Skip to content

Kiedy pary z Facebooka są w Hiszpanii? – Uruchom randki na Facebooku

30 de styczeń de 2021

Swatanie jest bardzo popularne w Internecie. Obecnie aplikacji służących do tego celu jest wiele i Facebook chce do nich dodać. Zapraszamy do przeczytania tego artykułu, w którym możesz wiedzieć Kiedy pary z Facebooka są w Hiszpanii? – Uruchom randki na Facebooku.

Randki na Facebooku

Czy wiesz, czym są pary na Facebooku? Facebook Dating lub „Facebook Couples” to dodatkowa aplikacja randkowa do Facebooka, która dodatkowo zwiększa produktywność. Koncentruje się na znalezieniu partnerów za pośrednictwem sieci społecznościowej.

Aplikacja posiada szereg funkcji w celu uporządkowania listy z najbardziej uderzającymi kontaktami, podczas gdy Facebook wykorzystuje swój potężny silnik bazy danych, aby zaoferować użytkownikom profile zgodnie z Twoimi preferencjami i zainteresowaniami.

Jak działa randkowanie na Facebooku?

W trakcie tworzenia profilu Facebook oferuje użytkownikowi kwestionariusz na temat aspekty osobowości, gusta muzyczne i inne osobiste preferencje. Możesz filtrować dopasowania na podstawie parametrów, takich jak odległość geograficzna, wiek i kultura. Dlatego ze względu na charakterystykę tej aplikacji pojawiły się różne opinie o randkowaniu na Facebooku.

Następnie Facebook udostępnia serię dopasowań dla użytkownika, aby odblokować określone osoby lub wydarzenia. Istnieje również możliwość wybrania zdjęcia lub pytania z profilu osoby i wysłania jej wiadomości. Aplikacja zawiera plik czat randkowy oddzielnie dla „Zainteresowanych stron” i „Rozmów” między dwiema osobami.

Kiedy pary z Facebooka są w Hiszpanii? – Uruchom randki na Facebooku

Otwartość Facebook Dating jest bardzo pozytywna od czasu jej uruchomienia w 2019 roku w Ameryce i niektórych krajach azjatyckich. Jednak Europa nie ma jeszcze usługi randkowej i czeka na tę nową funkcję.

Według Facebooka zdecydowano, że uruchomienie aplikacji randkowej zajmie trochę więcej czasu, ponieważ niektóre są potrzebne ustawienia optymalne na rynku europejskim.

Pary na Facebooku w Hiszpanii

Uruchomienie Facebook Couples w Hiszpanii nie zostało jeszcze zaplanowane. Wspomniano, że na początku 2020 roku usługa będzie dostępna w Europie. Jednak Unia Europejska wstrzymała postęp usługi, biorąc to pod uwagę nie gwarantuje prywatności użytkowników.

W związku z tym Facebook poinformował, że pracował nad oceną wpływu przetwarzania danych i dodaniem solidnego ochrona prywatności odpowiedzieć irlandzkiej Komisji Ochrony Danych.

Wymóg irlandzkiej Komisji Ochrony Danych

W Europie istnieje duże zapotrzebowanie na ochronę danych. Organizacje obsługujące dane, takie jak Facebook Przed wprowadzeniem usługi na rynek europejski są zobowiązani do przeprowadzenia analizy wpływu.

W związku z tym organ regulacyjny stwierdził, że Facebook nie przedstawił wymaganej dokumentacji określającej gwarancję prywatności. W przypadku braku tego „Ocena wpływu” uruchomienie Facebook Couples zostało przełożone.

Pary

Uruchomienie Facebook Couples w Europie zostało przesunięte

Nadal nie ma oficjalnej daty uruchomienia serwisu randkowego „Facebook Couples” w Europie. Oczekuje się, że przez cały rok 2020 Europa będzie miała tę dodatkową aplikację, aby poznać jej odbiór i ewentualną krytykę.

Warto to podkreślić Pary na Facebooku bardzo się rozwinął w dwudziestu krajach, w których został uruchomiony. W rzeczywistości duża liczba użytkowników może już pobrać i aktywować randki na Facebooku. Inne podobne aplikacje, takie jak Tinder, odnotowały znaczny spadek. Oznacza to, że strategia Facebooka jest na właściwej drodze, której celem jest konsolidacja w pozostałej części świata.

Czy warto czekać na start Facebook Couples w Hiszpanii?

Wiele osób chce mieć dostęp do platformy. Na przykład w Hiszpanii oczekuje się, że usługa zostanie wkrótce zintegrowana w celu promocji randki i związki. Uważa się jednak, że Facebook Couples stawia wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa i prywatności, aby chronić swoich użytkowników.

Zapamietaj to dostępne są inne aplikacje za znalezienie partnerów. Więc nie martw się, jeśli Facebook Couples nie jest jeszcze dostępny w Twoim kraju, ponieważ już wkrótce narzędzie będzie gotowe na rynek europejski.