Skip to content

Jak szybko zdobyć więcej kredytów w Happn — poznaj wszystkie sztuczki i sekrety Happn

1 de styczeń de 2022

Aplikacje randkowe są dziś niezwykle popularne i w tym przypadku Happn jest jednym z najczęściej używanych przez miliony ludzi którzy chcą poznać kogoś wyjątkowego dobrze się bawić. Ale czy wiesz, jak go używać? Czy wiesz, jak wycisnąć z tego jak najwięcej? Pokażemy Ci kilka triki dla Happna na Androida które będą dla ciebie bardzo przydatne.

Spotkania i randki

Aplikacje te stały się niezwykle interesujące i popularne na całym świecie. Badoo moglibyśmy powiedzieć, że wszystko zaczęło się wiele lat temu, a potem Tinder podążał za nim, teraz z Happn sprawy stają się łatwiejsze.

Kody do Happn

Coś, o czym musisz pamiętać, to to, że zawsze powinieneś sam zrobić pierwszy krokJeśli kogoś lubisz, nie musisz czekać, chodzić w kółko ani zmuszać do błagania. Po prostu idź po to, czego chcesz i to wszystko, udaje ci się również sprawić, by druga osoba zrozumiała, że ​​naprawdę jesteś zainteresowany lub zainteresowany kogo lubimy, masz więc większą szansę na skonkretyzowanie czegoś, więc moja najlepsza rada jest taka, że ​​jeśli czegoś chcesz, idź i weź to.

ten Zdjęcia profilowe Muszą być najlepsze, jakie masz, co przykuwa uwagę. Nie jest też wyraźnie fałszywe, ale stara się to pokazać zabawna część ciebie, coś wyjątkowego, wyjątkowego i przede wszystkim staraj się, aby Twoja twarz wyglądała dobrze, nie noś czapek, okularów ani niczego podobnego.

Na koniec polecam nigdy nie próbuj umawiać się na długodystansowe wizyty ponieważ mają wiele, wiele możliwości niepowodzenia i jasne jest, że zły moment, w którym będziemy żyć, można uratować bez zbyt wielu problemów.

Flirtowanie w internecie nie jest zbyt skomplikowane, wymaga odrobiny wysiłku, wyobraźni i przede wszystkim bardzo dobrych wibracji, udanie się do przekazania ich drugiej osobie sprawia, że ​​się z nami spotykają i coraz częściej chcą rozmawiać na każdy temat. tematy, które możemy narysować w rozmowie, zrelaksuj się, ciesz się I pamiętaj, że nie jesteś na teście ani nic, po prostu próbujesz znaleźć kogoś, z kim możesz cieszyć się życiem.

Jak uzyskać dobrą randkę z tymi sztuczkami Happn

Dziś jest ich wiele aplikacje do flirtowania z telefonu komórkowego, ale większość użytkowników Android pobrał aplikację Happn, ale większość popełnia pewne błędy i błędy podczas korzystania z tej aplikacji. Więc na pewno będziesz się zastanawiać, co powinieneś zrobić, aby Twoje randki wypadły dobrze, ponieważ tutaj przygotowaliśmy poradnik, który z pewnością pomoże Ci z najlepszymi kody do Happn.

Jak wszyscy wiemy, jeśli aplikacja randkowa jest dobrze używana, wynik może być bardzo dobry. Ale z drugiej strony randkowanie online może być bardzo rzadkie, bolesne, trudne, a nawet zabawne, może być nawet bardzo długotrwałe, jeśli zdobędziesz prawdziwą miłość, ale trzeba mieć cierpliwość i wysiłek, jeśli szukasz swojej lepszej połówki.

aplikacja poznaj szczęśliwych ludzi

Jak działa Happn?

Zanim zaczniesz, musisz to wiedzieć Happn to aplikacja zorientowana na GPS Twojego telefonu komórkowego w celu nawiązywania meczów z innymi użytkownikami, którzy przekroczyli twoją ścieżkę, coś, co aplikacje takie jak Tinder, Zawias i OKCupid.

Kody do Happn

jeden.- Spotify

tak to jest, Spotify to doskonałe narzędzie, które pomoże ci znaleźć piosenki, które lubi twój partner, nie ma wątpliwości, że muzyka jest najlepszym sposobem na rozkochanie kogoś, więc jest jednym z najlepszych kody do Happn które pomogą Ci odnieść sukces w aplikacji.

dwa.- Zawsze przejmuj inicjatywę

Nie ma znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna, czy ta osoba Cię interesuje zawsze powinieneś zrobić pierwszy krok. Przejęcie inicjatywy sprawi, że Twój partner poczuje, że jesteś zainteresowany, a także sprawi, że poczuje się kimś inteligentnym, interesującym i bez wątpienia się odwzajemni. Krótko mówiąc, jest to absolutnie konieczne.

