Skip to content

Co to jest i jak dojechać do najbliższej Mercadony? Skąd mam wiedzieć, gdzie Mercadona jest bliżej mnie?

7 de marzec de 2021

Aby zakupy nie były prawdziwym bólem głowy, zawsze ważne jest, aby mieć partnera biznesowego. Jeśli jesteś jedną z osób, które często się przeprowadzają, na pewno wiesz, jak trudno jest znaleźć dobry supermarket.

Z tego właśnie powodu ważne jest, abyś wiedział co to jest i jak dojechać do najbliższej Mercadony, więc ty też wiesz który Mercadona jest najbliżej Ciebie.

Mercadona to jeden z najważniejszych obiektów handlowych w Hiszpanii. Dlatego posiada dużą sieć dystrybucji, jest doskonałą opcją na dokonywanie zakupów. Dlatego wiedza, który z nich jest najbliżej Ciebie, nie będzie dużym problemem.

Jaka jest historia Mercadony?

Historia tej wspaniałej firmy jest niezwykle ciekawa. Białe Tawerny to gmina prowincji Walencja miała być świadkiem zawarcia małżeństwa.

Gdzie i w którym roku urodziła się lub została założona Mercadona? Wszystko zaczęło się w 1977 roku od Fernando Roiga i Trinidada Alfonso, pary, która założyła Cárnicas Roig. Firma ta od kilku lat zajmuje się komercjalizacją produktów mięsnych i spożywczych.

Na swój sposób się opłaciło iw ciągu kilku lat Cárnicas Roig miał osiem sklepów w całej Walencji.

Placówka handlowa Mercadona

Od Cárnicas do Mercadona

To było w 1981 roku, kiedy dzieci pary Roigów połączyły siły, aby kupić firmę rodziców. Juan Roig, w towarzystwie swojej żony, poprowadził ofertę złożoną … ofertę, której jego rodzice nie mogli odrzucić.

Następnie został Cárnicas Roig firma rodzinna. I od tego właśnie momentu rozpoczynają się modyfikacje. Jeśli chodzi o nazwę, istnieją dwie wersje:

  • Pierwsza wersja to ponieważ Mercadona powstaje z próby naśladowania Mercadonna. Która to marka makaronów z Włoch.
  • Druga wersja mówi, że Mercadona pochodzi z katalońskiego lub walenckiego „Mercat de dona”, co tłumaczy się jako „rynek kobiet”.

Ekspansja Mercadony

Abyście wiedzieli, co to jest i jak dojechać do najbliższej Mercadony, nowi właściciele musieli ciężko pracować. Skoncentrowano się na strategii ekspansji firmy przejęcie innych firm.

Na przykład w 1988 roku Mercadona przejęła Superette Supermarkets, które miały ponad 20 sklepów w Walencji. Obecnie firma posiada ważną sieć dystrybucji, na którą składa się 1654 supermarketów.

  • 1637 supermarketów znajduje się w 52 prowincjach Hiszpanii.
  • 14 w Portugalii.

Co mogę kupić w Mercadona?

Mercadona ma nie tylko jeden duża liczba supermarketów, ma również duży zapas. Oprócz przejęcia innych firm Mercadona zawarła również liczne umowy handlowe.

Daje to możliwość bycia dostawcą Mercadony i wystawiania swoich produktów na sprzedaż za pośrednictwem jej supermarketów.

W tych supermarketach można znaleźć wiele produkty żywieniowe. Ma jednak również aptekę i perfumiarnię.

Ponownie, duża liczba lokali, różnorodność produktów i doskonałe ceny Mercadona jako najlepsza opcja zakupu. Nawet ponad innymi firmami, takimi jak Carrefour czy Lidl.

Co to jest i jak dojechać do najbliższej Mercadony?

Po przedstawionych powyżej szczegółach pojawiają się pytania o to, co to jest i jak się do niego dostać Najbliższa Mercadona. Bardzo łatwo to wiedzieć.

Mercadona, podobnie jak inne duże supermarkety, dostosowała się do technologii. Głównym sposobem sprawdzenia, który jest najbliższy supermarket, jest skorzystanie z jego strony internetowej.

  1. Wchodząc na stronę Mercadony, kliknij „Obsługa klienta”.
  2. Przewiń do sekcji „Możesz również wyszukiwać według tematów” i wybierz opcję „Moja Mercadona”.
  3. Następnie zobaczysz serię często zadawanych pytań. Wśród nich znajdziesz „Jaki jest mój najbliższy supermarket Mercadona?”.
  4. Teraz kliknij „Informacje o sklepie”.
  5. Wpisz swoje miasto, adres lub kod pocztowy aby rozpocząć wyszukiwanie.

zlokalizuj pobliską Mercadona

Inną opcją jest również sprawdź dostępność w supermarkecie za pośrednictwem aplikacji na smartfon. Po rozpoczęciu procedury rejestracji na platformie zostaniesz poproszony o podanie informacji o Twojej lokalizacji. W ten sposób będziesz mógł kupić lub złożyć zamówienie online w Mercadonie.

dołącz do naszego kanału telegram