Skip to content

Najlepsze sztuczki Candy Crush Saga, aby zdobyć życia, sztabki, dopalacze i przejść poziomy

12 de styczeń de 2022

Niektóre gry wymagają długiego wprowadzenia, aby społeczeństwo mogło je rozpoznać, a inne, które samo wymienienie od razu wywołują różnego rodzaju reakcje wśród tych, którzy kiedykolwiek w nie grali lub którzy nawet je znają, ponieważ mają przyjaciela lub członka rodziny, który uzależnił się od twoich wyzwań.

Tak jest w przypadku Candy Crush Saga, uważanej od co najmniej trzech lub czterech lat za jedną z najlepszych gier na świecie , a może nawet za jedną z najbardziej uzależniających.

W każdym razie w tym konkretnym przypadku nie chcemy rozmawiać o tym, co oznacza Candy Crush Saga, ale raczej o niektórych sztuczkach, których nie powinieneś tracić z oczu, gdy to, co cię interesuje, to jak najszybsze przejście poziomów i nie utknij.

Czym jest gra Candy Crush Saga i jaki jest jej cel?

Młotek piruetowy , z pewnością jeśli jesteś długoletnim graczem Candy Crush Saga, wiesz, że jest wiele sztuczek związanych z narzędziami, z których część jest płatna, jeśli chcemy z nich skorzystać.

Przy tej okazji nie chcieliśmy przestać wspominać o tak zwanym młotku piruetowym, jednym z wielu, które możemy nabyć, jeśli nie zamierzamy zbyt długo czekać z pozostawieniem za sobą różnych poziomów Candy Crush Saga i chociaż jest jasne, że niczego nie gwarantują, jeśli wiesz, jak z nich korzystać, nie masz wątpliwości, że zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Specjalne cukierki, tylko do super kombinacji, jest  więcej niż prawdopodobne, że po zagraniu w Candy Crush Saga zauważysz specjalne cukierki, które są częścią wszystkich tych, które pojawiają się na ekranie i które mogą być niezwykle przydatne.

Ważną rzeczą, gdy myślimy o specjalnych cukierkach w Candy Crush Saga, jest to, że w zależności od kombinacji mogą one być naprawdę bardzo przydatne, pozwalając nam wyeliminować ogromną liczbę przeszkód przy niewielkim wysiłku.

Używanie dwóch kolorowych bomb jednocześnie,  kolejna sztuczka Candy Crush Saga, którą starzy gracze znają już praktycznie na pamięć, jest związana z kolorowymi bombami, zwłaszcza jeśli chodzi o używanie ich w tym samym czasie. Jest to jedna z kombinacji, która ułatwia nam grę, więc dopóki masz ją pod ręką, możesz ją wykonywać jak najwięcej razy.

Wskazówki dotyczące gry, umiarkowanie,  jeśli grasz w Candy Crush Saga od dłuższego czasu, zobaczysz, że sam tytuł oferuje kilka wskazówek, dzięki którym możesz stać się lepszym graczem w miarę postępów.

W tym sensie szczególnie musimy powiedzieć, że chociaż może to być inna ciekawa rada, nie jest wskazane nadużywanie ich we wszystkich naszych ruchach, ale raczej posiadanie ich pod ręką w wyjątkowych sytuacjach.

Wyeliminuj zablokowane prezenty i cukierki tak szybko, jak to możliwe, a niektóre treści Candy Crush Saga mogą być naprawdę pozytywne, są też inne, które jeśli nie wyeliminujemy tak szybko, jak to możliwe, mogą zagrać przeciwko nam. W tym konkretnym przypadku mówimy oczywiście o tym, co ma wspólnego z prezentami, takimi jak zablokowane cukierki, które są torturą, gdy nie możemy się ich pozbyć.

Jedną z naszych podstawowych misji jest wyczyszczenie wszystkich poziomów, aby uniknąć problemów, gdy gramy w nią przez jakiś czas. Uważaj na cukierki w paski i zawijane! Kontynuując specyficzne cechy każdego rodzaju cukierków, które możemy znaleźć w ramach Candy Crush Saga, musimy następnie wskazać cechy charakterystyczne tych, które są porysowane lub tych, które znajdujemy w opakowaniu.

Podstawową rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że cukierki w poziome paski są czyste z prawej lub lewej strony, podczas gdy pionowe czyszczą wszystko nad lub pod nimi, więc dobrze zobaczyć, gdzie się znajdują przed wyeliminowaniem nas, nie jest w żaden sposób drobnym szczegółem.

