Skip to content

W jakich krajach Europy można używać Gorillaz? – Dostawa

3 de maj de 2022

Gorillas to aplikacja oferująca możliwość robienia zakupów w domu. Z obietnicą, że dostawa dotrze w czas nieprzekraczający 10 minut. Wypuszczona w maju 2020 roku w Berlinie, jest obecnie jedną z ulubionych aplikacji, jeśli chodzi o szybkie dostawy. Udało mu się rozprzestrzenić na 9 krajów na kontynencie europejskim i różne miasta w ich obrębie. A także do Ameryki Północnej, działając w 60 miastach.

Czy można używać Goryli we Francji?

Jest to jeden z krajów, w których Gorillas ma jednostki dostawcze, możesz składać zamówienia z naszego miejsca zakwaterowania. Dopóki jesteś w określone strefy na stronie, czyli w tym przypadku Bordeaux, Lille, Lyon, Nicea i Paryż. Jest to jeden z krajów w Europie, który ma usługę Gorillas, a także usługę Too Good To Go.

Sukces magazynów Gorillas w całej Europie jest dość oczywisty, zaczynają one zarządzać o 8:45 rano. Ci, którzy pracują w tym harmonogramie, robią to do 16:45, tymczasem pracownicy popołudniowej zmiany wchodzą do magazynu o 16:15. Wyjeżdżają o 12:00, to jest godzina zakończenia usługi.

Więc masz dobry czas w ciągu dnia, aby kontynuować zakupy. Oprócz szybkości, z jaką docierają do Twojego domu, ta aplikacja jest najlepszą opcją, jeśli chcesz je wygodnie przeprowadzić.

Czy Goryle można zamówić z Niemiec?

Wykonywanie zamówień z aplikacji Gorillas jest możliwe, w tym kraju jest więcej jednostek zasięgu i dostaw niż w innych, ponieważ tam powstał pomysł.

Tylko musisz znajdować się w określonych obszarach które są Augsburg, Berlin, Bochum, Bonn, Brema, Kolonia, Darmstadt, Dortmund, Drezno, Düsseldorf, Essen, Frankfurt nad Menem.

Możesz również korzystać z tej usługi w Fürth, Gelsenkirchen, Hamburgu, Hanowerze, Heidelbergu, Karlsruhe, Lipsku, Mannheim, Monachium, Münster, Norymberdze, Offenbach am Main i Stuttgarcie.

Czy mogę poprosić o usługi od Gorillas, jeśli jestem we Włoszech?

Jest to również jeden z krajów, które dołączyły do ​​trendu „Goryle”, a ta aplikacja wypiera konkurencję. Ze względu na wygodę i szybkość, z jaką uzyskujesz swoje przejęcie. Jeśli chcesz zrobić zakupy, weź pod uwagę obszar pokryciaczyli miasta Bergamo, Florense, Mediolan, Rzym i Turyn.

usługa dostawy goryli

W jakich częściach Belgii można zamówić Goryle?

W tym obszarze można również zamówić u Gorillas, chociaż nie ma tak dużego zasięgu, jak w innych krajach. Musimy o tym pamiętać jest rozwijającą się firmą. Tutaj możesz robić zakupy w zaciszu swojego domu, jeśli jesteś w rejonie Antwerpii i Brukseli.

Czy można zamówić Goryle z Danii?

Jeśli znajdujesz się w tym miejscu i chcesz dokonywać zakupów w domu jak w Mercadonie. Możesz go zdobyć w dość krótkim czasie, możesz użyć aplikacji Gorillas w tym kraju. Musisz upewnić się, że jesteś w obszarach wskazanych na stronie, są dwa, które mają usługę i są Antwerpia i Bruksela.

Jeśli jestem w Holandii, czy mogę zamówić Goryle?

Posiada również usługi aplikacji Gorillas, to szybko stał się popularny. Dzisiaj dość często zdarza się, że ludzie starają się wypełnić swoją spiżarnię bez wychodzenia z domu dla wygody.

w tym narodzie istnieje kilka punktów dystrybucji, będąc jednym z najbardziej objętych. Jeśli tu jesteś, musisz tylko upewnić się, że znajdujesz się w określonych obszarach.

Niektóre z nich to Arnhem, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Hilversum, Haga, Leeuwarden, Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht i Amsterdam.

dołącz do naszego kanału telegram