Skip to content

Rozwiązanie: „Moje wiadomości Gmail są odsyłane lub odrzucane i nie są wysyłane”

14 de kwiecień de 2021

Aplikacje i usługi do komunikacji błyskawicznej są po prostu cudowne. Dzięki temu komunikacja między ludźmi poprawiła się jak nigdy dotąd, a dziś ludzie są w najbardziej komunikatywnym momencie w swojej historii, ponieważ każdy, kto chce wyrazić siebie i komunikować się z sąsiadami, może to zrobić z największą łatwością. historia.

Teraz dzięki wspólne korzystanie z technologii, Ludzie osiągnęli punkt, w którym nie tylko pielęgnujemy naszą wiedzę naukową, ale także nasze potrzeby i zdolności w zakresie komunikacji informacyjnej, które nie mają sobie równych w świecie przyrody.

Aby ułatwić tę komunikację, ludzie stworzyli różne systemy elektroniczne oparte na usługa wiadomości błyskawicznych. Wśród tych usług jedną z najbardziej znanych i długowiecznych są systemy poczty elektronicznej.

Co to jest system poczty elektronicznej lub cyfrowej

Są to systemy, które, jak wspomniano wcześniej, są bardzo długowieczne i istnieją. od czasu utworzenia pierwszej sieci między komputerami. Dzięki stworzeniu internetu można by stworzyć sposób, w jaki ludzie mogliby skorzystać z czegoś w rodzaju natychmiastowej usługi pocztowej.

Dla tego, międzynarodowy i rynkowy gigant, Google, stworzyli Gmaila, usługę, którą poświęcili komunikatorom internetowym. Aby to zrobić, konieczne jest utworzenie konta w Gmailu, które daje im dostęp do platformy. Ważne jest, aby ludzie wiedzieli, że Gmail jest dostępny na prawie każdej platformie cyfrowej, którą stworzyliśmy, a nawet możesz utworzyć konto Gmail na telefonie z Androidem.

Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Gmail, ważne jest, aby użytkownicy mieć wiedzę na temat możliwości pobierania i aktualizowania najnowszej wersji aplikacji Gmail na Androida.

Jakie zalety ma Gmail w porównaniu z innymi usługami przesyłania wiadomości

Gmail Google dominuje w tego typu usługach od samego początku. Dzieje się tak, ponieważ będąc prowadzonym przez największą cyfrową firmę informacyjną na świecie, ma serwery, które zawsze działają, a ludzie mogą uzyskać dostęp do swojej skrzynki pocztowej w dowolnym momencie.

Aby to zrobić, Google dokonał ogromnej inwestycji w sprzęt serwerowy, który utrzymuje cyfrową infrastrukturę firmy. Krótko mówiąc, są szkieletem, na którym Google trzyma swój ciężar. Ponadto, aby usługa była opłacalna, musieli stworzyć zachęty, które zatrzymałyby ludzi w służbie.

To z tego powodu Gmail, od momentu powstania jest za darmo. Poza tym Google Gmail może być również konfigurowany i używany na urządzeniach mobilnych iPhone.

otwarty telefon stacjonarny

Poprawka: „Moje wiadomości Gmail są odsyłane lub odrzucane i nie są wysyłane”

To poważny problemponieważ zapobiega używaniu Gmaila zgodnie z jego przeznaczeniem. Ma to 3 główne przyczyny, którymi może być błąd w systemie sieciowym DNS, „typ” lub błąd podczas pisania wiadomości e-mail, na którą zostanie wysłany plik, problem z systemem poczty e-mail adresata lub same problemy z Gmailem.

Teraz, rozwiązanie jest proste, i zawsze można to łatwo rozwiązać. W pierwszej kolejności przypominamy, że Gmail ma system, który zapobiega wysyłaniu niechcianej poczty, dlatego powinieneś sprawdzić, czy w Twoim tekście nie ma wiadomości reklamowej, którą serwer może wykryć jako spam.

Innym razem serwer, do którego wysyłamy wiadomość, odrzuca ją Albo z powodu spamu, albo z powodu zbyt wielu załączników do wiadomościlub że ich rozmiar jest za duży.

Ponadto bardzo ważna jest znajomość Gmaila ustawić dzienny limit wiadomości, czyli 500. Jeśli przekroczyłeś ten limit, serwer zwróci każdą wysłaną przez Ciebie wiadomość. Ponadto, jeśli Twój e-mail ma zbyt wielu odbiorców, Google może anulować jego dostarczenie również w przypadku podejrzenia, że ​​jest to spam.

W każdym razie, gdy Gmail zwraca nam wiadomości, najlepszą opcją jest upewnienie się nie ma spamu ani bardzo długich wiadomości w naszej poczcie, jak również musimy się upewnić, że odbiorca jest właściwy. Pod koniec dnia najlepszą opcją jest zawsze odczekać chwilę, pozwolić serwerowi ostygnąć i spróbować ponownie.