Skip to content

Jak zrootować Alcatel Shine Lite 5080a, OT-818 i OT-602 bez komputera z KingRoot

7 de lipiec de 2021

Korzyści, które uzyskujemy, jeśli chodzi o rootowanie naszego telefonu komórkowego, są dość jasne i wielokrotnie wspominaliśmy o nich wszystkim. Nie wchodząc dalej, możemy dostosować nasze urządzenie w 100% niczego nie pozostawiając przypadkowi, Każdy szczegół telefonu komórkowego można idealnie spersonalizować bez żadnych problemów.

Następnie pokażemy Ci przewodnik krok po kroku z dwiema metodami, abyś mógł łatwo zrootować urządzenie Alcatel Shine Lite bez żadnych problemów, obie metody są proste, chociaż polecam początkującym użytkownikom korzystanie z tej pierwszej, która jest najprostsza ze wszystkich, w każdym razie ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Ważne rzeczy przed rozpoczęciem procesu

Przede wszystkim weźmy potrzebujesz 100% baterii; aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

  1. Z kolei to jest niezbędne mieć oryginalny kabel USB, aby uniknąć błędów.
  2. Musisz mieć sterowniki USB Alcatel.
  3. Musisz także aktywować nieznane źródła znalezione w Ustawienia> Bezpieczeństwo.
  4. debugowanie USB Musi być również aktywny, można to znaleźć w Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli nie są widoczne, przejdziemy do Ustawienia> Informacje o telefonie i kilkakrotnie naciśnij numer kompilacji, aby się pojawiły.
  5. Pamiętaj, że po zrootowaniu telefonu komórkowego nie masz żadnej gwarancji.
  6. Istnieje kilka metod, aby korzeń Acaltel Shine LitePrzeczytaj je wszystkie przed wybraniem się na jeden, aby zobaczyć, który z nich jest dla Ciebie najłatwiejszy.

Kroki, aby zrootować moje urządzenie za pomocą Kingoroot

Przede wszystkim pobierzemy tę aplikację na nasz komputer stąd, a następnie ją zainstalujemy.

Teraz otwieramy go, podłączamy telefon komórkowy przez USB i po prostu czekamy, aż aplikacja go rozpozna, a następnie wciskamy czarny przycisk z napisem ROOT i czekamy, kiedy skończymy, jesteśmy użytkownikami root.

Kolejna opcja rootowania za pomocą Framaroot krok po kroku

W takim przypadku pobieramy Framaroot na nasze urządzenie z Androidem i instalujemy. Aby później uruchomić wspomnianą aplikację.

Musimy nacisnąć tam, gdzie jest napisane root we wspomnianej aplikacji, wybrać również opcję z napisem Zainstaluj SuperSU, a także wybrać exploita, który jest kompatybilny z twoim telefonem komórkowym.

Aby potwierdzić, że wszystko jest w porządku, zainstalujemy Root Checker, aby móc potwierdzić, czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root.

Pokażemy Ci poniżej, jak powinieneś zrobić, aby zrootuj swój Alcatel Pop C3, ale oprócz tego nauczymy Cię również jak zainstaluj odzyskiwanie CWM na telefonie komórkowym, abyś był już gotowy, aby móc w pełni wykorzystać urządzenie, ciesząc się wszystkimi zaletami, wszystkimi zaletami i wadami bycia użytkownikiem root, o czym już kilkakrotnie mówiliśmy.

Postępuj zgodnie z poniższym samouczkiem, a zobaczysz, że nie jest to wcale skomplikowane, nawet osoby z bardzo podstawową wiedzą mogą doskonale wykonać samouczek.

Przede wszystkim pamiętaj, że ważne jest, aby bateria była naładowana, nawet w 70%, aby móc kontynuować.

Musisz włączyć nieznane źródła w Ustawienia> BezpieczeństwoW ten sposób będziesz mógł instalować pakiety APK, których nie ma w Sklepie Play.

Ogólnie rzecz biorąc, nic się nie dzieje w związku z utratą danych, ale na wszelki wypadek zalecamy wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików osobistych.

Jak zrootować Alcatel Pop C3 krok po kroku?

  • Musisz zainstalować Framaroot na swoim telefonie.
  • Teraz kiedy uciekasz Framaroot, pojawi się kilka opcji, wybierz miejsce, w którym jest napisane zainstaluj SuperSU a potem będziesz musiał wybrać, gdzie jest napisane Gandalf. Jeśli pojawi się inny exploit, wybierz go bez obaw i zrootuj.
  • Po zakończeniu procesu powinieneś zobaczyć znak z napisem Sukces itp.
  • Użyjesz Root Checker, aby potwierdzić, że rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root.

Instalowanie odzyskiwania CWM

Teraz to, co zrobisz, to pobierz plik odzyskiwania CWM że zostawiamy Cię tutaj na Twojej komórce.

Po pobraniu użyjemy eksploratora plików, takiego jak: Eksplorator plików ES, przechodzimy do folderu pobierania, aby znaleźć plik, który właśnie pobraliśmy.

To, co zamierzamy teraz zrobić, to pobrać Flashify ze Sklepu Play.

Po zainstalowaniu otwieramy go i musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Obraz odzyskiwania a potem naciśnij też na Wybierz plik.

Teraz, jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz ikonę, która wygląda jak błyskawica, naciśnij ją i wybierz plik CWM.img które pobraliśmy wcześniej i że powinieneś już je rozpakować.

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane Tak! Aby rozpocząć cały proces flashowania.

