Skip to content

Kod błędu: 277 w Roblox – szybkie i łatwe rozwiązanie (przykład)

10 de marzec de 2021

Jeśli wiesz, czym jest Roblox i jak można w niego grać, być może widziałeś kod błędu: 277. Na szczęście istnieje szybkie i łatwe rozwiązanie, dlatego zapraszamy do przeczytania tego artykułu, dzięki któremu dowiesz się, czym jest Roblox jest. Kod błędu: 277 w Roblox – szybkie i łatwe rozwiązanie

Jaki jest błąd kodu 277 w Roblox?

„Kod błędu: 277” w Roblox to problem, który występuje, gdy nie ma połączenia z serwerem. Chociaż firma Roblox nie zaoferowała żadnego oficjalnego rozwiązania w celu rozwiązania tego błędu, wielu użytkowników nadal widzi komunikat „Kod błędu: 277”, gdy próbują uruchomić swoje gry.

Ogólnie rzecz biorąc, plik „Kod błędu: 277” Jest pokazywany na komputerach z systemem Windows lub Mac, chociaż może być również prezentowany na konsolach do gier wideo i urządzeniach mobilnych. Czasami komunikat informujący o tym problemie pojawia się na początku lub podczas gry, powodując, że Roblox nie działa i przestaje grać.

Dlaczego w Roblox pojawia się kod błędu: 277?

Zwykle kod błędu 277 w Roblox jest wyświetlany, gdy jest problemy z połączeniem internetowym. Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do gry przez słabo stabilną sieć bezprzewodową, może to być przyczyną problemu. Ponadto błąd może być związany z portem używanym przez router lub „router” do ustanowienia połączenia.

Należy wspomnieć, że przyczyną błędu o kodzie 277 nie zawsze są problemy z dostępem użytkownika. Czasami zdarzają się awarie serwera Roblox iw tym przypadku jedynym rozwiązaniem jest ponowne połączenie po kilku minutach lub poczekanie, aż Roblox zmodyfikuj serwer.

Kod błędu: 277 w Roblox – szybkie i łatwe rozwiązanie

Jeśli grasz na wybranej platformie Roblox i widzisz komunikat z kodem błędu: 277, nie martw się, ponieważ Możliwe jest rozwiązanie tego problemu za pomocą kroków, które wyjaśnimy poniżej.

Uruchom ponownie system i użyj narzędzia czyszczącego

Zaleca się ponowne uruchomienie systemu i uzyskanie dostępu do pliku narzędzie do czyszczenia, takie jak „CCleaner” które możesz pobrać za darmo na oficjalnej stronie ccleaner. Po pobraniu i zainstalowaniu tego programu poszukaj opcji „Cleaner” i „Registry”, aby usunąć niepotrzebne pliki i błędne wpisy rejestru.

Sprawdź wymagania Roblox

Sprawdź, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania określone przez Roblox: 1,6 GHz (lub wyższy), 20 Mb wolnego miejsca na dysku twardym, 3 Gb pamięci RAM, system Windows w wersji 7 (lub nowszej), DirectX 9 i minimalna prędkość przeglądania 4 Mb / s.

Zmień konfigurację zakresu portów routera

Ponadto przyczyna błędu może być związana z portami używanymi przez router. W związku z tym, wskazane jest, aby zmienić sieć i sprawdź, czy problem nadal występuje, lub zmień konfigurację zakresu portów routera.

Aby to zrobić, wpisz adres IP routera w przeglądarce internetowej. Przejdź do sekcji „Zaawansowane narzędzia” lub „Aplikacje” (w zależności od routera). Wprowadź nazwę „Roblox”, rodzaj usługi „UDP”, początek: 49152 i koniec: 65535. Wpisz swój prywatny adres IP i na koniec naciśnij przycisk „Zastosuj” lub „OK”.

Dzieci Roblox

Sprawdź, czy ustawienia rozwiązują problem

Uruchom ponownie router, aby zmiany odniosły skutek. Później, odłącz komputer od routera i podłącz go ponownie i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Uruchom Roblox w trybie zgodności

Ostatecznie błąd 277 występuje przez Problemy ze zgodnością z systemem Windows 10. Aby naprawić tę usterkę, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę aplikacji i kliknij opcję „Właściwości”. Wybierz „Zgodność” i naciśnij „Uruchom ten program w trybie zgodności”. Następnie wybierz swój system operacyjny i naciśnij „Zastosuj”.

Sprawdź swoją przeglądarkę internetową

Konieczne jest sprawdzenie przeglądarki internetowej w celu jej aktualizacji. Ponadto jest to konieczne wyłącz rozszerzenia ponieważ mogą one powodować problemy podczas wykonywania Roblox.

dołącz do naszego kanału telegram