Skip to content

Supermarkety Gorillas Ghost: czym są i jak działają

3 de maj de 2022

W tej chwili Supermarkety duchów to trendskładają się na nie sklepy nie ogólnodostępne, które poprzez aplikacje oferują swoje produkty na stanie magazynowym. W rezultacie tego typu usługa stała się bardzo popularna. Ponadto obiecują przywieźć zakupy, których dokonałeś, pod drzwi Twojego domu w nie więcej niż 10 minut. W ten sposób aplikacja Gorillas App oferuje tę wyjątkową usługę.

Jaka jest strategia sprzedaży Gorillas?

Można powiedzieć, że Goryle ma agresywną organizację marketingową, jak większość dzisiejszych usług. Wyróżnienie w nim bardzo dobrych ofert, które przyciągają uwagę kupujących. Jedną z atrakcji tej strony jest przystępna cena niektórych produktów w porównaniu z konkurencją. Dlatego dostawa oznacza niski koszt, ponieważ jej wartość wynosi 1,80 euro za zamówienie.

Innymi słowy, ta aplikacja, podobnie jak wiele innych w tym samym stylu, bardzo dobrze umieszcza swoje reklamy. Ci, którzy promują jego użycie jako skuteczna alternatywa dla zakupów z domu w dość krótkim czasie.

Również te reklamy w ramach tej samej platformy, które przyciągają kupującego przystępnymi cenami, a nawet znacznie lepszymi niż u konkurencji.

Konsumenci są zwykle dość wizualni, a większość zawsze szuka zaoszczędź kilka groszy w ich przejęciach. Dlatego dzięki Gorillas skorzystasz z tej funkcji, zamieniając ją w przewagę w Twojej sprzedaży.

Do czego służą supermarkety Gorillas Ghost?

Magazyny składają się z małych placówki zamknięte dla publiczności które znajdują się w każdej strefie w promieniu 2 km wokół.

W zależności od tego, gdzie jesteś, możesz zobaczyć kilka w tym samym mieście. Służą one do realizacji celu aplikacji, czyli szybkich dostaw.

jak działają supermarkety z gorylami?

Każda z placówek ma kilka półki pełne przedmiotów wymienionych w katalogu. Posiada również magazyn na produkty pakowane lub chłodzone, które zastępują te, które zostały już sprzedane.

Twoje zamówienie jest przygotowywane przez pracowników firmy w najbliższym oddziale. To jest powód, dla którego dziś spotykanie tych miejsc stało się powszechne.

Czy zamówienia naprawdę docierają w mniej niż 10 minut?

Tak, chociaż może się to wydawać kłamstwem, bo to krótki czas na zakupy. Wystarczy pobrać aplikację Gorillas, a złożone zamówienia dotrą do Twoich drzwi w ciągu dziesięciu minut.

Firma jest przygotowana tak, aby jej pracownicy mogli błyskawicznie zmontować torby z Twoimi zakupami nie więcej niż dwie minuty. Gdy jest gotowy, dostarczany jest do dostawcy, który czeka na zewnątrz miejsca i natychmiast wyjeżdża do miejsca przeznaczenia.

Szybkość pracowników wewnątrz zakładu i wykorzystanie kilku sprawia, że ​​obietnica „superszybkich” zakupów staje się rzeczywistością.

Jedną z zalet Gorillas jako firmy jest to, że ma sumiennych pracowników dbających o wizerunek firmy. W ten sposób dokładają wszelkich starań, aby spełnić obietnicę dostarczenia zakupów w ciągu dziesięciu minut.

Jeśli ich potrzebują, nie wahają się pomóc swoim kolegom, aby zamówienia dotarły w uzgodnionym terminie.

Istnieje ogromne poczucie koleżeństwa, dzięki czemu dzień pracy, który czasem mija w gorączkowym tempie, jest dla każdego znośny. Jakie wyniki przyjemne środowisko pracyharmonijna i dobra obsługa.

dołącz do naszego kanału telegram