Po zakończeniu zobaczysz komunikat „Flash Complete”, a po zakończeniu powinieneś mieć nie tylko dostęp do roota, ale także niestandardowe odzyskiwanie. Sprawdź, czy wszystko poszło naprawdę dobrze z Root Checker.

Naucz się rootować Alcatela 818 bez komputera w kilka minut

Prawdopodobnie jedną z rzeczy, które najbardziej mi przeszkadzają przy zakupie urządzenia mobilnego, są aplikacje, które są na nim preinstalowane. Wielu z tych aplikacji nie będę używał w swoim życiu i Z pewnością dzieje się z tobą coś podobnego, zawsze jest taka lub inna aplikacja, której nigdy nie użyjesz, prawda?

Sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zrootowanie telefonu komórkowego w celu ostatecznego wyeliminowania tych aplikacji. Jeśli masz Alcatela 818, nie martw się, ponieważ dalej pokażę ci dokładnie, jak powinieneś to zrobić, aby łatwo go zrootować.

Oprócz możliwości odinstalowania wstępnie zainstalowanych aplikacji, po zrootowaniu możesz blokować reklamy dowolnego rodzaju aplikacji, oprócz zmiany jej pamięci ROM, nie wspominając o możliwości instalowania niezliczonych aplikacji, które są przeznaczone wyłącznie dla użytkowników root a nawet inne, które nie są kompatybilne, oprócz dostępu do nowych ROM-ów masz również dostęp do bardziej nowoczesnych wersji Androida. A to niektóre z rzeczy, które możesz zrobić raz zrootował Twój Alcatel 818.

Rozpoczęcie rootowania Alcatela 818 bez komputera

Pamiętaj, że coś bardzo ważnego przed rozpoczęciem jest to, że masz baterię swojego urządzenia co najmniej 70%, jest to zbyt ważne, więc zacznij ładować telefon komórkowy.

Następnie konieczne jest aktywowanie debugowania USB, które można znaleźć w opcjach programisty, w Ustawieniach lub Konfiguracji, poza tym musisz pobierz KingRoot Aby przeprowadzić proces, więc nieznane źródła znalezione w Ustawienia> Bezpieczeństwo, muszą być włączone.

Po zainstalowaniu KingRoot na swoim urządzeniu wystarczy otworzyć tę aplikację, a następnie nacisnąć przycisk ROOT, odczekać kilka minut, a po zakończeniu procesu urządzenie będzie zrootowane, co jest całkiem proste.

Sprawdzenie, czy jesteśmy użytkownikami root

Sposób na sprawdzenie, czy naprawdę masz uprawnienia roota, jest w rzeczywistości dość łatwy, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to: po prostu pobierz aplikację połączenie Kontroler korzeni co możesz zrobić

Ta aplikacja jest dość łatwa w użyciu i zajmuje tylko kilka sekund będziesz mógł zweryfikować, czy rzeczywiście Proces, który wykonałeś przed zadziałaniem, a jeśli nie, powinieneś sprawdzić krok po kroku, gdzie się nie powiódł.

Zrootuj telefon Alcatel One Touch 602 bez konieczności korzystania z komputera i bardzo szybko

Wtedy chcę cię zostawić dwie metody zrootowania telefonu Alcatel One Touch 602Obie metody są zbyt proste i zapewniam, że w ciągu kilku minut zrootujesz swój telefon komórkowy.

Jedna z tych metod to bez komputera, druga to korzystanie z komputera PC, możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, ten, który jest dla Ciebie wygodny.

Przed rozpoczęciem rootowania

Przede wszystkim, ponieważ zawsze musisz naładować baterię telefonu komórkowego w 70% przed kontynuowaniem, nie chcesz, aby wyłączała się w trakcie procesu.

Ponadto ważne jest, aby aktywować debugowanie USB, które można znaleźć w opcjach programisty, po czym musisz aktywować nieznane źródła, które są w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Utwórz kopię zapasową na wszelki wypadek, żadne informacje nie zostaną utracone, ale jak zawsze, tworzenie kopii zapasowej na wypadek, gdyby coś się stało, nigdy nie zaszkodzi.

Rozpoczęcie rootowania z KingRoot

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać KingRoot

Kiedy skończysz pobierz KingRoot, musisz go zainstalować, dlatego mówiłem ci wcześniej, że masz aktywowane nieznane źródła.

Po zainstalowaniu wystarczy uruchomić KingRoot i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami to daje, nie jest zbyt skomplikowane i jest kilka kroków, po zakończeniu procesu, który może trochę potrwać, będziesz musiał po prostu zrestartować telefon komórkowy i zostaniesz rootem.

Rootowanie Alcatel One Touch 602 z iRoot

W przypadku, gdy powyższa metoda nie zadziałała lub chcesz po prostu wypróbować iRoot, masz zamiar zrobić: do pobierz iRoot na swoim komputerze stąd.

Po zainstalowaniu programu wystarczy podłączyć telefon za pomocą oryginalny kabel usb, wolę używać oryginału, aby uniknąć problemów z połączeniem w trakcie procesu.

Otwórz iRoot i po prostu musisz zrobić kliknij przycisk z napisem ROOT, po kliknięciu powinien rozpocząć się proces rootowania, który zajmie trochę czasu, więc bądź cierpliwy.

Po zakończeniu procesu należy po prostu ponownie uruchomić telefon komórkowy, a zostaniesz zrootowany.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy wszystko poszło tak, jak powinno i masz uprawnienia administratora, pobierz aplikację o nazwie Kontroler korzeni który otrzymasz w Sklepie Play jest dość prosty w użyciu iw ciągu kilku sekund będziesz mógł potwierdzić, czy wszystko poszło dobrze.