Skip to content

Który Minecraft powinienem kupić i gdzie kupić lub zdobyć?

29 de styczeń de 2021

Minecraft to znana na całym świecie gra wideo dzięki dużej swobodzie, jaką oferuje swoim użytkownikom w wyborze własnego sposobu gry. Ma różne wersje, w przypadku których nowi gracze mogą wątpić, który Minecraft kupić.

Prosty! Koniecznie weź pod uwagę niewielką serię aspektów, takich jak cechy odróżniające jedną wersję od drugiej, która jest lepsza lub bardziej dochodowa, a która jest idealna do gry wieloosobowej lub z dwoma lub więcej osobami w grze Minecraft.

Wersja Java vs. Bedrock: Który Minecraft powinienem kupić?

Obecnie Minecraft Java jest dostępna dla systemu Windows we wszystkich różnych wersjach, oprócz MacOS i Linux. Zasadniczo możesz grać w dowolnym systemie operacyjnym, w którym możesz zainstalować Javę, uważaną za najlepszą wersję na PC.

Z drugiej strony na rewersie monety znajduje się Minecraft Bedrock, dostępne na Windows 10, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Android i iOS. Dlatego jeśli powyższe jest optymalne dla komputerów PC, jest to wersja wskazana dla konsol i urządzeń przenośnych.

Znając z wyprzedzeniem pełny zakres każdej wersji gry, będziesz wiedział, która z nich jest dla Ciebie najwygodniejsza, opierając się na platformach, które masz w domu, czy to na konsoli, czy na komputerze.

Jeśli masz system operacyjny Windows 10, oznacza to, że nie będziesz musiał wybierać tylko jednej z dwóch opcji z powodu braku zasobów. Aby sfinalizować decyzję o zakupie Minecrafta przez użytkownika, należy również znać inny główny dylemat między nimi.

Minecraft Java zapewnia duży procent dodatkowych komponentów za darmo, aby poprawić wrażenia gracza.

Niemniej jednak, wersja Bedrock Oferuje bardzo niewiele dodatkowych narzędzi za darmo, ograniczając jedyny sposób ich nabycia poprzez przedpłatę (to tak, jakbyś zdecydował się pobrać wersję demonstracyjną Minecrafta). Takie dodatkowe komponenty noszą nazwę „Skórki, mody lub dodatki„Które nie są kompatybilne między jedną wersją a drugą, to znaczy musisz wiedzieć na pewno, do której wersji należy.

Gdzie kupić Minecraft Java lub Bedrock?

W tym momencie decyzja, który Minecraft powinien kupić dowolny gracz, powinna być na dobrej drodze. Następnym krokiem jest uzyskanie dostępu do oficjalnej strony gry. Po wejściu do domeny Minecraft na pierwszy rzut oka zostanie wyświetlona wiadomość powitalna oraz krótki opis gry. naciśnij Pobierz Minecraft. Otworzy się następna opcja, wyświetlając interaktywne menu, które pokazuje, jak uzyskać dostęp do gry. Wybrać pomiędzy „Komputer„,”Urządzenia mobilne„,”Konsola„lub”Inni„w zależności od przypadku.

Pamiętając, dla których platform każda wersja gry jest dostępna, możesz wybrać, w jaki sposób chcesz grać. Jeśli opcja „Komputer„, Pojawi się nowe menu: Naciśnij”Szt„,”PROCHOWIEC„Lub”Linux„W zależności od tego, co jest dostępne.

sklep internetowy Minecraft

MacOS i Linux, ponieważ nie działają w systemie Windows, pozwalają tylko na pobranie wersji Java; jeśli jednak wybierzesz opcję „Szt„Zarówno edycję Java, jak i Bedrock (lub Windows 10) można kupić po równo.

Należy zauważyć, że licencja nabyta dla edycji Java będzie tak samo dla każdej platformy o system operacyjny korzystający z języka Java; Natomiast wersja Bedrock działa z inną licencją dla każdej platformy, urządzenia lub systemu operacyjnego, w którym chcesz grać (możesz nawet pobrać i zainstalować kieszonkową edycję Minecraft PE na urządzenia mobilne)

Minecraft Java kosztuje jednorazowo 26,95 USD, a Minecraft Bedrock lub Windows 10, może mieć wartość 29,99 lub 49,99 eurozgodnie z pakietem, który użytkownik chce otrzymać.

W podsumowaniu, „Minecraft Java Edition ” Jest bardziej opłacalny i ma większą grywalność niż jego rywal. Ma większą społeczność, a jej zasięg można łatwo rozszerzyć dzięki darmowym wtyczkom. Dlatego powinna to być wersja, którą każdy nowy użytkownik kupuje po raz pierwszy, ale to Ty masz ostatnie słowo. Sukcesy!

Pamiętaj, że jest sposób, aby pobrać i zainstalować Minecrafta za darmo, ale nie jest to tak opłacalne, ponieważ jak wspomniano wcześniej nie dadzą żadnych korzyści, a gra online będzie trudna.