Skip to content

ROOT Alcatel One Touch 4010A i 4007A Pixi 【Krok po kroku】

5 de wrzesień de 2021

Poza faktem, że to prawda, że ​​inteligentne urządzenia mobilne opracowane przez ludzi Alcatela od dawna nie były ulubieńcami opinii publicznej, w każdym razie nie możemy stracić z oczu faktu, że wiele z nich jest nadal dobrze cenionych. W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać mówić konkretnie o Alcatel One Touch 4010A, do tego stopnia, że ​​jest to niezwykle interesujący terminal, który możesz nawet zrootować, jeśli chcesz go w pełni wykorzystać.

Właśnie w tym konkretnym artykule W związku z ogromną ilością zapytań, które otrzymujemy od naszych czytelników, chcemy porozmawiać o możliwości zrootowania Alcatela One Touch 4010A bez pomocy komputera, aby zrobić to znacznie szybciej i łatwiej. W tym sensie musisz wiedzieć, że krok po kroku, aby zrootować Alcatel One Touch 4010A, nie zależy od innych urządzeń, a nawet możesz skonfigurować wstępnie zainstalowane aplikacje, niestandardowe oprogramowanie układowe ROM i inne elementy.

Alcatel One Touch 4010A to urządzenie mobilne, które ma bardzo specyficzne cechy, takie jak: 3,5-calowy ekran, dodatkowo procesor 1 GHz, wraz z 256 GB pamięci RAM i systemem operacyjnym Android w wersji 2.3, jeden z najstarszych, choć to nie problem. Ten proces rootowania Alcatel One Touch 4010A nie powinien również usuwać żadnych danych, ale w każdym razie zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej, aby uniknąć możliwych problemów.

Zrootuj Alcatela 4010a To wcale nie jest skomplikowane i w kilku słowach jest to kwestia cierpliwości, ponieważ za pomocą kilku prostych kroków i kilku pobrań między nimi szybko uzyskasz dostęp root na telefonie komórkowym, a także będziesz mieć zainstalowane CWM Recovery W ten sposób możesz zrobić z nim wszystko, co chcesz, oczywiście na własne ryzyko.

Krok po kroku, aby zrootować Alcatel One Touch 4010a

Szanse na utratę Twoich plików lub danych osobowych są prawie zerowe, ale na wszelki wypadek Zalecamy wykonanie kopii zapasowej przed rozpoczęciem procesu.

Jest to również niezbędne że masz telefon naładowany do maksimum, chociaż przy 80% to wystarczy.

Musisz włączyć debugowanie USB, w tym celu przejdziemy do Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli nie są aktywne, przejdź do Ustawienia> O telefonie i naciśnij kilka razy, aż pojawi się komunikat Numer kompilacji.

Następnie zamieszkujemy nieznane źródła w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Pobierz aplikację SuperSu z Chainfire ze Sklepu Play, klikając ten link.

Ważne jest, aby mieć zainstalowane mobilne sterowniki USB na swoim komputerze, aby go rozpoznał i nie było żadnych problemów. Ponadto zalecamy używanie oryginalnego USB telefonu komórkowego, a nie tylko zwykłego.

Musisz pobrać „Korzeń Ishuaji„Na komputerze, aby kontynuować stąd, aplikacja, która nie jest dokładnie po hiszpańsku.

Korzeń Alcatel 4010a

Przede wszystkim podłączamy urządzenie do komputera z uruchomionym programem i powinien je rozpoznać. Teraz wciśniemy prawy dolny przycisk, aby rozpocząć zrootuj telefon komórkowy.

Zainstaluj odzyskiwanie CWM

Teraz, gdy mamy root na telefonie komórkowym zamierzamy zainstalować CWM Recovery. W tym celu pobierzemy clockworkmod recovery, który możemy pobrać stąd. Rozpakujemy go i mamy plik img CWM Recovery pięć i sześć, możesz użyć, co chcesz.

Następnie musimy pobrać MobileUncle na telefon komórkowy i zainstalować go.

Weź rozpakowane pliki z CWM Recovery i przenieś je na kartę microSD.

Po zainstalowaniu MobileUncle na telefonie komórkowym otwieramy aplikację, aby wybrać gdzie jest napisane Odzyskiwanie Flasha z Sdcard, teraz wybieramy plik odzyskiwania, który przeszliśmy, nadajemy mu uprawnienia roota i po prostu postępujemy zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć.

To, jak możesz zaobserwować, nie jest zbyt skomplikowaneZ pewnością ma kilka kroków, ale wszystkie są zbyt proste i możesz szybko zrootować swój telefon komórkowy bez zbyt wielu problemów i niedogodności.

Root Alcatel One Touch 4010A

Cóż, jeśli masz wtedy w ręku swojego Alcatela One Touch 4010A, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na stronę TowelRoot, gdzie znajdziesz przeglądarkę na tej stronie na swoim telefonie komórkowym i musisz kliknąć symbol lambda, aby pobrać plik tr .apk, czyli plik wykonywalny. Gdy to zrobisz, zobaczysz ostrzeżenie wskazujące, że urządzenie może zostać uszkodzone przez ten sam plik. Musisz to całkowicie zignorować i pobrać plik APK na swój Alcatel One Touch 4010A.

