Skip to content

Kody do łatwej aktywacji bezpłatnych Badoo Super Powers

10 de lipiec de 2021

Kiedy mówimy o sieciach społecznościowych, które dosłownie eksplodowały w ostatnich czasach, nie możemy stracić z oczu przypadku Badoo, z których jeden zrobił głębokie wrażenie wśród hiszpańskich użytkownikówCóż, pozwala nam to poznać nowych ludzi, dowiedzieć się o nich, a dlaczego nie, umówić się na randkę, a nawet poflirtować.

Oczywiście, są różne sposoby korzystania z Badoo, i możemy to zrobić w bardzo początkujący lub znacznie bardziej ekspercki sposób, więc jeśli uważasz, że należysz do drugiej grupy, nie powinieneś przegapić tego samouczka, w którym nauczymy Cię w prosty i szybki sposób, Kody do aktywuj super moce Free Badoo, abyś mógł je w pełni wykorzystać.

Nie przegap jednego z najlepszych darmowych kodów Badoo!

Jak powiedzieliśmy wtedy, jedna z głównych sztuczek, o które pytają nas nasi czytelnicy w tej sieci społecznościowej, dotyczy możliwości aktywuj darmowe supermoce na Badoo, co jest znacznie prostsze, niż mogłoby się wydawać.

Interesujące jest to, że mamy opcję aktywacji Supermocy za darmo w Badoo za pomocą metody, której nauczymy Cię w następnej kolejności, abyś mógł się nimi cieszyć, kiedy tylko chcesz.

Kolejną mocną stroną jest to, że możesz cieszyć się tymi korzyściami przez co najmniej 3 dni, abyś mógł wykorzystać te dni, aby mieć więcej aktywności niż kiedykolwiek i dzięki temu być bardziej popularnym, a tym samym zrozumieć, które osoby są zainteresowane, lub sprawdzić, które z nich przeglądały Twój profil.

Tak więc, jeśli chcesz uzyskać Super Moce za darmo na Badoo, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść do aplikacji Badoo lub, jak zwykle, do wersji Badoo na komputery.

Teraz, kiedy już to zrobiłeś, będziesz musiał bezpośrednio otworzyć menu po lewej stronie, kliknij na Konto, a następnie na Usuń konto i chociaż zapyta Cię o wiele rzeczy, musisz przejść do Usuń konto, a później do Kontynuuj, ale nie bój się, że nic złego się nie stanie.

Kiedy dojdziesz do tego punktu, Badoo Zapyta Cię, czy nie chcesz zmienić zdania, a nie tylko to, ale jednocześnie zacznie oferować pewne korzyści, dzięki którym pozostaniesz w sieci społecznościowej. Jedna z nich dotyczy supermocy na kilka dni, aby zobaczyć, kto cię lubi, kto cię odwiedził i kilka innych rzeczy, więc wystarczy wybrać tę opcję i dać jej kilka sekund na przejście do przodu.

Jak mogłeś zauważyć, naprawdę łatwo jest cieszyć się Super mocami na Badoo, A najlepsze jest to, że nie musimy robić dziwnych rzeczy, takich jak wchodzenie do głębokiej sieci, jak to się zwykle nazywa, lub pobieranie aplikacji innych firm, które obiecują rzeczy, których nie mogą zrobić później tylko dlatego, że nie działają lub mieć złośliwe oprogramowanie lub wirusy.

Nie tylko to, ale również uważamy za interesujące, że uważasz, że istnieją pewne sztuczki do flirtowania na Badoo, które analizowaliśmy w przeszłości i które z pewnością zapewnią ci lepsze wyniki niż zwykle.

Kody do aktywacji supermocy Badoo za darmo?

Sposób na aktywację supermocy Badoo za darmo nie jest to bardzo ortodoksyjne, ale jest bardzo skuteczne. Aby to zrobić, musimy wykonać kilka kroków.

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy jest wejście do sieci i wejście na nasze konto. Wchodzimy do naszego profilu i wchodzimy „Ustawienia”, wśród wyświetlonych opcji kliknij „Usuń stronę”.

Następnie pojawi się komunikat, który mówi nam, że zamierzamy usunąć nasz profil. Tutaj bez wahania kliknij „Usuń profil” i kliknij „Kontynuuj”.

Oczywiście Badoo nie jest zainteresowany utratą użytkowników, więc aby spróbować przekonać nas do pozostania, zaoferuje nam trzy dni supermocy totalnie wolny. Odhaczamy skrzynkę i tyle, cieszymy się darmowymi supermocami, choćby tylko przez trzy dni, więc będziemy musieli z tego skorzystać.

Co zrobić, jeśli przypadkowo usunę moje konto Badoo?

Jeśli próbując aktywować supermoce, popełniłeś błąd i zakończyłeś usunięcie swojego profiluNie martw się, możesz go odzyskać w ciągu 30 dni.

Badoo aplikacja na Androida

Musisz wpisać swój adres e-mail i poszukać wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezygnacji z subskrypcji, którą wysłało Ci Badoo. W tym e-mailu znajduje się link do odzyskania konta. Kliknij na niego, wprowadź swoje konto użytkownika i hasło, a Twoje konto będzie znów działać normalnie.

Alternatywy dla Badoo

Jeśli chcesz poznać ludzi bez wydawania pieniędzy a Badoo już cię nie przekonuje, Istnieje wiele alternatyw, które mogą Ci pomóc:

  • Tinder
  • Szpagat
  • Happn
  • Maszyna uliczna
  • Muapp

Każda z tych aplikacji umożliwia poznawanie ludzi z zainteresowaniami wspólnymi i praktycznie w każdym miejscu na świecie, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć swoją lepszą połówkę.

Jeśli z jednym profilem nie będziesz Możesz zarządzać dwoma kontami za pomocą tego samego adresu e-mail, aby uzyskać z niego więcej.