Skip to content

Jak zmienić swoją lokalizację na Facebooku Pary i zablokować użytkowników?

24 de maj de 2022

Facebook Couples to zintegrowana sekcja platformy, działa w bardzo podobny sposób do Tindera. Pozwala użytkownikom łatwiej rozpoczynać rozmowy i pomaga im łączyć się z innymi ludźmi sieci społecznościowych. Jeśli chcesz zacząć używać tego narzędzia do poznawania nowych ludzi i znajdowania miłości, musisz utworzyć profil, zezwolić mu na dostęp do swojej lokalizacji, a także przestrzegać szeregu przepisów dotyczących aplikacji.

Dlaczego pary z Facebooka żądają dostępu do lokalizacji swoich użytkowników?

Facebook to platforma, która przy zwykłym użyciu żąda dostępu do niektórych aplikacji naszych urządzeń. Ale także jedną z rzeczy, o które zwykle pyta użytkownik, jest: znać swoją lokalizację. Tworząc profil na Facebooku Pary będziesz musiał aktywować usługi lokalizacyjne swojego konta. Przed skorzystaniem z dostępnych funkcji znajdź partnera.

Jest to konieczne, ponieważ narzędzie to wykorzystuje lokalizację, aby sugerować ludziom znalezienie partnera w oparciu o wstępnie ustawione preferencje dotyczące odległości.

Co powinienem zrobić, aby zmienić swoją lokalizację na Facebook Dating?

Jeśli chcesz zmodyfikować dowolny typ ustawienia na Twoim profilu Facebook Couples Z urządzenia mobilnego musisz pobrać i zainstalować aplikację Facebook na swoim komputerze. Więc jeśli chcesz zmienić swoją lokalizację na Facebook Dating, musisz przejść do sklepu z aplikacjami na Androida lub iPhone’a. Ale masz również możliwość wprowadzenia zmian w konfiguracji na stronie internetowej platformy.

Z aplikacji mobilnej Facebook na Androida lub iPhone’a

 1. Otwórz aplikację Facebook na swoim urządzeniu.
 2. Naciśnij ikonę Menu, a następnie wybierz opcję Pary.
 3. Stuknij ikonę Profil, a następnie stuknij “Lokalizacja dla par”.
 4. Naciśnij ikonę lokalizacji, a następnie tam, gdzie jest napisane „Zapisz”.

Dzięki stronie Facebooka

 1. Wejdź na stronę Facebooka z wybranej przeglądarki.
 2. Aby móc zarządzać zmianą lub dodać lokalizację na Facebooku.
 3. Aby wejść na swoje konto, musisz podać swój adres e-mail i hasło, aby zalogować się do platformy.
 4. Następnie należy udać się w prawy górny róg, gdzie wyświetlana jest miniatura zdjęcia profilowego. Gdzie będziesz musiał kliknąć, aby wejść do profilu swojego konta.
 5. W sekcji swojego profilu wybierz kategorię „O mnie”, a następnie otworzy się nowe okno z informacjami, które przekazaliśmy Facebookowi.
 6. Poszukaj opcji „Miejsca, w których mieszkałeś” i edytuj informacje, aby dodać różne miejsca, w których mieszkałeś w ostatnich latach.
 7. W opcji „Aktualne miasto” będziesz musiał podać lokalizację, w której mieszkasz.
 8. Masz też alternatywę od zmienić, kto może wyświetlać te informacjea następnie stuknij ikonę „świat”.
 9. Po wprowadzeniu odpowiednich zmian należy kliknąć „Zapisz”.

użyj Facebooka na telefonie

Co się stanie, jeśli zablokuję kogoś na Facebooku?

W przypadku, gdy nie chcesz już, aby niektórzy ludzie lub znajomi mogli wejdź na swój profil na Facebooku Pary, najlepszą opcją jest zablokowanie tych użytkowników. Należy jednak pamiętać, że blokowanie nie dotyczy innych narzędzi na platformie. Jeśli nie wiesz, jak przeprowadzić ten proces, powinieneś wiedzieć, że możesz to zrobić, kontaktując się z platformą.

Czy będzie mógł zobaczyć moje konto na Facebooku?

Kiedy blokujesz użytkownika na Facebooku, często pojawia się wiele pytań. Jednym z pytań, które użytkownicy prawie zawsze zadają, jest to, czy osoba, którą blokujesz, będzie mogła zobaczyć Twoje konto na Facebooku.

Należy pamiętać, że Facebook Romance to sekcja, która działa niezależnie od platformy Facebook. W związku z tym, jeśli zablokujesz użytkownika w tym narzędziu, nie zostanie zablokowany na Facebooku lub na Facebook Messengerze.

Czy jest sposób na skontaktowanie się ze mną na Facebooku?

Jeśli chcesz komunikować się z platformą, możesz to zrobić w bardzo łatwy i prosty sposób. Jedyny sposób, aby skontaktuj się z facebookiem Dzieje się tak przez e-mail, ponieważ nie mają systemu obsługi klienta za pośrednictwem bezpośredniej pomocy telefonicznej.

Jeśli jednak mają numer WhatsApp, który jest ekskluzywnym kanałem do zajmowania się określonymi tematami. Przykładem może być zamknięcie konta, powiadomienie o śmierci użytkownika, wśród innych podobnych problemów.

facebook strona dla par

Kroki, które należy wykonać, aby zablokować kogoś na Facebooku Dating

 1. Otwórz aplikację Facebook i zaloguj się na swoje konto.
 2. Po uzyskaniu dostępu do konta musisz przejść na górę i kliknąć przycisk z trzema poziomymi paskami.
 3. W menu, które pokazuje, będziesz musiał wybierz opcję Pary.
 4. Wpisz, gdzie jest napisane Dopasuj.
 5. Stuknij zdjęcie profilowe osoby, którą chcesz zablokować.
 6. Następnie będziesz musiał nacisnąć przycisk z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 7. Stuknij opcję „Zablokuj do…”.
 8. Następnie będziesz musiał ponownie nacisnąć „Zablokuj”, aby potwierdzić tę akcję.

dołącz do naszego kanału telegram