Skip to content

Co oznacza Glovo i dlaczego jest napisane za pomocą V? – Historia Glovo

29 de styczeń de 2021

Z pewnością chciałbyś wiedzieć, która aplikacja jest najlepsza do zamawiania jedzenia w domu. W tym sensie Glovo cieszy się dużą popularnością w Hiszpanii, kilku krajach Ameryki Łacińskiej i na innych kontynentach. Jeśli się zastanawiasz Co oznacza Glovo i dlaczego jest napisane za pomocą V? – Historia firmy Glovoprzeczytaj następujący artykuł, w którym o tym porozmawiamy.

Co oznacza Glovo i dlaczego jest napisane za pomocą V? – Historia firmy Glovo

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym jest Glovo, co oferuje i jak działa? Glovo to cała historia przedsiębiorczości, w rzeczywistości jest jedną z nowoczesnych firm większy zasięg HiszpaniiPonadto oczekuje się, że w nadchodzących latach jego ekspansja będzie jeszcze większa. Przeczytaj uważnie poniższe informacje, w których dowiesz się trochę o historii Glovo i co sprawia, że ​​jest ona tak ważna.

Krótka historia początków Glovo

Glovo narodziło się jako idea Oscar Pierre, została założona w 2014 roku, a sam Pierre jako administrator wraz z Martą Ripoll de Damborenea, a później dołączył do niej Sasha Michaud. Powstał w celu świadczenia usługi, w ramach której można było zamówić wiele pozycji i otrzymać je w ciągu kilku minut.

Firma miała zacząć bardzo skromnie, początkowo tylko 9 pracowników, oferując usługi w Barcelonie, mieście, w którym została założona. W każdym razie z biegiem czasu firma stopniowo się rozwijała, stając się jedną z najważniejszych tego typu firm w Hiszpanii.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, firma ma dość skromny początek, oparty na pomyśle młodego mężczyzny z Barcelony o przedsiębiorczym nastawieniu. W każdym razie kilka miesięcy później propozycją Pierre’a zainteresował się inwestor Sasha Michaud, dlatego zdecydował się przeprowadzić inwestycja o wartości około 120 000 euro.

Dzięki inwestycji dokonanej przez Michaud ostatecznie powstała Glovo App, platforma, która w znacznym stopniu pomogłaby w rozwoju firmy, a Glovo, jaką znamy, w końcu narodziło się, wydarzenie, które miało miejsce w marcu 2015 roku.

Powód jego nazwy

Nie ma żadnego oświadczenia dotyczącego przyczyny nazwy Glovo, w każdym razie możemy wywnioskować, że Glovo jest konkretnie związane z globalizacja. Oprócz tego jego logo bardzo przypomina Glovo, ale jednocześnie symbol lokalizacji, który prawdopodobnie sugeruje, że dostawy będą realizowane bez względu na to, gdzie jesteś w Twoim mieście.

Jeśli chodzi o użycie litery „V”, jest to prawdopodobnie spowodowane wyłącznie a pytanie stylistycznePonadto istnieje już kilka firm zarejestrowanych pod nazwą „Glovo”.

  Dostawca Glovo

Co sprawia, że ​​Glovo jest tak sławne?

Pomysł Glovo nie jest całkowicie nowy. W rzeczywistości istnieje wiele innych firm, takich jak Glovo, które kupują jedzenie. W każdym razie jej założyciel, Oscar Pierre, miał jasny pomysł na to, co rozpoczął w swoim przedsięwzięciu, które później stało się jednym z najważniejsze firmy kurierskie.

Niewątpliwie jednym z aspektów, które sprawiają, że Glovo jest jedną z najlepszych opcji składania zamówień jest to, że nie stawia tak wielu ograniczeń, jak inne firmy, dlatego w ramach platformy dozwolonych jest znacznie więcej produktów.

Podobnie oferuje usługę z rozszerzeniem stosunkowo niski koszt, w którym można bez większych trudności zlecać zakupy, śledzić je i ostatecznie dokonać płatności. Oprócz tego firma zobowiązuje się do jak najszybszego realizowania przesyłek, co zwykle przekłada się na przesyłkę trwającą mniej niż 30 minut.

Glovo dzisiaj

Obecnie firma oferuje swoje usługi praktycznie na całym terytorium Hiszpanii, działa również w różnych krajach Europy, kontynentu afrykańskiego oraz Ameryki Łacińskiej. Dzięki temu Glovo rozszerzyło się na ponad 250 miast na całym świecie.

Ekspansja Glovo jest niezaprzeczalna i oczekuje się również, że w Następna przyszłość, ta ekspansja jest jeszcze bardziej znacząca. Dzięki temu stała się jedną z nowych hiszpańskich firm o najlepszej globalnej projekcji.