Na trudniejszych poziomach zdecydowanie zalecamy umieszczenie pasiastych cukierków w pobliżu płytek, aby się ich pozbyć.

Czyść orzeszki ziemne i owoce za pomocą ruchów pionowych, pewne ruchy w Candy Crush Saga czyszczą niektóre treści pojawiające się na ekranie w specyficzny sposób, jak to się dzieje, gdy myślimy o ruchach pionowych z jednej strony, a orzeszkach ziemnych i owocach z drugiej.

W tym sensie widzimy, że planując nasze ruchy z uwzględnieniem tej sytuacji, możemy zostawić konkretne luki zarówno na orzeszki ziemne, jak i owoce, a tym samym z mniejszym trudem je wyeliminować.

Grając na PC, aby ratować życie,  wszyscy gracze Candy Crush Saga doskonale wiedzą, że po pewnym czasie, jeśli nie mieli szczęścia, prawdopodobnie będą musieli poprosić znajomych o życie. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, zalecamy, aby po wyczerpaniu żyć na telefonie komórkowym, udać się do komputera, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób na kontynuowanie gry bez czekania, aż inni przekażą życia, co może zabrać również ciebie długo.

Zdobądź trzy gwiazdki , klucz: jeśli znasz już wiele sekretów Candy Crush Saga, nie będziemy w stanie powiedzieć ci nic o trzech gwiazdach, ale jeśli nadal są pewne szczegóły, które ci o tym umykają, powinieneś wiedzieć że chociaż spora liczba Graczy jest zadowolona z zdobycia dwóch gwiazdek, najlepiej jest być nieco odważniejszym i od razu zdobyć trzecią z nich. Co najlepsze, jeśli ci się uda, zostanie to automatycznie odzwierciedlone w końcowym wyniku.

Jak zostawić Candy Crush Saga poziom 342 za sobą? Jesteś jednym z wielu graczy Candy Crush Saga, którzy praktycznie nie byli w stanie kontynuować gry po poziomie 342, nie cierpisz, ponieważ zdarzyło się to wielu, a tak naprawdę większość uważa go za najbardziej skomplikowany poziom w grze.

Niektóre szczegóły w tym zakresie mają związek z faktem, że nie ma wcześniejszych informacji o żelatynie, która pojawia się poniżej, więc zapomnij o tym. Wtedy będziesz musiał zachować te meduzy na koniec, bo nie ma innej drogi do nich, więc staraj się ich nie eliminować na początku.

Musisz też wiedzieć, że nie ma możliwości usunięcia wszystkich babeczek , więc nie zastanawiaj się nad tym, wręcz przeciwnie, zalecamy czyszczenie tylko pierwszego rzędu babeczek, aby uniknąć problemów. Nie jest też złym pomysłem stosowanie tzw. mega combosów, o których można powiedzieć, że mają one do czynienia z połączeniem słodyczy z opakowaniami itp.

Na koniec lepiej starać się nie łączyć ryb za wcześnie , a jeśli już, to z cukierkami w paski lub zawijane, ale nie z pozostałymi. Jak być może zauważyłeś, istnieje wiele sztuczek, dzięki którym można lepiej grać w Candy Crush Saga, a który z nich możesz nam polecić?

Najlepsze sztuczki i ciekawostki Candy Crush Saga, aby łatwo pokonywać poziomy

Kiedy mówimy o Candy Crush Saga, stwierdzamy, że jest to jedna z nielicznych piosenek, w których praktycznie nie ma potrzeby umieszczania jakichkolwiek wstępów, ponieważ wszyscy albo ją grali, albo przynajmniej ją znają. Rzeczywiście, mamy do czynienia z grą, która odniosła prawdziwy sukces odkąd King wypuścił ją w 2012 roku dla użytkowników Facebooka, uzależniając miliony ludzi na całym świecie.

jak korzystać z zasobów gry, aby wygrać cukierkową sympatię

Ale po tych czasach, gdy ciągle otrzymywaliśmy prośby i zaproszenia, aby stać się częścią społeczności Candy Crush Saga, prawda jest taka, że ​​wpływ gry jest całkowicie absolutny. Nie wchodząc dalej, poniżej przeanalizujemy niektóre z najciekawszych danych związanych z sagą Candy Crush , abyś sam mógł przeanalizować osiągnięte znaczenie.

