Skip to content

Kiedy umrzesz grając w Roblox? Co musi się stać, aby umrzeć na Robloxie? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Roblox to gra wideo, która zrewolucjonizowała branżę ze względu na jej założenie tworzenia, co pozwala każdemu użytkownikowi stworzyć w niej własne, niepowtarzalne wrażenia 3D. Dlatego jego społeczność się rozprzestrzeniła i teraz są nowicjusze, którzy o tym nie wiedzą (zwłaszcza, że ​​można ją pobrać za darmo z jej strony). Mając to na uwadze, dzisiaj otrzymam odpowiedź Kiedy umrzesz grając w Roblox?

Ta gra rozrosła się tak bardzo, że początkującym trzeba pomóc znaleźć drogę (i nie mówimy tylko o nauczeniu ich, jak grać na Roblox). Albo rozwiązując kwestię tytułu, albo po prostu wyjaśniając podstawy tego, aby każdy mógł zakochać się w tej grze i dalej rozwijać jej spuściznę.

Kiedy umrzesz grając w Roblox?

Szybka odpowiedź na pytanie Kiedy umrzesz grając w Roblox? Trzeba powiedzieć, że w jakikolwiek sposób twórca gry lub świata, w którym się znajdujesz, chce. Oznacza to, że istnieje nie tylko jeden sposób na śmierć, jest ich wiele (więc jeśli umrzesz dopiero po wejściu, nie spiesz się, aby usunąć lub odinstalować Roblox)

Wynika to z czerpaka gry, który pozwala na stworzenie własnego świata z regułami, które chcesz ustanowić (jest to ustalone w słynnym motcie gry), więc jeśli chcesz, aby gracze ginęli np. szkody wyrządzone przez kogoś innego, to tak się stanie.

Naprawdę na tym rozległym świecie jest tyle sposobów umierania, co w rzeczywistości (Mogą być równie realistyczne). IDzieje się tak, że na YouTube są nawet kompilacje z ponad 50 sposobami śmierci w ciągu jednego dnia.

Tak więc uczenie się, jak umierać w tej grze, jest bardziej próbą i niepowodzeniem niż czymkolwiek innym. Dobrą rzeczą jest to, że możesz ożywić, kiedy tylko chcesz, i będziesz mieć te same przedmioty, z którymi zginąłeś (chyba że grasz w grę z ekskluzywnymi przedmiotami lub innymi zasadami).

Gra do tego stopnia spopularyzowała śmierć mem został stworzony z dźwiękiem, który wydają bohaterowie, gdy umierają, co by się nie udało. To może brzmieć subrealistycznie, ale umieranie w tej grze jest tak zabawne, że istnieją nawet takie gry, jak sposoby na ouff, które opierają się tylko na umieraniu i to wszystko.

Kilka sposobów na śmierć

Teraz, gdy znasz odpowiedź na pytanie Kiedy umrzesz grając w Roblox? nadszedł czas, abyś zobaczył najzabawniejsze i najbardziej kontrowersyjne sposoby umierania w tym wspaniałym tytule.

Pierwsza jest zakończona ugryzienie jadowitego węża, które możesz znaleźć w kilku grach, spowoduje to, że obok twojego imienia pojawią się zielone bąbelki, które symbolizują, że jesteś otruty, po chwili twoje życie spadnie i umrzesz.

Inny byłby z okularami wirtualnej rzeczywistości. Są tacy użytkownicy, którzy stworzyli wersję VR, która po założeniu wyświetla obraz w całym polu widzenia (ekran komputera), straszenie twojej postaci na śmierć.

uciec w robloxie

Możesz także umrzeć za obrażenia wysokości, jeśli skoczysz z bardzo wysokiego budynkulub w wyniku zderzenia jadącego samochodu (dotyczy to pociągów i innych środków transportu). W ten sam sposób zginiesz, jeśli użytkownik trafi Cię w bijatykę lub jeśli wbije nóż lub miecz w jakąkolwiek część ciała.

Oprócz tego możesz zginąć spalony i zmrożony, jak w prawdziwym życiu (oczywiście twoje ciało może bardziej się oprzeć w grze). W zasadzie w tym tytule możesz umrzeć z powodu wszystkiego, nawet oddechu (dosłownie).

Ze wszystkim, co dziś czytasz, pierwsze pytanie Kiedy umrzesz grając w Roblox?, a także zobaczyłem kilka sposobów na śmierć. Teraz, gdy już to wszystko wiesz, możesz przejść do swojej gry i zacząć próbować, nawet jeśli brzmi to dziwnie, najzabawniejszych sposobów na śmierć.