Skip to content

Jak wejść lub zalogować się do konta kierowcy DiDi krok po kroku

8 de Maj de 2021

Dla wielu osób pojawienie się kwarantanny miało poważny wpływ na ich portfele. To prawda i widać, że każdego dnia wychodzimy na ulicę, zawsze będziemy widywać ludzi szukających pracy, ponieważ są zainteresowani możliwością zaspokojenia swoich potrzeb finansowych.

Wśród opcji, które mogą wybrać, jeśli mają samochód lub samochód, jest DiDi, który jest aplikacją usługową typu Taxi. Jest on podzielony na dwa typy, aplikację dla pasażera i aplikację dla kierowcy DiDi.

Co to są aplikacje taksówkowe? Które są?

Zastosowania te wynikały z zapotrzebowania na bezpieczny sposób transportu dla osób, które jednak potrzebowały mobilizacji, które nie chciały korzystać z usług transportu publicznego, takiego jak autobusy, lub nie chciały korzystać z prywatnych, takich jak taksówki.

Dzieje się tak, ponieważ wielu ludzi uważają za niewygodne podróżowanie autobusem, a po drugie, że każdego dnia taksówkarze coraz bardziej podnoszą ceny, przez co długa podróż jest prawie niemożliwa.

W obliczu tej potrzeby, która została przekazana między tymi użytkownikami, stworzono aplikacje Taxi lub Carpool. W tych, zamiast starych i nijakich taksówek, ludzie mogą zacząć to robić pracować z własnymi pojazdamioczywiście pod warunkiem, że przejdą kontrolę i spełnią wszystkie minimalne wymagania.

Te aplikacje są dostępne w wielu formach i pod różnymi markami. Głównym i najbardziej znanym, który zapoczątkował całą firmę, jest Uber. Jednak wraz z utworzeniem tego Za nimi podążyli Lyft, Cabify i DiDi.

Sposób ich działania polega na tym, że kierowca tworzy swój profil na podstawie zezwoleń i wymagań firmy. Następnie drugi użytkownik musi pobrać wersję aplikacji dla pasażerów, aby zobaczyć, jakie ma opcje, a tym samym zażądać transportu. W tych aplikacjach zawsze pokazują mapę, dokąd się wybierasz, oprócz posiadania pliku GPS automatycznie podczas rozpoczynania podróży.

Jak działa DiDi? Ile pieniędzy mogę zarobić dzięki tej aplikacji?

DiDi działa na tej samej zasadzie, co inne aplikacje typu taxi. Mimo wszystko DiDi ma kilka różnic które oddzielają go od innych aplikacji, ponieważ zawsze stara się, aby zarówno bezpieczeństwo pasażera, jak i kierowcy było pierwszym priorytetem, i mają systemy, które pozwalają ludziom na prawidłową ocenę w przypadku jakichkolwiek niedogodności.

Jeśli chcesz z niej skorzystać, wystarczy pobrać aplikację DiDi, ta aplikacja jest bezpłatna, a aby z niej skorzystać, musisz finansować swoje podróże metodą płatności. Zwykle ludzie wolą dodaj swoje karty kredytowe do aplikacji. Jednak prawie wszystkie aplikacje taksówkarskie mają wiele systemów płatności, a DiDi jest jednym z nich, ponieważ możesz nawet płacić w kryptowalutach i Paypal.

Sama aplikacja jest dość lekka, jak na przykład waży tylko 50 MB. Poza tym aplikacja jest dostępna tylko dla telefonów z Androidem powyżej 4.0, ponieważ poprzednie modele nie mogły jej uruchomić.

trzymanie telefonu z aplikacją didi

Jak wejść lub zalogować się na swoje konto DiDi Conductor

Jeśli jesteś kierowcą po raz pierwszy, bardzo ważne jest, aby przygotować pojazd i przygotować go na przyjęcie pasażerów oraz aby oni zostawić wskazówki i dobre recenzje.

Musisz wiedzieć, że DiDi to usługa, na którą jest bardzo duże zapotrzebowanie. Dzieje się tak, ponieważ jest to usługa, której stawki są bardzo tanie i kierowcy nadal mogą mieć dobrą marżę zysku. Jeśli jesteś kierowcą, ważne jest, aby wiedzieć, dlaczego DiDi jest tak tani.

Jeśli chcesz się zarejestrować, musisz pobrać aplikację, a gdy ją uruchomisz, zapyta Cię, czy chcesz się zalogować, czy utworzyć konto. Po utworzeniu zapytają cię informacje prawne dotyczące Twojego pojazdu i dane swojego banku, abyś mógł oczywiście otrzymywać płatności.

Jeśli masz już konto DiDi typu sterownik, proces jest niezwykle prosty, ponieważ odbywa się poprzez weryfikację wiadomości tekstowej, która jest prawie natychmiastowa. Po otwarciu aplikacji przejdź do sekcji „Rozpocznij sesję”.

W tym przypadku zamiast prosić o nazwę użytkownika i hasło, prosi o numer telefonu, ponieważ wysyłają specjalny kod do otwarcia konta. Gdy ją otrzymasz, musisz wpisać ją w aplikacji i będziesz gotowy do jazdy.