Skip to content

Najlepsze aplikacje do nauki akordów gitarowych i gry na pianinie na Androida

10 de kwiecień de 2022

Zaczynasz grać na gitarze lub myślisz o tym, żeby to zrobić? Czy wiesz już, jak obchodzić się z tym instrumentem, ale potrzebujesz więcej akordów aby poszerzyć swój repertuar? Wtedy jesteśmy pewni, że ten artykuł będzie dla Ciebie przydatny.

Rzeczywiście, mówimy o kompilacji o tym, co uważamy za najlepsze aplikacje akordów gitarowych na Androida, które możesz pobrać już teraz.

Wiele razy chcemy nauczyć się grać lub uczyć się nowych akordów, ale czasami nie mamy pieniędzy na specjalne zajęcia lub nie mamy czasu, albo po prostu mamy wolny czas i chcemy uczyć się nowych rzeczy.

W takim przypadku korzystamy z aplikacji, które możemy pobierz na nasze telefony komórkowedlatego dzisiaj polecimy niektóre, niezależnie od tego, czy wykorzystujesz je jako hobby, czy do innych zainteresowań.

Chociaż prawdą jest, że w sklepie Google Play of the urządzenia mobilne z Androidem możemy znaleźć ich sporo, trzeba powiedzieć, że nie wszystkie są dokładnie takie same jak funkcjonalne.

Z tego powodu zalecamy w takich przypadkach Spróbuj w pierwszej kolejności do najlepszych aplikacji akordów gitarowych, o których wspomnimy poniżej.

Najlepsze aplikacje na Androida do akordów gitarowych

Użyj Real Guitar najbardziej wymaganej i ulubionej dla użytkowników

Zaczynamy więc od jednego z tych, które wielu rozważy najlepsze aplikacje akordów gitarowych dla Androida. Jest to aplikacja Real Guitar, która ma dwie funkcje, które wyróżniają się spośród innych.

Pierwszą z nich jest obszerna biblioteka akordów, nuty i skale; chociaż nie możemy nie wspomnieć, że ma dźwięk akordów, aby sprawdzić, czy gramy je poprawnie.

Polecamy Real Guitar – Gitara z nią spędzisz wiele godzin zabawy i rozrywki.

W drugiej instancji przechodzimy do aplikacji Prawdziwa Gitara – Gitara, których nie należy mylić z poprzednią aplikacją, mimo że są wywoływane w podobny kształt.

Ta aplikacja akordów gitarowych jest specjalnie zaprojektowany do nagrywania to, co gramy i słuchamy później, a także obsługuje gitary akustyczne, elektryczne i przesterowane, nawet w dwóch trybach, solo i akordach, z wieloma opcjami.

Pobierz GuitarTuna, a otrzymasz również mini gry.

Aplikacja GuitarTuna jest trzecią z aplikacji akordów gitarowych na telefony komórkowe, a także tą, która ilustruje ten artykuł swoim obrazem. W związku z tym musimy wskazać, że jest to jeden z najlepsi tunery na gitarę.

Chociaż oczywiście zawiera również dane dotyczące akordów, to wyróżnia się tym, że zawiera dobry liczba mini gier które pomogą nam lepiej grać na gitarze.

Jeśli chcesz uzyskać najlepsze akordy, Ultimate Guitar jest dla Ciebie.

Kontynuujemy tę kompilację, tym razem szczególnie po to, aby wpaść bezpośrednio do Ultimate Guitar, bardzo dobrej opcji, gdy chcemy uzyskać tabulatury i akordy wielu utworów całego świata.

Dziś ma ponad 800 000 tabulatur i akordów i choć pełni pewne funkcje dodatkowa opłata, wszystkie wyżej wymienione są całkowicie bezpłatne.

Naszą ostatnią rekomendacją dla Ciebie jest Walk Band

A potem kończymy na Walk Band, kolejnej aplikacji z segmentu, którą możemy polecić naszym użytkownikom. W Twoim przypadku masz wsparcie z informacjami dla wielu z główne instrumenty zespołów muzycznych.

