Skip to content

Rozwiązanie: „Nieudane dostarczenie AliExpress: NIEDOSTARCZONE” – Śledzenie zamówienia

13 de kwiecień de 2021

Przesłanie AliExpress „Dostarczono niepomyślnie: NIE DOSTARCZONO” wskazuje, że zamówienie nie mogło zostać dostarczone, przyczyny tego są różne i zasadniczo odpowiada za nie poczta danego kraju. Są kraje, które nakładają pewne ograniczenia na swoje zwyczaje dla AliExpress.

Jeśli chodzi o dostarczanie zamówień AliExpress, istnieje kilka wad związanych z wysyłką. Jeden z nich znajduje odzwierciedlenie w przesłaniu Dostarczono nieudane: NIE DOSTARCZONO podczas śledzenia zamówienia. Jeśli chcesz się o tym dowiedzieć, czytaj dalej.

Co to jest błąd „Nieudana dostawa AliExpress: NIEDOSTARCZONA”?

Być może kiedykolwiek kupiłeś za pośrednictwem Platforma AliExpress i wtedy ten problem staje się ci znany; Ale może nawet nie wiesz, czym jest AliExpress, a tym bardziej nie wiesz, czym jest ten błąd i jak go naprawić.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, w tym miejscu wkrótce przedstawimy Ci tę kwestię. W podsumowaniu, AliExpress to międzynarodowa platforma e-commerce to rodzaj strony internetowej, na której użytkownicy na całym świecie oferują i kupują produkty po niskich kosztach.

Aby rozpocząć, wystarczy założyć konto na AliExpress przeprowadzać transakcje handlowe, a także posiadanie metody płatności odnoszącej się do klienta lub sprzedawcy.

Zakupy i wysyłki za pośrednictwem tej strony są tematem stale zyskującym na popularności we wszystkich krajach, w których AliExpress ma zasięg, i mają problemy z odpowiednimi procesami celnymi w Płatność podatku.

Gdy klient AliExpress śledzi swoje zamówienie na AliExpress, może zobaczyć komunikat „Nieudana dostawa: NIE DOSTARCZONE” i najprawdopodobniej ma to związek z problem celny, zwłaszcza w celu zapłaty podatków importowych.

Jakie jest rozwiązanie błędu „Nieudana dostawa: NIEZREALIZOWANA” AliExpress?

Komunikat „Dostarczono niepowodzenie: BRAK DOSTARCZENIA” jest codziennym powodem irytacji dla różnych klientów AliExpress. Jest to ogólny problem we wszystkich krajach, aw szczególności jest to coś szczególnego związane z tą platformą wysyłkową.

Jak wspomniano powyżej, transakcje handlowe dokonywane za pośrednictwem AliExpress to sprawa między kupującym a sprzedającym. Firma jako taka jest odpowiedzialna tylko za komunikowanie się z nimi i umożliwianie im handlu między sobą, mając nadzieję, że dokonają bezpiecznego zakupu.

Z tego powodu AliExpress często przymyka oko na płatności za wysyłkę, to znaczy nie dba o to podatki wymagane do importu.

Powoduje to wiele problemów w obyczajach krajów, a zwłaszcza wpływa na proces wysyłki pakietów, dając szansę na pojawienie się określonego błędu.

Rozwiązanie problemu „ Doręczono nieudane: NIE DOSTARCZONE ” wiąże się z opłaceniem podatków, dlatego należy zadzwonić do biura korespondencyjnego danego kraju i spróbować przetworzyć płatność podatków na własny rachunek, a także wysłać odpowiednie dokumenty i dowód zakupu.

Jak można śledzić zamówienia AliExpress?

Jeśli jest to zakup za mniej niż 30 dolarów amerykańskich, nie oczekuje się, że będą pobierać podatki importowe, ale jeśli tak nie jest, najbezpieczniej jest zapłacić prowizję lub podatek wymagany przez kraj; i to tak, że ostatecznie produkt przechodzi do biura korespondencyjne i postępuj zgodnie z dalszym procesem.

nieudane dostarczone niedostarczone rozwiązanie aliexpress

Plik Śledź przesyłkę lub dostawa na AliExpress to prosty proces i można to zrobić w zaciszu domu. Aby śledzić lub śledzić zamówienie na AliExpress, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i użyć numeru wysyłki.

Zaleca się przekazanie tego numeru przez konwerter numerów śledzenia, a to zwróci kod, który należy użyć na stronie pocztowej odpowiedniego kraju; W ten sposób pojawi się status przesyłki i będziesz mógł wiedzieć, gdzie znajduje się proces.

Dla spokoju klienta w kwestii nadania paczki dobrze, aby został poinformowany o najlepszych opcjach wysyłki dostępnych na tej platformie internetowej, w ten sposób może wzrosnąć bezpieczeństwo dostawy.

dołącz do naszego kanału telegram