Skip to content

Spotify: gdzie utwory są zapisywane na moim telefonie

28 de czerwiec de 2021

Spotify to jedna z platform do strumieniowego przesyłania muzyki najważniejsze na świecie. Ta popularna aplikacja ewoluowała w najlepszy sposób przez lata, zdobywając miliony aktywnych użytkowników w różnych częściach planety.

Platforma zawiera pełną dyskografię tysięcy zespołów i artystów, którzy chcieli umieścić swoje utwory w jednej z głównych aplikacji skupionych na tej dziedzinie. Należy zauważyć, że obecnie Spotify obsługuje ponad 70% treści muzycznych w trybie przesyłania strumieniowego.

Są też inne ważne firmy, takie jak Youtube Music, Deezer czy nawet Soundcloud, ale żaden z nich nie ma zasięgu i renomy że Spotify zdołał ostatnio zebrać w branży muzycznej.

Ale zanim porozmawiamy o wielkim sukcesie Spotify dzisiaj, zróbmy krótki przegląd jego początków jako programu. Platforma ta została oficjalnie wprowadzona na rynek pod koniec 2008 roku.

Jej głównym odbiorcą był wówczas rynek europejski, ponieważ dopiero w następnym roku firma zdecydowała się na ekspansję na inne sektory, kraje, a nawet kontynenty.

Tak jest przez lata zdobywał szacunek i uznanie na rynku do tego stopnia, że ​​obecnie Spotify ma wiele sojuszy płytowych z najsilniejszymi firmami w sektorze muzycznym.

Niektóre z najbardziej wyraźnych przykładów to Universal Music, Sony Music, Warner Music, Interscope Records i inne wytwórnie. Wszyscy ci świetni z branży muzycznej.

Spotify jest obecnie w pełni dostępny w 79 krajach, a według ostatnich szacunków szacuje się, że około ponad 500 milionów ludzi Są zarejestrowani jako aktywni użytkownicy na platformie.

Tak więc Spotify obala w ten sposób swoich najbliższych rywali, takich jak Soundcloud i Youtube Music, ale nie tylko te aplikacje, ale stosy, które są na rynku.

Nie ma wątpliwości, że w ramach głównych within powody, dla których Spotify odniósł taki sukces są jego cechy i cechy, elegancki interfejs oraz prosta i szybka funkcjonalność i modalność.

Osiągnięcie w ten sposób szerokiego wyróżnienia się na tle innych platform streamingowych dostępnych na rynku.

Następnie opowiemy więcej o różne narzędzia i usługi które Spotify oferuje swoim użytkownikom, oprócz swoich głównych cech i cech.

Bez zbędnych ceregieli śledź nas i poznaj wszystkie szczegóły, informacje i dane związane z tą niesamowitą platformą do strumieniowego przesyłania muzyki.

Funkcje i cechy Spotify

Wśród głównych cech i cech Spotify, które możemy wymienić, jest: jego interesujący algorytm wyszukiwania.

Ten, który zgodnie z Twoimi najnowszymi reprodukcjami albumów i piosenek da Ci nowe rekomendacje skoncentrowane na Twoich upodobaniach, pozwalając poznać artystów i zespoły, które są bliskie Twojemu kręgowi muzycznemu.

Obecnie do aplikacji systemów iOS i Android dodano nowe narzędzia i usługi. Teraz możemy przeczytaj teksty naszych ulubionych piosenek w całości, pojawią się one na okładce albumu po odtworzeniu.

Innym interesującym faktem, który możesz uzyskać po zainstalowaniu Spotify na urządzeniu mobilnym lub komputerze, jest to, że oprócz możliwości słuchania wszelkiego rodzaju albumów i piosenek ulubionych wykonawców i zespołów.

Możemy też słuchać kanały skupione na wywiadach i podcastach wszelkiego rodzaju tematów i treści.

Należy pamiętać, że Spotify oferuje swoim użytkownikom 2 wersje aplikacji na urządzenia mobilne i komputery.

