Skip to content

Najlepsze odtwarzacze muzyczne z korektorem i efektami wizualnymi na Androida i iOS?

30 de styczeń de 2021

Być może zdarzyło Ci się, że słuchasz swojej ulubionej piosenki, dopóki nie przestanie być nią, bo wiele z nich czasami nie lubi. Być może obecnie nie jest to beznadziejny przypadek próbuj wprowadzać innowacje prawie codziennie. Ale co by było, gdyby istniała opcja, dzięki której można by podkręcić tę piosenkę, którą tak lubisz?

I możesz słuchać swojej ulubionej piosenki z zupełnie innego punktu widzenia dziękiOdtwarzacze muzyki elektronicznej z korektorem i efektami wizualnymi. Możesz nawet uczynić muzykę 8D łatwą i bezpłatną.

Istnieją różne opcje tych aplikacji zarówno w sklepach z aplikacjami na Androida, jak i iOS, z których często korzystasz, a także poza nimi, odkryj najlepsze tutaj.

Co to jest korektor?

Korektor to artefakt zdolny do modyfikowania głośności przy częstotliwościach sygnału, umożliwiając dostęp do różnych głośności dla każdej określonej częstotliwości.

W ten sposób, gdy używasz pliku wyrównywacz będziesz w stanie poradzić sobie z mocą akustyczną swojej muzyki i obsłużyć jej podstawowe tony. Dzięki temu będziesz mógł modyfikować basy i wysokie tony w swojej muzyce i usłyszeć czystszy i bardziej neutralny dźwięk.

Może to pomóc w dostosowaniu muzyki do własnych upodobań. Oprócz regulacji wzmacniaczy lub głośników, w ten sposób możesz wzmocnić dźwięk swojego sprzętu. Dzięki korektorom możesz uzyskać wysokiej jakości muzykę, która spełni Twoje cele, zarządzając ich funkcjami i nie mając dużo czasu.

Istnieje kilka rodzajów korektorów, wśród których możemy znaleźć korektory graficzne, npkwalizatory parametryczne i półparametryczne korektory.

Najlepsze odtwarzacze muzyczne z korektorem i efektami wizualnymi na Androida i iOS

Korektor w telefonie ze słuchawką

Chociaż urządzenia mobilne mają predysponowani hodowcy do ich użytku często nie odpowiadają w pełni potrzebom użytkownika. Czasami nie pozwalają one na modyfikowanie muzyki według własnego uznania, ponieważ nie są do tego zaprogramowane i mają podstawowe opcje odtwarzania.

Dlatego tym razem porozmawiamy o tych odtwarzaczach, w których można wyrównać swoją muzykę, a także mają świetne efekty wizualne. Zarządzanie muzyką według własnego uznania, a tym samym tworzenie nowych rzeczy, łączenie własnego muzycznego świata, aby cieszyć się nim z przyjaciółmi.

Lista graczy do pobrania

Teraz, bez zbędnych ceregieli, zobaczmy graczy dostępnych dla Android i iOS, Należy zauważyć, że każdy z nich jest całkowicie legalny.

Apple Music

Dzięki tej aplikacji będziesz mieć dostęp do „Beats One” gdzie znajdziesz nową muzykę i dużą różnorodność. Dzięki temu możesz cieszyć się ich usługami przez trzy miesiące całkowicie za darmo, po tym czasie zostaną opłacone.

Korzystaj z korektora w lepszy sposób, uzyskując dostęp do ustawień, a następnie wybierz Muzyka, a następnie Korektor, aby wybrać opcje profilu.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak krok po kroku korzystać z Apple Music na Androidzie, zapraszamy do przeczytania artykułu z poprzedniego linku.

BlackPlayer Music Player

Dzięki tym aplikacjom możesz być wolny, możesz modyfikować funkcje swojego odtwarzacza według własnych upodobań, dzięki niemu zawsze będziesz sobą. Obsługuje więcej niż jeden format. Zawiera korektor graficzny, w którym możesz wirtualizować dźwięk swojej muzyki w formacie Efekt 3D, również z widżetami, dzięki czemu jest łatwy w użyciu, gdy jest częściowo zajęty.

Korektor +

Chociaż najlepsze opcje są w Twoim wersja płatnaJest bardzo funkcjonalny dla użytkowników darmowej wersji, ponieważ pozwala kontrolować podstawowe opcje. Ma pięć pasm jako wzmacniacz basowy, wizualizator itp. I daje możliwość ponad dziesięciu różnych profili w korektorze.

Odtwarzacz muzyczny GoneMAD

Muzyka non-stop na wyciągnięcie ręki. Ma dobrze zaprojektowany interfejs dla twojego Androida, jego korektor ma szesnaście ustawień wstępnych i Separator DSP.

Minimum

Możesz go otrzymać za darmo. Mieć Interfejs Cover Flow na wyciągnięcie ręki, który pozwala wybrać utwory, albumy lub gatunek w Twojej muzyce, ma timer.

Pi Music Player

Equalizer z regulacją 3D do Twojej dyspozycji, wzmocnieniem basów i pięcioma pasmami. Opcje takie jak edytor metadanych i obsługa gestów jest na nim dostępna. Proszę bardzo, nie trać czasu i szukaj gracza, który jest jak najbliżej Twoich potrzeb.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wiedzieć, jak edytować dźwięk i wideo na telefonach z systemem Android za pomocą aplikacji App Timbre, pomoże Ci poniższy artykuł.