Skip to content

Jakie gry, takie jak World of Warcraft, są dostępne za darmo? – Gry podobne do WoW

8 de kwiecień de 2021

W 1994 roku zaczęła się historia, jeden z najpopularniejsze gry RPG dla wielu graczy w historii, ta popularna gra strategiczna w czasie rzeczywistym jest dziś wymieniany jako pierwszy w swoim rodzaju. Jest rekordzistą Guinnessa, jeśli chodzi o posiadanie największej liczby graczy na świecie w grach online dla wielu graczy. Wiesz już, o której grze mówimy, jest to gra World of Warcraft opracowana przez Blizzard Entertainment.

Pierwsza wersja tej gry strategicznej czasu rzeczywistego była znana w 1994 roku jako Warcraft Orcs & Human. To z kolei stało się podstawą tego, co obecnie znamy jako wszechświat Azeroth. Gdzie od lat toczą się bitwy między dobrem a złem, z dwóch bardzo różnych frakcji wroga. Od tamtego czasu ta gra wraz z tym nowatorskim stylem gry od tamtego czasu stale się rozwija.

Do dziś stała się światowej sławy World of Warcraft, ta gra kontynuuje historię swoich poprzedników. Obecnie ma miliony graczy, w tym kilka znanych postaci ze świata rozrywki.

Choć uważany jest za pioniera, World of Warcraft nie jest jedynym w tego typu grach MMORPG. Ze względu na fascynującą historię i wszystko, co może zrobić twoja postać, World of Warcraft jest najlepszy i ma swoją cenę.

Obecnie istnieje wiele innych gier z historie bardzo podobne do World of Warcraft i są dostępne na różne platformy, Dołącz do nas, aby odkryć niektóre z tych alternatywnych gier typu MMORPG, a oprócz tego zostawiamy Ci nasze rekomendacje.

Gry podobne do World of Warcraft za darmo

Jak już wspomnieliśmy, istnieje wiele gier, które przypominają World of Warcraft, zwłaszcza w ich historiach, wśród nich mamy Porządek i chaos ten ma świetną jakość grafiki i piękne krajobrazy. Został wydany na rynku od 2011 roku, a jedną z jego najbardziej uderzających cech jest to, że można w niego grać na wielu platformach. Gracz musi wybierać między dwiema stronami: Porządkiem lub ludźmi i Chaosem, czyli orkami i zombie.

Inne popularne grą w tym stylu jest Age of Conan, która przeniesie Cię do świata barbarzyńcy Conana, posiada imponującą grafikę, która sprawi, że poczujesz, że naprawdę żyjesz w tym pełnym przygód czasie. Wybierając swojego awatara, musisz wybierać między łotrem, kapłanem, czarodziejem i żołnierzem w ich różnych klasach.

Jest dostępny na platformę Microsoft Windows i konsole Xbox 360, jest to jedna z najlepszych i ciekawych alternatyw.

Jest również prezentowany jako opcja cieszenia się gra strategiczna czasu rzeczywistego Allods online, Ta darmowa gra toczy się na kilku pływających wyspach z pięknymi krajobrazami, które z pewnością będziesz chciał odkrywać i cieszyć się podczas gry. Możesz brać udział w różnych wojnach, aby zdobyć niezbędne zasoby do postępu, w tym systemy umiejętności.

Bez wątpienia wszystkie wymienione powyżej są bardzo dobrymi alternatywami, ale na pewno będziesz chciał wiedzieć, jakie są nasze polecane gry.

Najlepsze gry, takie jak World of Warcraft

Obiecujemy dług, podamy opis tego, co wielu uważa za najlepszą alternatywę dla World of Warcraft. Zaczniemy od omówienia Blade & Soul, na którym skupia się historia tej gry wykonywać misje, aby zdobyć zasoby. Oferuje obszerną zawartość misji i różne zasoby, które odkryjesz podczas eksploracji tego fascynującego świata.

blade soul to gra podobna do słowa warcraft

Zapewnia również szeroką gamę plików ostrza z imionami i magicznymi mocami których możesz użyć ze swoją postacią. Inną interesującą cechą jest to, że możesz dostosować swoje postacie do swoich upodobań, zgodnie z ich rasami i klasami.

Chcemy również polecić wypróbowanie jako alternatywy dla World of Warcraft pl Party Online, ma podobne cechy do poprzedniego. Szczególnie w projektowaniu i krajobrazach, w tej grze będziesz mógł wybierać między kilkoma klasami postaci o różnych umiejętnościach. Twój awatar może być wojownik, czarodziej, duchowny, łucznik, krzyżowiec lub oszust, z wieloma umiejętnościami rozwijanymi w trakcie gry.

istnieć wiele alternatyw dla World of Warcraft, tutaj jest ich kilka, więc wypróbuj je, podziel się swoją opinią, a najważniejsza jest dobra zabawa.

dołącz do naszego kanału telegram