Na przykład, kiedy mówimy o Candy Crush Saga, musisz wiedzieć, że 1 na 23 użytkowników Facebooka na całym świecie regularnie bawi się tą grą i choć może to brzmieć mało, to jest to równowartość ani więcej, ani mniej niż 54 milionów ludzi na całej planecie, zdumiewająca liczba, która pozwala Kingowi zarobić około 470 000 euro każdego dnia. Tak, na każdy dzień.

Jednak Twoje zarobki mogą być znacznie wyższe, ponieważ istnieją pewne limity związane z ilością pieniędzy, jaką użytkownicy mogą wydać na wewnętrzne zakupy Candy Crush Saga , nie dlatego, że chcą nam pomóc, ale w konsekwencji ogromna ilość skarg, które istnieją na temat uzależnienia, które tytuł wywołał u wielu osób.

Oczywiście, jeśli myślisz, że najczęstszym graczem w Candy Crush Saga jest nastolatek lub młoda osoba, musisz wiedzieć, że nie chodzi o niego, ale że pierwowzorem gracza są kobiety w wieku od 45 do 50 lat. Jednocześnie powinieneś wiedzieć, że Candy Crush Saga ma kilka różnych poziomów na iOS i Androidzie, biorąc pod uwagę, że w drugim przypadku ma ogromną przewagę ilościową niż pierwszy.

Zanim powiedzieliśmy, że Candy Crush Saga jest niezwykle uzależniająca, a na potwierdzenie tych informacji możemy później dodać, że w Wielkiej Brytanii otwarto nawet gabinety rehabilitacyjne dla graczy. Jeśli myślisz, że Candy Crush Saga jest zwykle grana po północy, to kolejny błąd, ponieważ najbardziej preferowany przedział czasowy to ten, który trwa od 18:00 do 21:00, a ich ulubionym dniem jest niedziela.

I wreszcie, nie można mówić o Candy Crush Saga bez uwzględnienia trudności, jakie mogą przedstawiać niektóre poziomy , w tym przypadku konkretnie poziom 65, który według statystyk jest tym, który większość użytkowników ma trudności z pokonaniem w swoich grach, chociaż Oczywiście ogólna koncepcja jest taka, że ​​idąc dalej, spotykamy innych, którzy również stwarzają własne problemy.

Nowe sztuczki do Candy Crush Saga

Z drugiej strony, jesteśmy również bardzo pewni, że istnieją pewne sztuczki dla Candy Crush Saga, które pozwolą nam znacznie szybciej awansować w tej grze, a wśród nich wymienimy niektóre z tych, które uważamy za fundamentalne. W każdym razie, ogólne zalecenie jest takie, abyś spróbował zapamiętać i poszukać wzorów, które zawierają cukierki z mocami, a następnie rozważyć poniższe.

mapa gry w Candy Crush Candy Town

Na przykład, jeśli chcesz mieć pewność, że twoje wysiłki w Candy Crush Saga będą tego warte, zawsze powinieneś zaczynać od dołu ekranu, biorąc pod uwagę, że jest to najlepszy sposób na wyczyszczenie go bez problemów. Jeśli chodzi o eliminację jak największej liczby cukierków lub elementów z ekranu, zaczynając od dołu, możemy wygenerować efekt wodospadu, który eliminuje inne unikające ruchów.

Zanim powiedzieliśmy, że pamięć i wzory są niezbędne, aby odnieść sukces, gdy gramy w Candy Crush Saga, a mówiąc dokładniej, musimy podkreślić, że połączenie cukierków jest absolutnie niezbędne. Na przykład, jeśli połączymy cukierka w paski z owiniętym lub cukierka w paski z cukierkiem błyszczącym, jednym pociągnięciem wymażemy połowę ekranu, bez dalszych problemów.

Jeśli chcesz dalej rozwijać się w Candy Crush Saga bez zatrzymywania się, pasiaste cukierki są kluczem samym w sobie, biorąc pod uwagę, że ich kierunek jest określony przez rodzaj kombinacji, którą tworzymy, mieszając je z innymi. Rzeczywiście, jeśli ostatni cukierek, który przesunąłeś, aby uzyskać cukierek w paski, przesunąłeś go pionowo, będzie on pionowy, a jeśli przesunąłeś go poziomo, będzie poziomy.

