Skip to content

Co to jest Glovo Business i co mogę wysłać za pośrednictwem Glovo?

16 de marzec de 2021

Glovo to interesująca firma dostawcza, która stopniowo zyskała miejsce zarówno w Hiszpanii, jak iw innych krajach. Częściowo wynika to z jego ciągłych ulepszeń, takich jak tak zwana usługa Glovo Business. Dlatego dzisiaj porozmawiamy o tym Co to jest Glovo Business i co mogę wysłać za pośrednictwem Glovo?

Co to jest Glovo?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym jest Glovo, co oferuje i jak działa? Glovo to firma pochodzenia hiszpańskiego, która powstała w 2014 roku i od tego czasu stała się popularna do tego stopnia, że ​​stała się jedną z najlepiej prosperujących firm w swojej branży.

Glovo jest odpowiedzialne za dostarczanie adresów, odbiór i wysyłka paczek i różne towary, w tym celu wykorzystuje dostawców, ludzi, którzy mogą łatwo wejść do systemu i uzyskać możliwość pracy.

Dostawcy firmy są klasyfikowani jako osoby samozatrudnione, dlatego podjęcie pracy w Glovo nie jest skomplikowanym procesem, będąc opcjonalnym dla wszystkich poszukujących pracy.

Firma niewątpliwie wiedziała, jak ewoluować w czasie, dostarczając nowe modalności, które usprawniły i poszerzyły możliwości świadczonych usług. Wśród tych nowych modalności mamy Glovo Business.

Co to jest Glovo Business i co mogę wysłać za pośrednictwem Glovo?

Biznes to nowa modalność firmy Glovo, która stara się oferować usługi korzystne zarówno dla firm, jak i pracowników. Ta nowa propozycja działała bardzo dobrze, odkąd została ogłoszona w 2018 roku, rewolucjonizując system pilne przesyłki.

Czym jest Glovo Business?

Glovo Business to nowa propozycja firmy, dla wszystkich tych pilnych przesyłek usługa ta przeznaczona jest specjalnie dla firm wymagających realizacji dostawy tak szybko, jak to możliwe.

Glovo Business obiecuje przeglądanie przesyłek w ciągu 30 minut lub mniej, co czyni go doskonałą opcją w przypadku, gdy musisz dokonać wysyłki tak szybko, jak to możliwe. Coś szczególnie przydatnego dla firm spożywczych i spożywczych.

Jakie są korzyści z Biznesu?

Glovo Business pozwoli na jak najszybsze rozwiązywanie problemów z przesyłkami, co stwarza możliwości biznesowe dla firm sprzymierzonych z firmą. Gwarantuje to oferowanie wysoka jakość usług przez firmy, które korzystają z tej nowej modalności Glovo.

Podobnie sprzyja dostawcom, którzy muszą zarezerwować godziny w Glovo. W tym sensie drzwi są otwarte dla większej liczby miejsc pracy, ponieważ niezależnie od czasu, zawsze będzie do wysłania. Dlatego dostawca, Glovo i firma, która wynajmuje tę modalność, zyskują.

Glovo Food

Co można wysłać za pośrednictwem Glovo Business?

Glovo to firma znana z ciągłego poszukiwania ulepszeń, tak samo usługa cieszy się dobrą opinią, gdyż nie ma tak wielu ograniczeń w stosunku do wykonywanych przesyłek.

Ze względu na dużą popularność większość klientów wie, co dostarcza Glovo io co zapytać firmę. Warto jednak wspomnieć, że przy korzystaniu z trybu biznesowego możliwe jest wysyłanie żywność (artykuły spożywcze, targ) fast food i praktycznie każdy inny przedmioto ile waga przesyłki nie przekracza 9 kg i wymiary 40 × 40 × 30 cm.

Z pewnością są logiczne ograniczenia w odniesieniu do przesyłek realizowanych przez Glovo w trybie biznesowym, z których jednym z najważniejszych jest przewóz zwierząt domowych, gdyż w tej chwili firma nie ponosi odpowiedzialności za tego typu przesyłki.

Podobnie, chociaż firma ma szerokie spektrum tego, co może być wysłane, najlepiej jest skontaktować się z nią bezpośrednio w przypadku pytań dotyczących wysyłki.

dołącz do naszego kanału telegram