Skip to content

Problemy z usuwaniem konta Happn – jak je łatwo usunąć

9 de lipiec de 2021

Aplikacje do poznawania ludzi, aplikacje społecznościowe w pigułce, to trend i jest ich wiele. Happn prawdopodobnie jedną z tych, które oferują coś nieco innego, ponieważ daje możliwość nawiązania relacji z ludźmi, których spotkałeś w życiu.

Ale oczywiście nie używa się tych aplikacji na zawsze i chociaż może wydawać się nonsensem, aby nie usuwać naszych informacji z aplikacji, ważne jest, aby w przypadku zaprzestania korzystania z Happn, Twoje konto zostało usunięte w celu ochrony Twoich danych osobowych.

Jak usunąć konto Happn

Bez względu na przyczynę, dezaktywacja konta Happn wcale nie jest skomplikowana i wszystko, co musisz zrobić, to przejść do miejsca, w którym jest napisane „Ustawienia aplikacji„Po tym kliknij”Wyłącz moje konto”. Należy podkreślić pozytywy tego, ponieważ w przeciwieństwie do innych aplikacji lub sieci społecznościowych, w których trzeba żonglować, aby móc usunąć konto, w Happn jest to zupełnie inne.

To by było wszystko, pamiętaj, że jeśli usuniesz konto, zniknie ono na zawsze, co oznacza, że ​​wszystko dopasowania, które osiągnąłeś, nie będą ponownie widoczne w profilu, rozmowy na czacie są usuwane na zawsze itp.

Jak usunąć konto Happn

Pamiętaj też, że nie jest to natychmiastowy proces, chociaż tak, nie oznacza to, że obsługa klienta musi przetworzyć żądanie tak szybko, jak to możliwe, aby móc usunąć wspomniane konto zbyt długo. Po usunięciu otrzymasz e-mail potwierdzający to ostatnie.

W przypadku, gdy chcesz założyć kolejne konto, możesz bez problemu korzystać z tych samych danych, ale wszystko, co poprzednio zostało już usunięte, więc w kilku słowach można powiedzieć, że jest to jak rozpoczęcie od nowa.

Sieci społecznościowe są na porządku dziennym i mamy setki aplikacji, które pomagają nam spotykać ludzi i wchodzić w interakcje z ludźmi, z którymi nigdy byśmy nie zrobili inaczej, ale oczywiście wszystkie dobre rzeczy mają również swoją negatywną stronę, może Happn nie. dla Ciebie w takim razie na blogu będziesz mógł znaleźć opinie o innych aplikacjach, które mogą być dość podobne jak w przypadku Badoo czy Tindera między innymi.

dołącz do naszego kanału telegram