Skip to content

Co to jest Gmail w League of Legends? – Wsparcie LoL

17 de marzec de 2021

Jak każdy inny gracz, który szuka pomocy technicznej, zastanawiałeś się, jaki jest Gmail w League of Legends. To nie jest drobny problem, w końcu jeśli chodzi o grę w League, to normalne, że niektórzy gracze chcą zapytaj o wszelkie wady lub wątpliwości.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak skontaktować się z członkami Riot Games, aby złożyć skargę lub poinformować ich o nieprawidłowej sytuacji, masz szczęście. Tutaj znajdziesz kanały, przez które możesz się z nami skontaktować z osobami odpowiedzialnymi za jedną z najpopularniejszych gier na świecie.

Co to jest Gmail League of Legends?

Twórcami i obecnymi menadżerami LoLa jest jednak firma Riot Games, amerykańskiego pochodzenia mieć filię w Hiszpanii. To Riot zarządza wszystkim, co jest związane z grą iz kim należy się kontaktować we wszelkich sprawach z nią związanych.

Podobnie jak wiele firm tej samej wielkości, Riot Games ma nie tylko własne serwery i domeny, ale także Twoja własna usługa e-mail. W ten sposób nie są zależni od zewnętrznych dostawców, więc obecnie nie ma poczty Gmail League of Legends, ponieważ to rozszerzenie należy do Google.

Jak skontaktować się z Riot Games?

To, że Riot nie używa Gmaila dla League of Legends ani innych gier, nie oznacza, że ​​nie możesz się z nimi komunikować. Wręcz przeciwnie, udostępnia społeczeństwu cały szereg kanałów w celu ułatwienia komunikacji.

Kanały te znajdują się na jego oficjalnej stronie, a pod względem sieci społecznościowych pozbawia przede wszystkim swojej strony na Facebooku: League of Legends. Z drugiej strony, jeśli chcesz wysłać wiadomość e-mail do jej spółki zależnej w Hiszpanii, możesz napisać do niej [email protected] Aby uzyskać więcej informacji, oddział ten znajduje się na Plaza Pau w Barcelonie.

Teraz, jeśli chodzi o wsparcie techniczne jako takie, możesz również zwrócić się do ich Świergot: @riot_support lub Twój kanał Youtube: Wsparcie Riot Games. Odpowiadają w nich na pytania i stale oferują przydatne informacje.

Weź pod uwagę, że jeśli otrzymasz jakąkolwiek pocztę od Te domeny można uznać za legalne: @ leagueoflegends.com; @ email.leagueoflegends.com; @ email.riotgames.com; @ riotgames.com; @ e.riotgames.com; @ m.riotgames.com; @ e.leagueoflegends.com; @ riotgames.zendesk.com; @ email.accounts.riotgames.com.

Wręcz przeciwnie, jeśli nie pochodzi z tych domen i jest to na przykład e-mail Gmaila od League of Legends, pod żadnym pozorem nie odpowiadaj na niego.

Co zrobić, jeśli szukasz pomocy technicznej?

Oprócz wyżej wymienionych mechanizmów, Riot Games ma własną platformę, jeśli masz problem i potrzebujesz ich uwagi. W takich przypadkach musisz wejść na oficjalną stronę iw tym miejscu wybrać grę „League of Legends”.

Gdy to zrobisz, możesz zapoznać się z opublikowanymi informacjami, aby dowiedzieć się, co zrobić w każdej sytuacji. Informacje te obejmują zasady zachowania, problemy z lagami i połączeniami, podstawy gry i sposoby aktualizacji wersji. Jest to bardzo przydatne jako pierwsza linia wsparcia i umożliwia szybkie rozwiązywanie prostych problemów.

Złoty lol

Dodatkowo Riot Games Oferuje konkretną pomoc w czterech kategoriach, w zależności od rodzaju problemu: pomoc techniczna, problemy z rozliczeniami, odzyskanie konta lub zgłoszenie gracza.

Wystarczy kliknąć kategorię, która najlepiej pasuje i postępować zgodnie z podanymi wskazówkami. Jeśli żadna z opcji nie pasuje do tego, czego szukasz, możesz również wysłać prośbę o większą uwagę spersonalizowane. Jest również wielu graczy, którzy proszą pocztę, aby móc wysłać nakaz roszczenia o zablokowanie konta, które uważają za niesprawiedliwe.

Te blokady kont w League of Legends mogą wystąpić z powodu braku dobrego nastawienia do rywalizacji, a jeśli nie grasz poprawnie i celowo tracisz drużynę, te przyczyny mogą spowodować, że zostaniesz zgłoszony po meczu.

W każdym razie nie zapominaj, że zawsze go masz bardzo aktywna społeczność który zawsze może oferować wskazówki, jeśli ich potrzebujesz. To społeczność graczy utrzymuje go przy życiu i dobrze o tym wie Riot Games.

Innym sposobem uzyskania pomocy technicznej dla gry League of Legends jest czat na żywo. Pomimo faktu, że fora są jedną z głównych form wśród użytkowników, strona League of Legends ma obecnie problemy na swoich forach.

dołącz do naszego kanału telegram