Skip to content

Najlepsze darmowe gry podobne do Candy Crush, które możesz pobrać na swój telefon komórkowy

16 de maj de 2022

Niewątpliwie, gdy myślimy o głównych grach, które są obecnie częścią urządzeń mobilnych, niezależnie od tego, czy mówimy o systemach Android, czy iOS, musimy powiedzieć, że Candy Crush Saga to jeden z najpopularniejszych tytułów. Ale zdarza się, że czasami chcemy gry podobne do Candy Crushale nie wspomniana gra.

Pomimo tego, że Candy Crush to jedna z najlepszych gier, jakie możemy znaleźć w Sklepie Play na Androida, ważne jest, aby pamiętać w takich sytuacjach, że w każdym razie wielu użytkowników jest tym zmęczonychi dlatego zamierzają zdobyć inne, równie atrakcyjne opcje.

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wymienić niektóre z najlepszych gier podobne do Candy Crush, a następnie pokaż, jak można je pobrać całkowicie za darmo na urządzenia z Androidem lub iOS, abyś mógł się nimi cieszyć.

Gry podobne do Candy Crush, których nie możesz przegapić

ten gry podobne do Candy Crush które mogą cię bardziej zainteresować ze względu na grywalność lub nawet nie wymagają internetu, jeśli tego szukasz. Gry to:

dżem sok

Zaczynamy od tej, która dla nas jest bez wątpienia topową wśród najlepszych gier podobnych do Candy Crush. I właśnie o Juice Jam można powiedzieć, że mamy do czynienia z grą opartą na owocach, z kilkoma elementy wspólne z Candy Crush Saga.

Co musimy zrobić, to dopasuj trzy owoce z rzędu by utorować sobie drogę do kolejnych poziomów. Poza tym mechanika gry jest doskonale zdefiniowana, możemy znaleźć jasne kolory, setki poziomów itp.

Ozdobiony klejnotami

W drugim przypadku znajdujemy Bejeweled, kolejny z gry takie jak Candy Crush. O tym trzeba powiedzieć, że jest to gra w stylu puzzli, która stała się jedną z najbardziej uzależniających w ostatnich latach.

Co musimy zrobić, to spróbuj dopasować wszystkie kryształy i klejnoty, aby uzyskać dobre możliwości ich stopniowego eliminowania. Oprócz Bejeweled mamy inne wersje, takie jak Bejeweled 2, Bejeweled Twist, Bejeweled Blitz itp.

Bąbelkowy Blaze

Bubble Blaze to także gra logiczna, w której klejnoty muszą być dopasowane co najmniej trzema, aby było podobieństwo jest oczywiste z wyżej wymienionymi grami. Należy również zauważyć, że w przeciwieństwie do innych posiada tryb multiplayer, w którym musimy wykonywać ruchy w towarzystwie kogoś innego.

W ten sposób pasujące do siebie figurki można skompletować razem, a to, co staje się trudne, gdy gramy w pojedynkę, to znacznie ułatwia ten tryb dla wielu graczy. Jedna z najbardziej atrakcyjnych opcji w tej grze.

mężczyzna używający telefonu komórkowego

Cukierkowy wybuch mania

Candy Blast Mania to jedna z kilku gier, które zmuszają nas do dopasuj trzy elementy tego samego lub więcej. To, co musimy zrobić, to powiązać ze sobą różne rodzaje kolorowych cukierków na naszym inteligentnym urządzeniu mobilnym.

Oczywiście posiada najbardziej klasyczne funkcje tych etui, wśród których możemy wymienić odblokowywanie, odtwarzanie i krzyżowanie elementów. Ponadto jest to w pełni kompatybilny z urządzeniami z systemem Android i iOS

cukier cukrowy

Znana również jako „Księga Życia”, jesteśmy w obecności innego z nich gry podobne do puzzli w którym musimy łączyć różne elementy, aby się wzajemnie eliminowały. W tym konkretnym przypadku znajdziemy ponad 100 zupełnie różnych poziomów gry, w których musimy pomóc Maríi, Joaquínowi i Manolo zebrać gadżety.

Puzzle i smoki

Ta odnosząca sukcesy japońska gra, znana również jako Pazudora w Japonii, dodaje nową dynamikę do równania, łącząc umieszczanie pionków z walkami ze smokami. Im wyższa kombinacja, tym więcej obrażeń wyrządzimy przeciwnikowi. Do tego musimy również dodać kolekcję kart, co czyni tę grę bardzo interesującym rodzajem RPG.

Futurama: Gra dronów

Klasyczna mechanika gry „connect 3”, ale osadzona w serialu telewizyjnym Futurama. W tym przypadku dodawany jest plus trudności. zwiększenie do 4 sztuk do połączenia. Jeśli lubisz Futuramę i Candy Crush, oto idealne połączenie.

Należy zauważyć, że każdy z nich gry możemy znaleźć z droga wolna w Sklepie Play. Musimy tylko wpisać nazwy, które już widzieliśmy w wyszukiwarce, aby znaleźć grę i pobrać ją na nasze urządzenie.

dołącz do naszego kanału telegram