Po zakończeniu poprzedniego kroku, gdy pakiet APK został już pobrany na urządzenie, musisz go kliknąć, aby zainstalować daną aplikację na inteligentnym urządzeniu mobilnym. Zobaczysz w ten sam sposób, w jaki pojawił się komunikat, który moglibyśmy ponownie uznać za ostrzeżenie. Znowu musisz to zignorować i iść dalej. Musisz kliknąć Zainstaluj mimo to, aby zainstalować daną aplikację na swoim inteligentnym urządzeniu mobilnym w ciągu jednej sekundy.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków przekonasz się, że masz możliwość otwarcia aplikacji na swoim Alcatel One Touch 4010A w ciągu zaledwie kilku chwil, a następnie pojawią się opcje obsługi, takie jak ta z napisem Make it Rain. W tym sensie musisz wiedzieć, że możesz rozpocząć procedurę rootowania od tego miejsca. Następnie będziesz musiał dać mu kilka minut, aby krok po kroku nastąpił, a urządzenie, w tym przypadku Alcatel One Touch 4010A, automatycznie uruchomi się ponownie.

Po ponownym uruchomieniu Alcatel One Touch 4010A procedura root, o której mówiliśmy, musiałaby być w pełni zakończona. za pomocą tego narzędzia. To, co zawsze zalecamy w takich przypadkach, to pobranie i zainstalowanie drugiej aplikacji, która służy jako uzupełnienie, takiej jak Root Checker, która poinformuje Cię, czy Twoje urządzenie zostało poprawnie zrootowane, czy nie. Możesz go znaleźć bezpośrednio pod tym linkiem.

Czy udało Ci się zrootować Alcatel One Touch 4010A krok po kroku?

korzeń Alcatel One Touch 4007a Pixi

Czy czytałeś wiele ostatnich artykułów na temat rootowania różnych urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android, ale do tej pory nie była to twoja kolej? Może masz szczęście, bo przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy przestać mówić o terminalu, który praktycznie stał się ikoną firmy, która go rozwija, tak jak jest przypadek Alcatel One Touch 4007a Pixi, czyli smartfona, który w tego typu sytuacjach bez większych trudności możemy również zrootować.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o Alcatel One Touch 4007a Pixi, jeśli masz wątpliwości, czy jest to urządzenie mobilne, z którym masz do czynienia, jest to, że ma umiarkowane cechy, takie jak ekran 3,5″, typ aparatu Vga 2 MP główny itp. Jednocześnie, podobnie jak wszystkie smartfony z Androidem, zrootowanie Alcatel One Touch 4007a Pixi wcale nie jest skomplikowane, ale najpierw Musisz wiedzieć, że jeśli Twój telefon nadal ma gwarancję, stracisz ją automatycznie po tej procedurze.

Alcatel One Touch 4007a Pixi, który ma inne interesujące funkcje, takie jak rozszerzalna pojemność pamięci w każdym gnieździe microSD, 256 MB pamięci RAM, procesor 1 GHz, radio FM i system operacyjny Android, można zrootować po prostu dzięki dostępnemu niezbędnemu oprogramowaniu. W takich przypadkach należy pamiętać, że konieczne jest sprawdzenie tego Alcatel One Touch 4007a Pixi ma co najmniej 50% dostępnej baterii, a także tworzy kopię zapasową całej zawartości, aby zachować spokój.

Root Alcatel One Touch 4007a Pixi za darmo

Po pobraniu oprogramowania KingRoot na Alcatel One Touch 4007a Pixi za pośrednictwem tego linku, następnym krokiem będzie przejście do Ustawień, Zabezpieczeń, gdzie znajdziesz Nieznane źródła lub Nieznane źródła, które musisz aktywować na wypadek, gdyby były wyłączone . Biorąc pod uwagę ten element, do pliku wykonywalnego KingRoot trafią bezpośrednio następujące elementy: instalacja zajmie kilka sekund, a po zainstalowaniu otwieramy ją w taki sam sposób, jak każdą inną aplikację.

W aplikacji KingRoot znajdziesz rozbudowane menu, choć prawda jest taka, że ​​interesuje nas tylko jedna opcja zrootowania Alcatel One Touch 4007a Pixi o nazwie „Try To Root”, czyli ta, która uruchomi procedurę w Alcatel One Touch 4007a Pixi jak najszybciej. Za dwie lub trzy minuty ten krok zakończy się automatycznie, a następnie powinien się pojawić zielony znak, po którym jeśli Alcatel One Touch 4007a Pixi nie zrestartuje się sam, musisz go zrestartować samodzielnie.

Twój Alcatel One Touch 4007a Pixi powinien być wtedy całkowicie zrootowany, gotowy do umożliwienia dostępu do treści, które w innym przypadku byłyby niemożliwe do wymyślenia na tego typu urządzeniu, chociaż będzie to musiało zostać potwierdzone przez małą sztuczkę, którą chcemy Ci pokazać . Chodzi o pobranie aplikacji o nazwie Status roota, który uzyskasz pod tym linkiem, a dzięki któremu w ciągu jednej sekundy dowiesz się, czy Twój Alcatel One Touch 4007a Pixi jest zrootowany.

Co do reszty, należy pamiętać, że KingRoot to narzędzie udostępniane bezpłatnie przez to samo studio deweloperskie, które ma tę samą nazwę, więc do nich trafiają wszystkie kredyty za jego działanie, a także komentarze o wszelkich możliwych niepowodzenie. Z drugiej strony Alcatel One Touch 4007a Pixi można również zrootować za pomocą niektóre aplikacje podobne do tej, wśród których wyróżniają się 360 Root, Framaroot i iRoot, aby wymienić tylko kilka, wszystkie całkowicie bezpłatne.

Czy udało Ci się zrootować Alcatel One Touch 4007a Pixi krok po kroku?