Skip to content

Najlepsze restauracje na zamówienie z dostawą jedzenia w Logroño

3 de luty de 2021

Na południe od Bilbao znajduje się jedno z miast z kilkoma najpiękniejszymi miejscami turystycznymi na północy Hiszpanii. Wyobraź sobie połączenie katedry Santa María la Redonda, Museo de la Rioja i Paseo del Espolón z najlepszymi restauracjami, aby zamówić jedzenie w domu w Logroño. Bez wątpienia, rezultatem będzie coś spektakularnego i godnego regionu ze względu na wielkość.

I właśnie dlatego trafiłeś w to miejsce, ponieważ oczywiście chcesz cieszyć się wszystkimi dobrymi rzeczami miasta przy dobrym posiłku, bez konieczności wychodzenia z zacisza własnego domu lub miejsca, w którym się znajdujesz.

Symbolem miasta w odniesieniu do tego obszaru jest spacer po winiarniach Riojanas na degustację wina. W tym samym czasie restauracje zajmują się odtwarzaniem najlepszych przysmaków w Logroño, takich jak Ziemniaki Riojan, kotlety jagnięce z pędami winorośli lub kaparrony.

Najlepsze miejsca na zamówienie jedzenia w domu w Logroño

Jeśli masz ochotę na monotonne i znane na całym świecie danie, KFC w CC Parque Rioja powinno być pierwsze na liście. Nie trzeba dodawać, jak pyszne jest ich menu oparte na różnych wersjach kurczaka, a co za tym idzie, ich Promocje 2×1 sprawiają, że doświadczenie jest bardziej znośne z tą amerykańską restauracją.

Z drugiej strony, jeśli chcesz zamówić japońskie jedzenie w domu, japońska restauracja Yoshi przy Victoria Street jest dla Ciebie. Od sałatki z owoców morza, gyozas, a nawet ich tempura w krewetkach, naprawdę zapowiadają lub przepowiadają wymarzony posiłek.

Ponadto ich oferty dostawy jedzenia są po prostu najlepsze w tej dziedzinie. Przy zakupie za minimum 10 euro oszczędzasz 3 na całym menu. Zamawianie jedzenia w domu w Logroño z Yoshim jest całkiem przyjemne.

Restauracje z dostawą chińskiego jedzenia w Logroño

Mówiąc o azjatyckiej kulturze kulinarnej, Shanghai Chinese Restaurant wprowadza na scenę swoje najlepsze menu i aranżację. Smażona Wan-Tun, sałatka chińska lub sałatka z kraba, to tylko niektóre z poziomów lub produktów, które są częścią oceanu możliwości. Znajduje się na Calle Chile i podobnie jak wszystkie wspomniane restauracje, współpracuje z Uber Eats, aby zamawiać jedzenie do domu w Logroño (dlatego warto wiedzieć, czym jest Uber Eats i jak działa).

Podobnie, jeśli Twoje podniebienie decyduje się na zdrowe jedzenie w domu i większą restaurację, wypróbuj Sushicatessen. Nie daj się zwieść jego nazwie, ponieważ sushi jest najmniejszym z jej wykończeń. Jedzenie hawajskie i wegetariańskie, desery, sałatki lub gulasz ogólnie z domieszką Logroño, to spektakularne dania. Wystarczy odwiedzić ulicę Víctor Pradera lub poprosić o dostawę z Uber Eats. W tym celu wystarczy zarejestrować się w Uber Eats za darmo i to wszystko (najlepsze w rejestracji jest to, że możesz wybrać kody Uber Eats, aby obniżyć ceny żywności).

Najlepsze meksykańskie miejsca z dostawą jedzenia w Logroño

Quintana Roo i La Katrina, to nazwy, które musisz zapamiętać, jeśli chcesz zamówić tego rodzaju jedzenie w domu w Logroño. La Katrina znajduje się na ulicy Vitoria, czekając na swoją wybitną klientelę wraz ze specjalnością w nachos. Podobnie, sałatki i tacos nie pozostawiają nic wyobraźni jeśli chodzi o zamówienie jednego z tych przysmaków.

serwis taco z sosem ananasowym

Natomiast Quintana Roo znajduje się przy Av. Club Deportivo i oferuje w zasadzie to samo menu, co La Katrina. Najbardziej zauważalną różnicą jest wyjątkowy charakter restauracji i jej wyśmienite wykończenie, co czyni go główną opcją na bardziej formalne kolacje w ważne dni w domu.

Cookinshop: Najlepsza opcja na domowe jedzenie

Jest to mała i wygodna restauracja położona przy ulicy Huesca de Logroño, z dość domową atmosferą na pierwszy rzut oka. Ich menu składa się z ich domowych specjałów, ryż trzy przysmaki i burger z kurczaka w sosie serowym.

Pomimo tego, że jest to restauracja z wystrojem, który można aktualizować lub ulepszać, obecnie jest to najmniej z nich. Jego usługa dostawy jest w pełni funkcjonalna pod numerem +34 941 27 51 78.

dołącz do naszego kanału telegram