Skip to content

Jak kupić token kibica na Socios.com? – Zalecenia i Proces

28 de wrzesień de 2021

Jeśli chcesz dołączyć do społeczności fanów sportu, która jest częścią Socios.com, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, dzięki czemu możesz wejść na platformę i cieszyć się wszystkim, co Ci oferuje. Aby zacząć w Socios.com, musisz kupić Fan Token dzięki któremu możesz wejść i uczestniczyć we wszystkich dynamikach, które wykonują ulubione kluby i drużyny.

Socios.com to nowa platforma Blockchain, w której największe i najbardziej znane drużyny sportowe mogą w nowy sposób komunikować się ze swoimi fanami i czuć się częścią zespołu.

Jakie korzyści odniosę wchodząc w świat tokenów fanów?

Dołączając do ogromnej społeczności, która jest częścią Socios.com, będziesz nie tylko informowany o swoich zespołach, ale także możesz uzyskać wiele korzyści i nowych doświadczeń które Ci się spodobają, niektóre z tych korzyści to:

Bądź częścią swojego ulubionego zespołu

Kiedy dołączasz do platformy Socios.com i kupujesz Token swojej ulubionej drużyny, natychmiast zaczynasz być jej częścią. Fani, którzy są częścią tej społeczności mogą wchodzić w bezpośrednią interakcję ze swoimi ulubionymi zespołami poprzez działania robią z platformy.

Socios.com powstało przede wszystkim po to, aby zbudować most, na którym fani mogą nawiązać kontakt ze swoim zespołem, coś, czego nigdy wcześniej nie widziano.

Wpływaj na decyzje podejmowane przez Twój zespół

Jeśli jesteś już częścią Socios.com, będziesz wiedział, że kupując Fan Token od swoich ulubionych drużyn, masz prawo brać udział w podejmowanych przez nich decyzjach. Generalnie decyzje te są zazwyczaj podejmowane głosami większości fanów, którzy wchodzą w skład platformy, a wszystko dzięki temu, że w Socios.com przeprowadzają głosowania i ankiety w którym wszyscy użytkownicy mogą komentować.

Gry interaktywne w aplikacjach

Oprócz powyższego platforma również pozwala użytkownikom uczestniczyć w wielu interaktywnych grach gdzie mogą wykupić, grać lub zdobywać nagrody. Podobnie przeżyjesz wyjątkowe i niezapomniane wrażenia z niesamowitymi nagrodami i nagrodami, które ci oferują, a wszystko to dzięki unii Socios.com i twoich ulubionych klubów.

Bezpłatna inwestycja kupna-sprzedaży

Wielu użytkowników, którzy są częścią platformy, również zaczęło ćwiczyć w niej handel ze względu na spekulacje dotyczące każdej z drużyn lub klubów, które są częścią społeczności. Ponadto, Socios.com pozwala na zakup i sprzedaż tokena kibica całkowicie za darmoNależy jednak przestrzegać pewnych zasad maksymalnej i minimalnej kwoty do zdobycia, które zostaną określone podczas aukcji lub zakupów.

Jakie są wymagania, które muszę spełnić, aby zainwestować?

Niezbędne wymagania do rozpoczęcia zainwestuj w platformę Socios.com Nie są zbyt wymagające, a Ty możesz je łatwo spotkać, dzięki czemu możesz zacząć cieszyć się wszystkimi korzyściami, które Ci oferuje.

Telefon komórkowy

Chociaż aplikacja komputerowa została już zaprojektowana tak, abyś mógł zarządzać swoim kontem Socios.com z komputera, ważne jest, aby mieć telefon komórkowy, aby być świadomym wszystkiego, co dzieje się na co dzień. Potrzebujesz tylko telefonu z systemem Android lub iOS a tym samym być na uboczu tego, co nowe ogłaszane jest w aplikacji.

Aplikacja Socios.com

Pobrano aplikację Socios.com

Aby zacząć brać udział i być częścią decyzji podejmowanych przez ulubione kluby i drużyny, najpierw Musisz pobrać aplikację Socios.com na swój telefon komórkowy. Z niego będziesz mógł przyjrzeć się ogłoszeniu, konkursowi lub głosowaniu przeprowadzonemu przez partnerów platformy, aby wziąć udział i mieć wyjątkowe możliwości zdobycia niesamowitych nagród.

Karta kredytowa lub debetowa

Jeśli chcesz zainwestować, aby wejść do świata tokenów Fan w Socios.com, musisz mieć trochę karta kredytowa lub debetowa, za pomocą której można kupić walutę niezbędne do wymiany na Tokeny swoich ulubionych drużyn. Jednak Twoje karty będą głównie powiązane z Twoim kontem na platformie Exchange, której używasz do dokonywania tego rodzaju zakupów, jeśli chcesz.

Jak wygląda procedura zakupu tokenów fanów w mojej aplikacji Socios.com?

Być częścią społeczności Socios.com musisz wykonać kilka procedur, aby zdobyć tokeny fanów swoich ulubionych drużyn, biorąc pod uwagę, że wiele z najbardziej znanych klubów jest częścią społeczności. Kupowanie tokenów kibica jest bardzo proste i bezpieczne, wystarczy wykonać dwa proste zadania, aby wejść do świata żetonów sportowych.

Kup Chiliz ($ CHZ)

Aby zacząć być częścią Socios.com, musisz najpierw dokonać inwestycji, dzięki której możesz zdobyć monety Chiliz, znane jako Kryptowaluty sportu i rozrywki. Możesz kupić tę walutę z platformy, kartą Visa, Mastercard lub inną metodą płatności, którą chcesz zapłacić.

Chiliz

Zdobądź tokeny fanów

Po zdobyciu monet Chiliz ($ CHZ) możesz wymienić je na dowolny token Fana swoich ulubionych drużyn z aplikacji Socios.com. Będziesz mógł uzyskać token fanów drużyn, które są częścią partnerów strony, od FC Barcelona ($ BAR), Juventus ($ JUV), Paris Saint-Germain ($ PSG), Atlético de Madrid ($ ATM) i wiele innych zespołów.

Jak mogę odsprzedać zakupione tokeny fanów?

Sprzedaż tokenów fanów odbywa się poprzez sesję licytacji, lub lepiej znany jako „oferta tokenów kibica” (FTO), gdzie określona ilość tokenów jest wystawiana na sprzedaż po ustalonych cenach, które wynoszą około 2 do 4 euro. Podobnie, gdy zostanie wystawiony na sprzedaż, dodawana jest kolejna paczka żetonów fanów po aktualnej cenie rynkowej.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wymienić tokeny fanów na jakąś inną kryptowalutę, możesz zrobić odwrotną stronę zakupu i za pomocą torebki lub portfela wymienić tokeny ulubionej drużyny na BTC. Niemniej jednak, jeśli chcesz przeprowadzać transakcje między innymi użytkownikamiMożesz to zrobić z platform Exchange, takich jak Coinbase lub Bit2Me.

Tokeny fanów