Jedna z wersji jest darmowa i ma ograniczoną listę opcji i narzędzi, a druga to wersja płatna. który posiada wszystkie narzędzia i funkcje jaką może mieć ta platforma do strumieniowego przesyłania muzyki.

muzyka kobieta

Gdzie jest zapisywana pobrana muzyka Spotify?

Wiemy, że Spotify to idealna aplikacja, aby móc spokojnie i wszędzie słuchać muzyki, ale warto o tym wiedzieć przy pobieraniu muzyki to samo zostanie zapisane i wykorzysta pamięć dostępną w telefonie.

Jeśli masz płatną wersję, możesz pobrać utwory, które pobrałeś w Spotify, w folderach swojego urządzenia mobilnego.

Zazwyczaj muzyka Spotify jest przechowywany w pamięci podręcznej telefonu komórkowego, więc w ten sposób będziesz mógł słuchać muzyki tylko za pośrednictwem tej samej platformy.

Platforma Spotify będzie mogła odczytywać tylko te typy plików, ponieważ pobieranie odbywa się bezpośrednio z tego miejsca. Oznacza to, że nie będziesz mógł słuchać utworów w żaden inny sposób.

Na Androidzie

Aby zobaczyć wszystkie pobrane utwory na urządzeniu z Androidem, musisz wykonać wszystkie poniższe kroki:

 • Pierwszy, będziesz musiał iść do stosowania akt i dokumentów.
 • Następnie przejdziesz do miejsca, w którym jest napisane ANDROID, a następnie przejdziesz do DANYCH.
 • Wtedy będziesz szukać com.spotify.muzyka, wejdziesz do folderu „Pliki”.
 • Teraz wybierz „Spotifycache” i przejdź do opcji „użytkownicy”.
 • Poszukamy naszej nazwy użytkownika lub „nazwy użytkownika” i na koniec otrzymamy folder LocalSync.
 • Znajdziesz tam wszystkie swoje utwory pobrane wcześniej z aplikacji.

Jeśli masz Androida, zalecamy użycie zewnętrznej karty SD który zawiera co najmniej 1 GB dostępnej pamięci, dzięki czemu Twoja muzyka zostanie zapisana na tej karcie pamięci, a przestrzeń wewnętrzna będzie można wykorzystać do innych aplikacji.

Na iPhonie

Na urządzeniach iPhone muzyka pobrana ze Spotify zostanie zapisana w typie zaszyfrowany format, w przestrzeni dyskowej na urządzeniu.

Wiele razy, gdy musisz pobrać muzykę, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca na pobranie, ten sam IOS vzwolnić miejsce, to, co robi, to usuwanie danych, które są przechowywane i nie są używane.

telefon ze spotify

Usuń lub skasuj pobraną muzykę ze Spotify

Tak jak uwielbiamy pobierać piosenki, aby móc ich później posłuchać, musimy usunąć te, których już nie słuchamy, ponieważ są one uciążliwe i zajmują miejsce, w którym może znajdować się nowa piosenka.

Aby szybko usunąć pobrane utwory z konta Spotify, wykonaj poniższe czynności:

 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do Spotify, a następnie otworzyć bibliotekę.
 • Wybierz „Albumy” lub playlisty.
 • Pobrane utwory będą oznaczone zieloną strzałką w dół.
 • Następnie wybierz album, który chcesz usunąć i przesuń przełącznik w dół.
 • Teraz masz zamiar wybrać „Usuń” i to wszystko.

Muzyka zostanie teraz usunięta, więc możesz ponownie słuchać tych utworów będziesz musiał to zrobić online, czyli z połączeniem internetowym.

Również, Zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej lub danych aplikacjiSpowoduje to całkowite usunięcie zapisanych danych. Nic nie stanie się z Twoim kontem Spotify, wystarczy całkowicie wyeliminować utwory i „śmieci”, które się gromadzą.