Saltar al contenido

Jak aktywować randki na Facebooku w moim profilu | Krok po kroku

21 de noviembre de 2021

Dzięki Facebook Dating ludzie w sieci społecznościowej mogą się lepiej poznać dopóki nie znajdę związku. Jest to funkcja Facebooka, którą należy aktywować, nie jest dostępna na wszystkich kontach, aby uniknąć problemów dla tych, którzy nie chcą z niej korzystać.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z Facebook Dating i chcesz zacząć z niego korzystać, czytaj dalej zawartość tej strony. Następnie pokażemy, jakie rzeczy musisz mieć, aby aktywować Facebook Dating, dlaczego nigdzie nie można znaleźć Facebook Dating i jak usunąć Randki na Facebooku jeśli nie uważasz, że jest to przydatne.

Czy muszę spełniać jakieś wymagania, aby mieć randki na Facebooku?

Do otwórz konto randkowe na Facebooku Ważne jest spełnienie szeregu podstawowych wymagań. Wymagania te nie są aż tak skomplikowane, to tylko podstawowe rzeczy, które jeśli aktualnie ich nie masz, na pewno znajdziesz sposób na ich wypełnienie lub spełnienie:

Twój profil nie może być aktualny

Głównym wymogiem, który musisz wypełnić, jest posiadanie konta na Facebooku, które istnieje od pewnego czasu. W ten sposób regulatorzy sieci będą pewni, że jesteś prawdziwą osobą i że nie jesteś oszustem czy coś. To jedyne wymaganie, które musisz spełnić w sposób naturalny.

Jeśli spełnisz ten wymóg na pierwszym planie, będziesz potrzebować jeszcze tylko jednej rzeczy, aby aktywować swoje konto randkowe na Facebooku. Jeśli Twoje konto na Facebooku jest nieco nowe, musiałbyś poczekać sporo czasu, aby móc przełączyć się na aktywuj swoje konto randkowe na Facebooku bez komplikacji.

Status sentymentalny nie powinien różnić się od statusu singla

W ramach Facebooka możesz umieszczać sentymentalne stany, aby inni ludzie mogą wiedzieć, czy masz partnera lub jeśli jesteś całkowicie singlem. Cóż, aby aktywować konto randkowe na Facebooku, ważne jest, aby twój status sentymentalny był singlem.

Musi tak być, ponieważ jeśli jesteś obecnie w związku, dlaczego musisz aktywować konto randkowe na Facebooku? Teraz, jeśli Twój status sentymentalny nie jest singlem lub singlem, musisz go zmienić, aby założyć konto Pary na Facebooku. Kiedy już to zrobisz, tak możesz przejść do tworzenia swoich „par na Facebooku”.

Dlaczego ta opcja nie pojawia się w moim profilu?

Facebook Dating nie znajduje się w normalnych profilach na Facebooku, ponieważ aplikacja nie jest aktualizowana do najnowszej wydanej wersji. Aby to sprawdzić, możesz zrobić co najmniej dwie rzeczy. Te dwie rzeczy są otwórz swoje konto na Facebooku ze strony internetowej a drugi to aktualizacja aplikacji ze Sklepu Play, a następnie przejrzenie nowych funkcji.

osoba korzystająca z facebooka na pc

To jedyny powód, dla którego możesz nie widzieć Facebook Dating nigdzie, gdy idziesz, aby sprawdzić swój profil. Kiedy inni użytkownicy mieli ten problem, próbowali zaktualizuj aplikację na Facebooku i cały problem został rozwiązany i nawet teraz nawet Twój Facebook działa lepiej.

Ponieważ jesteś zdeterminowany, aby utworzyć konto randkowe na Facebooku, ważne jest, abyś wiedział, że ta aplikacja jest całkowicie bezpieczna. Ponadto za zagwarantować prywatność i bezpieczeństwo tego samego, utworzono nawet aplikację, którą można pobrać na swoje urządzenie.

Jak sprawić, by pary z Facebooka pojawiły się na moim koncie?

Aktywuj pary na Facebooku Prawdę mówiąc to coś bardzo prostego, wystarczy wykonać tylko pewne kroki procesu, które zostaną wyjaśnione poniżej:

 1. Wejdź do aplikacji Facebook, którą pobrałeś na swój telefon
 2. Zaloguj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś
 3. Będąc już w swoim profilu, naciśniesz ikonę trzech pasków, która znajduje się po jednej z krawędzi ekranu
 4. Naciskając tę ​​ikonę wejdziesz do głównego menu swojego konta
 5. Tam znajdziesz sekcję o nazwie „Pary na Facebooku”. (Jeśli aplikacja jest w języku hiszpańskim, w tej sekcji znajdziesz ją w ten sposób, ale w języku angielskim będzie to „Facebook Dating”)
 6. Na koniec poczekaj, aż Facebook załaduje tę sekcję, a kiedy to się stanie, zacznie kontaktować się z osobami znajdującymi się w tej części Facebooka

chłopiec używający telefonu komórkowego

Należy zauważyć, że jeśli po naciśnięciu sekcji „Facebook Dating” ta część się nie załaduje, musi to być spowodowane tym, że twój status sentymentalny nie jest „Single” lub „Single”. Musisz więc przejść do informacji o profilu, zmień swój stan emocjonalny i spróbuj ponownie wejść na Facebook Dating.

Jak mogę usunąć mój profil Facebook Couples?

Po utworzeniu konta Couples na Facebooku należy pobrać aplikację dedykowaną dla tej części Facebooka. Również, jeśli chcesz usuń swój profil na Facebooku Pary Będziesz także musiał pobrać aplikację, ponieważ jest ona potrzebna do usunięcia profilu.

Niemniej jednak, jeśli nie masz miejsca na telefonie Nie miałbyś innego wyjścia, jak zrobić wszystko z aplikacji Facebook lite w następujący sposób:

 1. Otwórz aplikację Facebook
 2. Przejdź do sekcji „Pary”
 3. Naciśnij opcję „Ogólne”
 4. Przejdź na dół opcji i wybierz tę, która mówi „Usuń profil”
 5. Ostatnią rzeczą byłoby potwierdzenie usunięcia profilu i wszystko będzie gotowe

dołącz do naszego kanału telegram