Skip to content

BlueStacks: Najlepszy emulator aplikacji i gier na Androida na komputer

25 de marzec de 2022

Emulatory są niezwykle popularne, ponieważ pozwalają pozwól się cieszyć szerokiej gamy aplikacji i gier na komputerze, jeśli nie masz oryginalnej platformy.

Istnieją emulatory zarówno dla konsol stacjonarnych, jak i przenośnych, systemów operacyjnych i wielu innych rzeczy. Jednym z najbardziej pożądanych jest emulator PS1, PS2 i PS3, ponieważ dzięki niemu możemy ponownie przeżyć wiele gier z naszego dzieciństwa na naszym urządzeniu z Androidem.

Przy tej okazji chciałbym polecić, że aby pobrać najlepsze emulatory Androida, należy być o nich dobrze poinformowanym, o ich właściwościach Korzyści, niedogodności a jeśli mają, czy nie, niektóre kosztują.

W tym przypadku taki, który wydaje mi się całkiem dobry, użyteczny, funkcjonalny i łatwy w użyciu, a jest nim BlueStacks App Player, emulator Androida dzięki czemu możesz korzystać z dowolnego rodzaju aplikacji lub gry wspomnianego systemu operacyjnego na swoim komputerze.

W ten sposób możesz cieszyć się każdym z wychodzą wiadomości dla urządzeń mobilnych z systemem Android, niezależnie od tego, czy masz telefon komórkowy, czy tablet z wymienionym systemem operacyjnym.

Czym jest BlueStacks i jak to działa?

BlueStacks to amerykańska firma technologiczna, która produkuje BlueStacks App Player i inne wieloplatformowe produkty w chmurze. BlueStacks App Player został zaprojektowany, aby umożliwić uruchamianie aplikacji na Androida na komputerach z systemem Windows i Macintosh.

App Player, w języku angielskim nazywany odtwarzaczem aplikacji, jest aplikacją do pobrania dla systemów Windows i Macintosh, która wirtualizuje pełne środowisko środowisko androida.

Aplikację można pobrać i używać za darmo, ale później to funkcja została wyłączona i zaprezentował użytkownikom opcję, w trybie freemium, zainstalowania sponsorowanych aplikacji lub wykupienia miesięcznej subskrypcji za 2 dolary.

Nie jest to wspomniane przed pobraniem ani podczas instalacji. Według źródeł firmy, App Player może uruchomić ponad 96% z 1,4 miliona aplikacji, jakimi jest dostępne w Google Play. W kwietniu 2014 r. aplikacja osiągnęła rekordową liczbę 85 milionów pobrań.

27 czerwca 2012 roku firma wydała wersję alpha-1 aplikacji na Mac OS,[5]podczas gdy wersja beta została wydana 27 grudnia 2012 r. Wersja odtwarzacza dla systemu Mac OS nie dostępny do pobrania na swojej stronie głównej, a wsparcie techniczne zostało oficjalnie wycofane w 2014 roku.

W kwietniu 2015 roku firma BlueStacks, Inc. ogłosiła, że ​​opracowywana jest nowa wersja odtwarzacza dla systemu Mac OS. Od lipca 2015 r. BlueStacks, Inc. wydała nową wersję dla Mac OS

Jak pobrać emulator Androida krok po kroku?

Zaraz po zakończeniu pobierania emulatora Androida pojawia się proste pytanie: Czy masz urządzenie z Androidem? Jeśli go masz, możesz zsynchronizować wszystko, co masz na telefonie komórkowym, z aplikacją, na wypadek, gdy nie mam urządzenia lub po prostu nie jesteś zainteresowany synchronizacją, nie ma problemu, ponieważ będziesz mógł pobierać aplikacje i korzystać z nich bez żadnych ograniczeń.

Jak widać, pobieranie emulatora Androida nie jest wcale skomplikowane, a BlueStacks jest bardzo łatwy w użyciu, aby móc pobierz różne aplikacje wystarczy wejść do sklepu Google tak, jakby to było urządzenie mobilne, jakby normalnie nie był emulatorem.

Oprócz tego, że masz możliwość dostępu do sklepu BlueStacks lub po prostu pobrania Plik APK i instalowanie gochociaż w tym przypadku konieczne jest, jak w każdym Androidzie, włączenie nieznanych źródeł, które można znaleźć w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

włącz zabezpieczenia dla nieznanych źródeł

Pobierz emulator Androida za darmo

Jeśli masz ekran dotykowy, możesz korzystać z aplikacji w ten sposób, w przeciwnym razie możesz użyć myszy do wykonywania ruchów, które byłyby są zwykle wykonane na ekranie dotykowym można również korzystać z gamepada, krótko mówiąc, opcje są dość duże.

Wymagania systemowe (zalecane)

  • Procesor z obsługą wirtualizacji sprzętu
  • Windows 7 lub nowszy
  • Procesor Intel lub AMD
  • RAM 4 GB
  • GPU Nvidia Geforce, AMD RADEON HD LUB Intel HD Graphics

Pamiętaj, że to emulator Androida jest w stanie uruchomić dowolny rodzaj aplikacji, która jest dostępna w systemie operacyjnym, dlatego w skrócie dzięki temu emulatorowi możesz cieszyć się wszystkimi aplikacjami i grami, które są w systemie Google, ale z komputera ze wszystkimi wygodami, jakie to znaczy.

dołącz do naszego kanału telegram