptowalut, która skłania ludzi do rozmów o tym obszarze, jest Chiliz, znana również jako wirtualna waluta sportu i rozrywki.

El Chiliz został stworzony, aby funkcjonować jako pomost, w którym mogą się zjednoczyć wielkie kluby piłkarskie i ich najwięksi kibice. Ta wirtualna waluta została rozpowszechniona dzięki platformie Socios.com, na której możesz uczestniczyć, grać i wygrywać zarówno ankiety, jak i nagrody ogłaszane przez sprzymierzone z nią drużyny sportowe.

Jaki jest główny cel sportowej kryptowaluty Chiliz?

Ta kryptowaluta została stworzona przede wszystkim po to, aby przybliżyć kibicom ich ulubione zespołyPonadto będą mogli kupić bezpośrednią siłę głosu swoich ulubionych klubów, lig lub drużyn. Podobnie fani przestaną tylko oglądać rywalizację swoich drużyn, jeśli nie, będą również mogli zostać uczestnikami przed decyzjami klubu.

Ponadto projekt ten oferuje nowe alternatywy płatności za konwencjonalne produkty, w ten sam sposób dostarcza nowe narzędzia oparte na kryptowalutach osobom zajmującym się sportem i rozrywką, aby mogli skutecznie i cyfrowo zarabiać na swoich produktach.

Jacy są główni partnerzy kryptowaluty Chiliz?

Dzięki celom, które stworzył ten projekt, aby poprawić relacje między fanami i zespołami, a także przyszłość z większą i lepszą monetyzacją, wiele klubów stało się jego częścią. Niesamowita sława, jaką zdobyła ta wirtualna waluta, zawdzięczamy platformie Socios.com, która daje swoim użytkownikom możliwość zdobycia tokenów od swoich ulubionych drużyn.

Podobnie wspaniałe przyjęcie, jakie ta kryptowaluta spotkała, przyciągnęła kluby wysokiej rangi, z których niektóre są już częścią tego: Barça ($ BAR), Paris Saint-Germain ($ PSG), Juventus ($ JUV), Inter ($ INTER) i wiele innych.

Z drugiej strony jednym z głównych partnerów kryptowaluty jest Enjin, znany Crypto Token, który koncentruje się na grze, również umożliwił tworzenie NFT jako cyfrowych kolekcji marek w dziedzinie sportu i rozrywki.

Podobnie jest wielu innych partnerów, którzy są ważną częścią branży kryptowalut, takich jak Binance Chain, Chainlink i Lagardere Sports, przy czym ta ostatnia jest ważną agencją marketingu sportowego.

Jak działają tokeny Chiliz?

Tokeny Chiliz można wymieniać z platformy Socios.com, pojawienie się tej waluty oznacza początek skupienia się na fanach sportu i początek ich interakcji bezpośrednio z ulubionymi drużynami.

Ta platforma służy do tokenizacji klubów sportowych lub drużyn, elektronicznie, aby ich fani mieli na nie większy wpływ. Ponadto tokeny Chiliz działają jako nowy sposób generowania dochodu dla tych klubów sportowych lub lig.

Jakie są zalety inwestowania w Chiliz?

Chiliz wkraczają w świat kryptowalut, przyciągając coraz więcej fanów sportu, którzy chcą zainwestować w coś, co im się podoba i mieć wiedzę, np. sport. Ta kryptowaluta zebrała ogromną liczbę pozytywnych recenzji w obszarze, w którym użytkownicy, którzy z niego korzystali, podkreślają kilka głównych zalet:

chiliz sojuszników

Weź udział w ewolucji swoich zespołów

Dzięki tokenom fanów, które możesz zdobyć z Chiliz, masz możliwość uczestniczenia w decyzjach podejmowanych przez twoje ulubione drużyny, oprócz uczestniczenia w niesamowitych nagrodach. Podobnie bycie aktywnym użytkownikiem platformy Socios.com Będziesz mieć dostęp do oficjalnych produktów i głosów oddanych przez kluby sportowe swoich preferencji.

Wielki wzrost na rynku

Część ekonomii obejmująca tokeny Chiliz, gdy na platformę wchodzi nowy zespół, powoduje ogromne spalanie już zebranych tokenów. Z drugiej strony, gdy nowe zespoły wchodzą na platformę, nowi członkowie również to robią, a ilość dostępnego Chiliz maleje, co oznacza wzrost waluty na rynku.

Kryptowaluta to pieniądz przyszłości

Wszyscy widzieliśmy, że w ostatnich latach kryptowaluty stopniowo wkraczały do ​​sektora gospodarczego, dając się poznać i pokazując korzyści, jakie nam oferują. Zatem, każdego dnia coraz więcej firm lub projektów wykorzystuje go jako bazę ekonomiczną dla swojego wzrostu, ponieważ dzięki nim mogą uzyskać wyższe zyski i solidną bazę dochodową, która może podlegać codziennym wahaniom.

Nie ma wątpliwości, że wraz z upływem lat i nowymi nowinkami technologicznymi, kryptowaluty stają się najbardziej niezawodną walutą do inwestowania lub przechowywania pieniędzy.

kryptowaluty

dołącz do naszego kanału telegram