I wreszcie trik, który sprawia, że ​​praktycznie wszyscy gracze Candy Crush Saga są zdesperowani, czyli jak zdobyć więcej żyć, aby grać dalej. Jest naprawdę prosta rada, a mianowicie, że jeśli grasz w Candy Crush Saga na telefonie komórkowym, możesz zmodyfikować czas urządzenia, aby ponownie mieć dostęp do żyć, dzięki czemu nie będziesz zależny od nikogo innego i będziesz kontynuować postęp bez problemów.

Która z ciekawostek dotyczących Candy Crush Saga wydała Ci się najbardziej interesująca? ¿ Jakie inne sztuczki mogą polecić graczom Candy Crush Saga?

Kiedy zaczynamy zastanawiać się, które z gier były najpopularniejsze w 2015 roku, szybko odkrywamy, że podobnie jak w poprzednich latach, obecna jest słynna Candy Crush Saga. Dlatego w hołdzie i ponieważ wszyscy wierzymy, że będzie obowiązywać znacznie dłużej, tym razem chcemy Wam nauczyć najlepszych sekretów i trików Candy Crush Saga, abyś nie tylko nauczył się grać w nią lepiej, ale także poprawić swoje wyniki.

Poszukaj wzorów: Jeśli naprawdę jesteś jednym z tych fanów, którzy nie mogą pozbyć się Candy Crush Saga, już wiesz, że istnieją pewne wzory, które mogą pomóc nam szybciej wyeliminować słodycze. Rzeczywiście, pierwszą rzeczą, którą powinniśmy wiedzieć, jest to, że jeśli połączymy cztery cukierki tego samego koloru w rzędzie, dostaniemy cukierka w paski, a jeśli zrobimy to w kształcie litery „L”, będziemy mieli cukierka w opakowaniu, który są znacznie prostsze sposoby ich wyeliminowania.

Zacznij od dołu: czasami nawet okazuje się, że prawdziwi eksperci w Candy Crush Saga tracą z oczu fakt, że zawsze dobrym pomysłem jest rozpoczęcie eliminowania wszystkich cukierków od podstaw. Dzieje się tak dlatego, że w ten sposób osiągniemy oczekiwany efekt wodospadu, który jest najlepszym sposobem na stopniowe uwalnianie różnych kolorów i mamy szansę zaoszczędzić czas i wysiłek.

Połącz cukierki: dobrze wiemy, że Candy Crush Saga polega w zasadzie na łączeniu cukierków, ale w tym przypadku również okazuje się, że czasami, zwracając uwagę na inne rzeczy, możemy zapomnieć. Dlatego przypominamy, że kombinacje takie jak cukierek w paski z owiniętym są idealne do wyeliminowania najtrudniejszych cukierków.

Cukierki w paski, tak samo należy wziąć pod uwagę, że cukierki w paski nie tylko nie pojawiają się za pomocą magii, ale możemy również określić kierunek, w jakim będą miały na końcu. W rzeczywistości powinieneś zauważyć, że jeśli ostatni cukierek, który przesunąłeś, aby uzyskać cukierki w paski, był pionowy, to będzie pionowy i oczywiście na odwrót.

Jak zdobyć życie? Już na początku naszego doświadczenia w Candy Crush Saga lub gdy osiągnęliśmy już najbardziej skomplikowane poziomy, zauważymy, że potrzeba zdobycia życia okazuje się fundamentalna. Na przykład w Candy Crush na telefony komórkowe możemy zmienić czas urządzenia i w ten sposób będziemy w stanie oszukać system i zdobyć więcej żyć, aby iść dalej.

Gry podobne do Candy Crush na Androida

Niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gier na Androida była w swoim czasie i nawet dzisiaj tak jest, Candy Crush. Dość wciągająca gra, z którą możemy cieszyć się wielogodzinną rozgrywką, w zbyt prostym tytule, który pozwala nam wciągnąć się w ekran, pokonując kolejne poziomy, które za każdym razem stają się znacznie większym wyzwaniem.

Istnieje wiele  gier podobnych do Candy Crush i tym razem przedstawię Wam te najbardziej wyjątkowe dla naszego konceptu:

instrukcje, jak pokonać trudny poziom w cukierkowym zmiażdżeniu

Ozdobiony klejnotami

Gra ma już kilka lat, powiedziałbym całkiem sporo. Jeśli już jakiś czas temu idziemy do sprawy na wielu urządzeniach mobilnych było demo tego tytułu, pamiętasz to? Ci, którzy mają kilka lat, prawdopodobnie tak. Jedyną różnicą jest to, że estetycznie jest inaczej i nic więcej, ale we wszystkim idea pozostaje ta sama. Zachęcamy do pobrania gry i wyrażenia swojej opinii na jej temat.

