Skip to content

Kiedy usługa jest płatna w DIDI?

29 de styczeń de 2021

Didi Chuxing Technology Co. to założona w 2012 roku firma chińskiego pochodzenia, która oferuje usługi prywatnego transportu pojazdów z kierowcą i publicznego wynajmu; obecnie działa w ponad 400 miastach ROC, a jej siedziba znajduje się w Pekinie.

Chcesz wiedzieć, czym jest DiDi Pasajero i jak działa? Aby zacząć korzystać z ich usług. Więc jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś wiedzieć, jest kiedy musisz zapłacić za podróż korzystając z DIDI; czytaj dalej i dowiedz się.

Dziś obszar ekspansji tej firmy rozszerzył się również na inne kontynenty, kraje i miasta; Jak na przykład Japonia, Australia i Ameryka Łacińska a wśród nich Chile, Brazylia, Kolumbia, Meksyk i Kostaryka; ponieważ uważają, że ten region ma ogromny potencjał, z największym wzrostem mobilnego internetu na świecie.

Jak działa usługa transportowa DIDI?

Aby użytkownicy mogli korzystać z tej usługi, pierwszą rzeczą, którą muszą wiedzieć, jest jak pobrać aplikację DiDi na swój smartfon, w App Store lub Google Play, aby utworzyć konto; Wymagane będą dane osobowe, a także metoda płatności, karta debetowa lub kredytowa Visa, Master Card i American Express; lub gotówką, jeśli miasto na to pozwala.

Zrobione aby użytkownik mógł skontaktować się z kierowcą czego potrzebujesz, zamawiając usługę; działając podobnie do innych firm konkurencji, gdzie wpisujesz miejsce, z którego będą Cię odbierać, a następnie zostanie Ci przypisany cel i kierowca najbliżej tego punktu.

Jak bezpieczne jest używanie DiDi w podróży? Jest to bardzo niezawodna usługa, ponieważ zawsze możesz zobaczyć oceny lub gwiazdki użytkowników w DiDi, jako przewodnik po informowaniu z wyprzedzeniem, którym kierowcom najlepiej się poruszać bez obaw.

Co możesz zrobić, jeśli nie masz karty kredytowej i nie masz do czynienia z gotówką?

Istnieje opcja o nazwie Karta MACH, która została wdrożona w Chile; Składa się z wirtualnej przedpłaconej karty Visa, która umożliwia kupowanie i zapłacić zarówno w krajowych, jak i zagranicznych sklepach internetowych; Ponadto możesz go doładować z dowolnego konta przelewem, dzięki czemu zawsze masz saldo.

Aby pobrać tę kartę robisz to za pośrednictwem App Store lub Google Playwchodząc w MACH; Musisz zaakceptować warunki, które Ci ujawniają, a następnie wprowadzić dane osobowe, o które proszą, numer telefonu, abyś mógł zobaczyć kod, który przyjdzie SMS-em, który musisz wprowadzić w celu weryfikacji; Aby zakończyć, musisz utworzyć klucz bezpieczeństwa.

Teraz, gdy wybierasz się w podróż z firmą DIDI, w formie płatności podajesz kartę kredytową MACH, karta wirtualna, przeglądaj dane i na koniec wkładasz klucz bezpieczeństwa lub odcisk palca.

Czy wiesz, kiedy musisz zapłacić za usługę turystyczną w firmie DIDI?

Płatność jest dokonywana po zakończeniu wycieczki, ponieważ należy wziąć pod uwagę kilka czynników; Wśród nich czas, jaki zajął (bo w godzinach największego ruchu koszty rosną), a także przejechany kilometraż; Ponadto musi być dołączony w przypadku jakichkolwiek dodatkowych opłat za autostradę lub opłat drogowych.

Jeśli pasażer zgromadził kupon rabatowy, a płatność dokonywana jest w gotówce, o ile pozwala na to Twoje miasto, musisz nacisnąć przycisk podział kursu; a to da ostateczny wynik. A jeśli jest z kartą kredytową lub debetową lub kartą MACH online, zostanie automatycznie zdyskontowany po uzyskaniu ostatecznego kosztu.

flota taksówek

Musimy pamiętać, że ta firma stale daje kupony i rabaty na różne sposoby; który się kumuluje, aby Twoje kolejne wyjazdy były tańsze w stosunku do konkurencji, a nawet bezpłatne; na przykład używając kodu MACHDIDI, który otrzymasz 3 przejazdy ze zniżką 30%, między wieloma innymi. Możesz z nich skorzystać, gdy musisz zapłacić DiDi.

‍‍Kończąc, prywatna firma transportowa DIDI w coraz większym stopniu obejmuje rynek Ameryki Łacińskiej i globalnej dzięki planowi marketingowemu; w którym osiąga bardzo konkurencyjne i korzystne ceny, zarówno dla użytkowników, jak i dla korzyści ich warunków kierowców.