Skip to content

Jakie są najpotężniejsze narzędzia marketingowe do skutecznej strategii?

27 de luty de 2021

Świat marketingu jest bardzo rozbudowany, ale jednocześnie bardzo skuteczny, jeśli jest zastosowany we właściwy sposób. W marketingu istnieje kilka konkretnych narzędzi, które pomogą Ci odnieść sukces w projekcie lub firmie znacznie szybciej i łatwiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym są te narzędzia, czytaj dalej następujący artykuł, w którym wyjaśnimy Jakie są najpotężniejsze narzędzia marketingowe do skutecznej strategii?

Jakie są najpotężniejsze narzędzia marketingowe do skutecznej strategii?

Evernote

Evernote to narzędzie online w stylu notatnik gdzie możesz napisać wszystko co przychodzi na myśl w związku z Twoim projektem.

Do tych informacji można dodać: odręczne adnotacje, zrzuty ekranu, zdjęcia, rysunki i inne pliki, dodawaj także strony internetowe lub artykuły, w których uzyskałeś dane, które dostarczają cennych informacji dla twojego projektu.

Stwórz moją osobowość

Make my persona to generator person kupujących online, które symbolicznie reprezentują Twój typ idealny klient, dzięki czemu poznasz ich gusta, motywacje, preferencje, zachowania i inne dane statystyczne Twoich odbiorców.

Dzięki temu narzędziu będziesz mógł stworzyć skuteczną i spersonalizowaną strategię marketingową, w której będziesz mógł odpowiedzieć na wątpliwości i pytania dotyczące odbiorców, preferowanych przez nich treści i podobnych. Tylko 19 pytania, które platforma zadaje Ci na temat potencjalnych klientów, wygeneruj swojego idealnego klienta, abyś miał jaśniejszy obraz wszystkiego, co dotyczy Twoich klientów.

Mailchimp

Jest to potężniejsze narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz odnieść prawdziwy sukces w swojej firmie, za pomocą którego możesz utworzyć kampanię marketingu e-mailowego, ponieważ e-mail bardzo dobrze jest pokazać swoją firmę.

Możesz także robić inne rzeczy, takie jak formularze subskrypcji, tworzyć segmenty, automatyzować odpowiedzi i zgłoszenia, a także umożliwia tworzenie baz danych, po prostu tworząc konto w Mailchimp.

Buzzsumo

To narzędzie jest bardzo przydatne, ponieważ umożliwia dokładne wyszukiwanie produktów lub problemy, które zyskują na popularności, najczęściej udostępniana i konsumowana w całym internecie.

Dzięki temu oprogramowaniu do wyszukiwania możesz stworzyć idealną treść dla Twojego biznesu, Śledząc firmy, rozpoznając i badając konkurencję, znając najbardziej wirusową sieć, a także wiedząc, kim są wpływowi w obszarach, których potrzebujesz i jakie linki zwykle udostępniają.

Więcej narzędzi marketingowych do tworzenia skutecznej strategii

Google Analytics

To idealne narzędzie do tworzenia pliku analiza aspekty, takie jak liczba odwiedzających i wizyt w Twojej witrynie, średnia liczba stron przeglądanych przez każdego odwiedzającego, przybliżony czas trwania wizyty, raporty i aspekty geograficzne, cechy demograficzne i społeczne, takie jak między innymi dostawca Internetu, urządzenie mobilne, lokalizacja, język.

Wszystko po to, aby dowiedzieć się, co poprawić, co zostawić tak, jak jest, a co odrzucić na swojej stronie, aby przyciągnąć więcej klientów do swojej witryny i dowiedzieć się o niej więcej. zachowanie Twoich klientów.

WeAreContent

Dzięki WeAreContent możesz opracować skuteczną strategię planu marketingowego, ponieważ ta platforma pomaga w procesie planowania, tworzenia i dystrybucji treści dla Twojej witryny.

To pozwala połączyć się z freelancerzy Mogą napisać treść do Twojej witryny (jeśli chcesz i potrzebujesz) niskim kosztem, ale z doskonałą jakością. Jeśli po prostu potrzebujesz porady i wsparcia w tworzeniu strategii marketingowej, WeAreContent również Ci w tym pomoże.

Canva

Canva to bardzo przydatne narzędzie, jeśli chodzi o tworzenie wszelkiego rodzaju projektów, takich jak między innymi obrazy reklamowe dla określonych sieci społecznościowych, broszury, kolaże.

osoba z telefonem komórkowym w ręku widzi narzędzia marketingowe

W serwisie Canva możesz tworzyć projekty od podstaw lub za pomocą oferowanych przez siebie szablonów, a dzięki intuicyjnej platformie możesz zaprojektować wszystko samodzielnie, bez konieczności profesjonalnego projektowania. Ta platforma umożliwia udostępnianie tego, co zrobiłeś bezpośrednio w swoim Media społecznościowe lub jeśli wolisz, pobierz go na swoje urządzenie między innymi jako plik JPG, PNG lub PDF.

Jeśli użyjesz wszystkich tych narzędzi razem, Twoja strategia marketingowa będzie gwarantowana, a Twoja firma będzie się rozwijać w kierunku sukcesu.