Galaretka wybuch

Oczywiście zawsze są one różne estetycznie, chociaż trudno jest je odróżnić pod względem grywalności, ponieważ gatunek jest w zasadzie zawsze ten sam. Jedyne, co się zmienia, to strategia gry , sposób przechodzenia poziomów i takie szczegóły, które sprawiają, że gra jest niezwykle zabawna.

Futurama, gra w Drony

Nie spodziewałeś się, że zobaczysz grę Futurama na tej liście, z pewnością prawda jest taka, że ​​tytuł jest darmowy i ma dużą liczbę poziomów do pokonania, estetycznie jest dość dobrze zaprojektowany, a zatem ostatecznie jest zalecany na tej liście. Tak lub tak, powinieneś spróbować, jeśli lubisz tego rodzaju gry.

Mrożony swobodny spadek

Wspominaliśmy o tym w innych artykułach na blogu, gra z filmu Disneya musi być tak lub tak, pełna zagadek, abyś mógł rozwiązać Candy Crush w najlepszym stylu, ta gra bez wątpienia musi być zainstalowana na twoim telefonie komórkowym, ponieważ jest mocno uzależniająca, ma bardzo szczegółowy poziom i projekt postaci, który z pewnością pokochasz.

Zagadka Marvela

Znowu Disney, teraz Marvel , ale superbohaterowie też muszą być obecni w tego rodzaju listach, nieco inna gra, ale jednocześnie jest to również fundamentalne, ponieważ idea jest podobna do poprzednich, puzzle, a małe wyzwanie i wiele poziomów do pokonania.

Sukces Candy Crush

Przez lata widzieliśmy, jak urządzenia mobilne stały się nowymi przenośnymi konsolami, oszczędzając pewne dystanse, musimy pamiętać, że ogromna ilość i różnorodność gier, z których można korzystać na telefonie komórkowym lub tablecie, jest po prostu brutalna, nie wspominając jeśli przejdziemy do świata emulacji , tysiące i tysiące gier w małym urządzeniu pełnym możliwości.

Jedną z najbardziej znanych gier na urządzenia mobilne jest bez wątpienia Candy Crush, dość wciągająca gra logiczna, sama gra jest dość prosta, trzeba połączyć małe drobiazgi, aby stworzyć coś w rodzaju łańcucha, aby zniknęły i w ten sposób postępujemy krok po kroku poziomy

Pamiętaj, że gra ma ponad 200 poziomów, więc jest to dość duża liczba, którą należy wziąć pod uwagę. Posiada tryb przygodowy, tryb, który byłby główną kampanią gry, w której musisz spełnić określone wymagania na każdym poziomie, aby przejść dalej, dlatego ważne jest, abyś zwracał uwagę na to, co musisz zrobić, aby móc pokonać poziomy.

Jeśli chodzi o styl graficzny, to jest całkiem oczywiste, że mamy do czynienia z grą, która jest zbyt kolorowa , która bardziej niż cokolwiek ma nieco dziecinny styl. Ale niewątpliwie też zabawne; z mechaniką gry, która na początku jest czymś prostym, ale stopniowo widzimy, jak staje się coraz bardziej skomplikowana.

Są miliony graczy, którzy już korzystają z tej popularnej gry i spędzają godziny przed ekranem podpiętym do niej. Oczywiście wszyscy są całkowicie zadowoleni, że udało im się pobrać Candy Crush; tytuł, który warto zainstalować na swoim telefonie.

Czy czekasz na wizytę u lekarza, w kolejce do supermarketu; lub że robisz wszystko, w czym musisz poczekać lub zatrzymać się na chwilę. To idealny moment, aby pobrać Candy Crush i cieszyć się tą zabawną grą wideo, w której musisz trochę użyć głowy, aby iść do przodu.

Możliwość pobrania Candy Crush wcale nie jest skomplikowana. Jeśli masz inne urządzenie, które nie ma Androida, musisz udać się do oficjalnego sklepu tego samego i wpisać w wyszukiwarkę „ pobierz Candy Crush ”, aby móc znaleźć tę grę.

dołącz do naszego kanału telegram