Skip to content

Kod błędu: 277 w Roblox — szybkie i łatwe rozwiązanie (przykład)

5 de wrzesień de 2023

Jeśli wiesz, czym jest Roblox i jak można w niego grać, być może widziałeś kod błędu: 277. Na szczęście istnieje szybkie i łatwe rozwiązanie, dlatego zapraszamy do przeczytania tego artykułu, w którym dowiesz się, czym jest Roblox . Kod błędu: 277 w Roblox – szybkie i łatwe rozwiązanie

Dlaczego w Robloxie pojawia się kod błędu: 277?

Zwykle kod błędu 277 w Robloxie jest wyświetlany, gdy tak jest problemy z połączeniem internetowym. Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do gry przez sieć bezprzewodową o słabej stabilności, może to być przyczyną problemu. Podobnie błąd może być powiązany z portem używanym przez router do nawiązania połączenia.

Należy wspomnieć, że przyczyną błędu Code: 277 nie zawsze są problemy z dostępem po stronie użytkownika. Czasami zdarzają się awarie serwera Roblox i w tym przypadku jedynym rozwiązaniem jest ponowne połączenie po kilku minutach lub poczekanie, aż Roblox zmodyfikuj serwer.

Kod błędu: 277 w Robloxie — szybkie i łatwe rozwiązanie

Jeśli grasz na wybranej platformie Roblox i widzisz komunikat z kodem błędu: 277, nie martw się, ponieważ Można rozwiązać ten problem, wykonując kroki opisane poniżej..

Uruchom ponownie system i użyj narzędzia czyszczącego

Zalecane jest ponowne uruchomienie systemu i uzyskanie dostępu do a narzędzie do czyszczenia, takie jak „CCleaner” który można pobrać za darmo na oficjalnej stronie ccleanera. Po pobraniu i zainstalowaniu tego programu poszukaj opcji „Cleaner” i „Registry”, aby usunąć niepotrzebne pliki i błędne wpisy rejestru.

Sprawdź wymagania Roblox

Sprawdź, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania ustalone przez Roblox: Procesor 1,6 GHz (lub więcej)20 Mb wolnego miejsca na dysku twardym, 3 Gb RAM, system Windows w wersji 7 (lub wyższej), DirectX 9 i minimalna prędkość przeglądania 4 Mb/s.

Skonfiguruj ponownie zakres portów routera

Podobnie przyczyna błędu może być związana z portami używanymi przez router. Dlatego, Zalecana jest zmiana sieci i sprawdź, czy problem nadal występuje lub skonfiguruj ponownie zakres portów ustawiony dla routera.

Aby to osiągnąć, wpisz adres IP swojego routera w przeglądarce internetowej. Przejdź do sekcji „Narzędzia zaawansowane” lub „Aplikacje” (w zależności od routera). Wprowadź nazwę „Roblox”, typ usługi „UDP”, początek: 49152 i koniec: 65535. Wpisz swój prywatny adres IP i na koniec naciśnij przycisk „Zastosuj” lub „OK”.

dzieciaki z robloxa

Sprawdź, czy ustawienia rozwiązują problem

Uruchom ponownie router, aby zmiany zaczęły obowiązywać. Następnie, Odłącz komputer od routera i podłącz go ponownie i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Uruchom Roblox w trybie zgodności

Ostatecznie pojawia się błąd 277, ponieważ Problemy ze zgodnością z Windowsem 10. Aby naprawić ten błąd, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę aplikacji i kliknij „Właściwości”. Wybierz „Zgodność” i naciśnij „Uruchom ten program w trybie zgodności”. Następnie wybierz swój system operacyjny i naciśnij „Zastosuj”.

Sprawdź swoją przeglądarkę internetową

Koniecznie sprawdź swoją przeglądarkę internetową i na bieżąco ją aktualizuj. Co więcej, jest to konieczne wyłącz rozszerzenia ponieważ mogą one powodować problemy podczas uruchamiania Robloxa.

dołącz do naszego kanału telegram