3.- Nie publikuj nudnych zdjęć

Jeśli prześlesz zdjęcie do Happn, upewnij się, że nie jest nudno. Twoje zdjęcie profilowe powinno przedstawiać przyjemny aspekt Ciebie, który naznacza Twoją osobowość w całkowicie naturalny sposób.

Nie zakrywaj twarzy okularami przeciwsłonecznymi, a dobre oświetlenie zawsze Ci sprzyja, wskazane jest przesłanie co najmniej trzech różnych zdjęć.

4.- Randki na bliską odległość są lepsze

Jednym z podstawowych filarów Happn było bezpieczeństwoZ tego powodu zdecydowanie nie zaleca się umawiania wizyt na odległość, ponieważ mogą one budzić wiele wątpliwości i są bardzo trudne do wyśledzenia.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie boją się zarejestrować na stronie, aby poznać ludzi, to musisz mieć Happn. Aplikacja pozwalająca na poznanie osób, które przeszłaś na ulicy, jakiś czas temu trochę o niej pisałam, chociaż już powinnam napisać artykuł tylko o tej stronie i aplikacji, żeby powiedzieć Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Ale tym razem lepiej nie zbaczajmy z tematu Kocham Cię, jak możesz zdobyć kredyty w Happn. Prawda jest taka, że ​​chociaż jest to bezpłatna aplikacja i wystarczy mieć połączenie z Internetem, osiąga punkt, w którym musisz mieć kredyty Happn, aby mieć więcej okazji do poznania ludzi, których widziałeś.

Zbieranie kredytów jest dość denerwujące i zdarzyło się to nam wszystkim, nie tylko z tą aplikacją, ale także z grami lub innymi rzeczami. Ponieważ wiem, jakie to stresujące, przyniosłem Ci tę sztuczkę, dzięki której możesz zdobądź kredyty w Happn, ale zanim powiem Ci, co masz zrobić, opowiem Ci o tym trochę więcej.

Happn, najlepsza aplikacja do poznawania ludzi

Właściwie Happn to całkiem fajna aplikacja, gdy szukasz ludzi, Czemu? Bo możesz mieć dostęp do profilu tych osób, przez które przechodziłeś na ulicy, aby móc porozmawiać, a tym samym poznać się nawzajem. Za każdym razem, gdy idziesz i mijasz kogoś, kto ma aplikację, jego profil automatycznie pojawi się, aby zobaczyć, czy chcesz się z nim spotkać, czy nie.

zobacz sekrety Happn

Sposób użycia jest dość prosty, prawdę mówiąc, za każdym razem, gdy znajdziesz osobę, którą lubisz, polubisz ją. Najlepsze jest to, że ta osoba nic nie będzie wiedziała, chyba że również cię polubi, jest to odwzajemnione, więc jeśli oboje się polubicie, będziecie mogli rozpocząć rozmowę, aby zostać znajomym, partnerem lub przyjaciółmi.

Na szczęście lajki to nie jedyna rzecz, którą ma możesz wysłać pozdrowienia, gdy lajk nie jest odwzajemnionyTo więcej niż cokolwiek, aby ta osoba brała Cię pod uwagę na wypadek, gdybym nie widział Twojego profilu. Ale ta opcja jest ważna tylko dla stałych użytkowników, dlatego Aby móc skorzystać z Powitania, będziesz musiał mieć kredyty.

szybko odkryj kredyty

Jak zdobyć kredyty w Happn

Następnie Wyjaśnię, jak możesz zdobyć te kredyty aby móc przesyłać pozdrowienia i mieć inne korzyści. Prawda jest taka, że ​​jest to dość proste, wystarczy zrobić kilka rzeczy, które zajmą Ci bardzo mało czasu.

  • Jeśli połączysz konto z Facebookiem, możesz zarobić trochę kredytów
  • Jeśli połączysz się ze Spotify, na pewno zdobędziesz kredyty
  • Poprawa profilu pomoże Ci uzyskać określone korzyści
  • Im więcej polubisz, tym więcej zdobędziesz kredytów
  • Zaproś znajomych do przyłączenia się do tej sieci, a nagrodzą Cię 5 kredytami.
  • Jeśli zrobisz recenzję aplikacji, otrzymasz również punkty
  • Kiedy tworzysz konto, dają ci już 5
  • Polub ich stronę na Facebooku, a otrzymasz pięć kredytów