Skip to content

Z jakim ubezpieczeniem DIDI prosi mnie o współpracę?

31 de styczeń de 2021

Jedną z nowych aplikacji, o której wiele mówi, jest Didi. Choć jego początki sięgają 2012 roku, to dopiero stosunkowo niedawno zaczął funkcjonować w Ameryce Łacińskiej. I chociaż wielu chce nad tym pracować, inni zastanawiają się, czy potrzebują Ubezpieczenia do pracy z DiDi; Chcą też pracować w nich za to, co się zarabia, służąc na tej platformie.

Dlatego jeśli szukasz okazja biznesowachcesz generować dodatkowy dochód lub z tego żyć. Nie jest złym pomysłem dać Didi szansę, która biorąc pod uwagę swoje cechy jest prezentowana na rynku jako dość mocna alternatywa.

Wielkie pytanie każdego, kto chce rozpocząć pracę z Didi, brzmi dokładnie:Jak bezpieczna jest moja praca?? Porozmawiamy o tym w tym artykule.

Bezpieczna praca z DiDi

Aby polisa ubezpieczeniowa spełniała wymagania Didi, konieczne jest, aby zawierała następujące punkty:

  • Koszty leczenia. Obejmuje wszystkie wydatki na opiekę szpitalną, zarówno dla kierowcy, jak i osób towarzyszących.
  • Odpowiedzialność cywilna. Dotyczy szkód związanych zarówno z obrażeniami pojazdu, jak i osób trzecich, które zostały spowodowane przez posiadacza ubezpieczenia. Z kolei w przypadku, gdy w wyniku wypadku inny kierowca zginie, to też go chroni.
  • Kradzież samochodu. Ubezpieczyciel jest odpowiedzialny za odszkodowanie lub naprawę pojazdu w przypadku, gdy został skradziony podczas używania lub postoju.
  • Uszkodzić. Firma ubezpieczeniowa zajmuje się wszystkimi szkodami, jakie może ponieść pojazd, czy to w wyniku wypadków, czy innych zdarzeń natury.
  • Pomoc prawna. Odpowiada za koszty, które powstają, gdy w wyniku wypadku samochodowego wykonawca musi udać się do sądu.
  • Tymczasowa wymiana samochodu. Zasadniczo dzieje się tak, gdy wynajmujesz samochód, czekając na naprawę.
  • Nieubezpieczone szkody osób trzecich. Gdy osoba trzecia uszkodzi Twój pojazd, a Ty nie masz ubezpieczenia, ochrona ta pomaga ubezpieczycielowi przejąć kontrolę nad Twoim samochodem, chociaż ma ona warunki we wszystkich firmach.

Zasadniczo byłyby to najważniejsze punkty, w których polisa ubezpieczeniowa powinna być naprawdę skuteczna iw ten sposób można pracować z Didi bez żadnego problemu.

budynek didi z oficjalnym logo

Jak kupić polisę ubezpieczeniową

Należy pamiętać, że wynajmując polisę ubezpieczeniową, zapytają, jakie zastosowanie będzie miał pojazd. W takim przypadku masz dwie możliwości: pierwsza jest prywatna, a druga komercyjna. Chociaż samochód będzie używany jako prywatny kierowca, jest komercyjny.

W takim przypadku powinieneś wspomnieć, że potrzebujesz ubezpieczenia ERT, wspomniana ochrona jest dodatkową gwarancją odpowiedzialną za ochronę kierowcy i pasażerów. Jeśli z jakiegoś powodu odmówiono Ci wstępu do DiDi, zapoznaj się z artykułem, który niedawno opublikowaliśmy, w którym analizujemy przyczyny odrzucenia DiDi.

Należy pamiętać, że jest to niezbędne abyś bardzo dobrze wyjaśnił przeznaczenie pojazdu i był jak najbardziej uczciwy Ponieważ w przypadku, gdy szkoda wystąpi z ubezpieczeniem prywatnym i wykorzystasz je w celach komercyjnych, ubezpieczyciel nie będzie kontynuował tego, co zostało wcześniej ustalone, co spowoduje wiele problemów.

Widocznie Aby wykupić ubezpieczenie konieczne jest posiadanie aktualnego prawa jazdy i wszystkich dokumentów pojazdu. Jest to ważne nie tylko po to, aby móc zawrzeć ubezpieczenie wysokiej jakości, ale także, aby umożliwić Ci pracę z Didi.

Ważne jest, aby martwić się o doskonałe ubezpieczenie, aby uniknąć wszelkich niedogodności w przyszłości, pamiętaj, że jeśli zamierzasz pracować z Didi, musisz codziennie zachowywać dużą ostrożność oraz jak najlepszą opiekę i traktowanie swoich klientów. Jeśli chcesz mieć szerszą wizję usług tego typu platformy, możesz spojrzeć na artykuł, który zrobiliśmy o tym, kto jest lepszy, Uber czy DiDi z punktu widzenia kierowcy.

dołącz do naszego kanału telegram