Oczywiście gitara jest jednym z priorytetów i trzeba zaznaczyć, że pozwala nagrywać inne instrumenty by później ich zabić i towarzyszyć im wśród nich.

Szukasz aplikacji do nauki gry na pianinie na Androidzie? To Twój szczęśliwy dzień, bo na pewno widziałeś, że ostatnimi czasy przygotowaliśmy kilka artykułów, które miłośnicy muzyki Pozwoli im trochę poćwiczyć swoje umiejętności na różnych instrumentach.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przegapić tego, co dzieje się z fortepianem, więc oto niektóre z najlepszych aplikacji dla nauczyć się grać na pianinie na Androida, który z pewnością Ci się przyda.

Rzeczywiście, jeśli sprawdzisz nasze artykuły, znajdziesz kilka bardzo konkretnych artykułów, takich jak ten o najlepszych zastosowaniach akordy gitarowe dla Androida. Prawda jest taka, że ​​wielu pytało nas jednak o możliwość nauki gry na pianinie.

Musisz wziąć pod uwagę w tym sensie, że możesz również nauczyć się graj na pianinie za pomocą telefonu komórkowego, więc pokażemy Ci kilka aplikacji stworzonych specjalnie do tego celu.

Dziś w sklepie z aplikacjami na Androida, słynnym Google Play Store, możemy znaleźć ogromną liczbę specjalnie zaprojektowane aplikacje abyś nauczył się grać na pianinie.

Prawda jest taka, że ​​jak zawsze mówimy, są takie, które wyróżniają się w każdym segmencie ponad inne. Dlatego zadaliśmy sobie trud uratuj to, co uważamy najlepsze aplikacje do nauki gry na pianinie na Androida. Przeanalizujemy wszystkie jego szczegóły.

analiza szczegółów muzycznych

Jakie są najlepsze aplikacje do nauki gry na pianinie na Androidzie?

Polecamy Real Piano HD, emulator pianina, który pokochasz.

Prawdopodobnie zaczniemy od najsłynniejszej aplikacji do gry na pianinie. Jest to aplikacja Real Piano HD i wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest aplikacją emulującą fortepian, dzięki czemu możemy pracować lub ćwiczyć na wadze i różne notatki.

Będąc idealnym zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy mają już pewną wiedzę na ten temat. Poza tym wyróżnia się również tym, że dźwięk jest naprawdę bardzo dobrypodczas gdy interfejs dostosowuje się do pokazanej przez nas techniki.

Aplikacja, która jest łatwa do zrozumienia i obsługi to Pianist HD

Aplikacja Pianist HD to kolejna z najlepszych alternatyw, jakie możemy wymienić w tym segmencie. Powinniśmy wspomnieć w związku z tym, że jeśli chodzi wyłącznie o wspierać naukę, Wielu użytkowników uważa, że ​​nie ma sobie równych, chociaż nie jest tak dobry pod względem interfejsu czy dźwięków.

W każdym razie ich oceny pokazują, że jest to doskonała alternatywa już teraz. Prawdopodobnie jego największą siłą jest to, że jest naprawdę łatwy do zrozumienia.

Pobierz lekcję gry na fortepianie Piano Man pomoże ci być kompletnym Rockstar

Wielokrotnie aplikacje, które uczą nas zabawy podczas naśladowania znajome piosenki lub motywy są lepsi od tych, którzy stawiają przede wszystkim na technikę.

Kiedy mówimy o Piano Lesson Piano Man, mówimy o odpowiedniku słynnego Guitar Hero dla miłośników gitary. Najlepszą rzeczą w tej platformie jest to, że bez wątpienia poprawi Twoją zręczność i szybkość reakcji. A jeśli chcesz uczyć się piosenek i niewiele więcej, to również pozwoli ci je zapamiętać.

Która z tych aplikacji do nauki gry na pianinie na Androida jest Twoją ulubioną?

dołącz do naszego kanału telegram