Skip to content

Jakie są najlepsze odtwarzacze muzyki lub audio do słuchania utworów na Androida?

6 de lipiec de 2021

Pomimo Piernik na Androida być trochę stary, tutaj przedstawiamy jeden z najlepszych odtwarzaczy muzycznych dla Androida 2.3.6, dzięki czemu możesz słuchać całej muzyki, jaką chcesz w aplikacji, która ma wymagane funkcje. Tym razem możesz wybrać dowolną listę, którą przedstawię z najlepszymi odtwarzaczami muzyki na Androida.

Odtwarzacze muzyki dla Androida 2.3.6

1.- VLC

To odtwarzacz, który działa w prawie każdej wersji Android, od wersji 2.2 do najnowszej. Umożliwia odtwarzanie wideo i audio w różnych formatach, w tym ISOS DVD oraz aktywację filtrów i korektora do edycji.

Odtwarzacz VLC można pobrać bezpłatnie na dowolny tablet lub telefon komórkowy, klikając poniższy link do Google Play.

pobierz odtwarzacz muzyki na Androida

dwa.- Odtwarzacz AIMP

Jest to odtwarzacz dla komputerów z systemem Windows par excellence, ale teraz ma wersję dla Android. Jest to bardzo lekka aplikacja, idealna dla urządzeń o niewielkich zasobach sprzętowych i posiadających stara wersja Androida.

AIMP jest w stanie odtwarzaj różne formatyPonadto posiada dyktafon, ośmiopasmowy korektor i więcej opcji dostosowywania dźwięku słuchanej muzyki. Ta aplikacja ma kilka opcji odtwarzania, takich jak ręczne i szybkie do pobrania za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.zainstaluj odtwarzacz Aimp na Androida

3.- NicePlayer w wersji beta

Jest to bardzo kompletny odtwarzacz z dość lekkim interfejsem, idealny dla telefonów komórkowych z niewielkimi zasobami sprzętowymi. Jest bardzo łatwy w użyciu i pokazuje dwie opcje: listy kolekcja bieżąca i muzyczna.

Wśród najważniejszych cech ciekawe, o którym możemy wspomnieć który: ma pływające przyciski i kontrolki, ma ciemny motyw, listy można zapisywać i ładować, wszystkie foldery można przeglądać, ma opcję timera, widżet konfiguracji, korektor, inteligentne odtwarzanie listy i kontrolery ekranu blokady.

fajna aplikacja dla Androida

4.- Więcej graczy

Jeśli potrzebujesz innych odtwarzaczy lub te nie przemawiają do Ciebie dla Androida 2.3.6, możesz wypróbować te odtwarzacze dla Androida, możesz być również zainteresowany Walkmanem dla Androida.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy podczas instalacji tych odtwarzaczy, możesz zostawić komentarz, a my postaramy się Ci pomóc. Najlepsza część z nich odtwarzacze muzyki dla Androida 2.3.6 jest to, że są one dostępne w Google Play, możesz je pobrać za darmo, więc są całkowicie wolne od wirusów i nie narażasz bezpieczeństwa swojego telefonu komórkowego lub tabletu.

Dzięki udoskonaleniu pojemności pamięci wewnętrznej smartfonów, dziś nie jest bezpodstawne myślenie, że wiele osób dzięki nim wymieniło urządzenia MP3 lub MP4. Jedną z zalet, gdy myślimy na przykład o środowiskach Android, jest to, że możemy znaleźć wiele aplikacji do trybów mobilnego odtwarzacza muzyki, dlatego w tym przypadku chcemy nauczyć Cię najlepszych programów muzycznych dla Androida, abyś mógł znajdź swój ulubiony.

pobieraj aplikacje odtwarzaj muzykę mobilną

Aplikacje muzyczne na Androida

  • Spotify; Dla wielu jest to bez wątpienia najlepszy odtwarzacz muzyki na Androida, jaki możemy znaleźć, a prawda jest taka, że ​​Spotify ma naprawdę imponujący katalog treści od głównych artystów i zespołów, jest również bezpłatny do pobrania i bardzo łatwy w użyciu nawet dla tych, których nie są ekspertami. Jako szczegół, oczywiście, aby cieszyć się wszystkimi jego funkcjami, musisz wykupić miesięczne konto Premium, choć nie jest to drogie.
  • Walkman (muzyka): Jedną z aplikacji, która najbardziej się rozwinęła w tym segmencie odtwarzaczy muzycznych na Androida, jest ta, która wyróżnia się przede wszystkim tym, że została opracowana przez Sony dla swoich terminali Xperia. Wśród jego mocnych stron można wskazać to, co wiąże się z pierwszorzędną sekcją wizualną, jakością dźwięku znacznie powyżej średniej i oczywiście pewnością, że ta japońska firma stoi za takim rozwojem.
  • Czółenko: o tej aplikacji muzycznej na Androida możemy przede wszystkim powiedzieć, że jest to jedna z historycznych w segmencie. I prawda jest taka, że ​​chociaż odtwarzacz mp3 z Androidem jest czymś alternatywnym, ponieważ jest nietypowy, możemy go w pełni dostosować i jest to bardziej niż wszystko, co jest zalecane do terminali, które nie mają nadmiaru mocy, ponieważ nadal oferuje miłe doświadczenie z przeglądaniem w kartach lub kolumnach.
  • Muzyka Google Play: Oczywiście, jeśli mówimy o najlepszych odtwarzaczach muzycznych dla Androida, nie możemy stracić z oczu aplikacji, która jest domyślnie instalowana w wielu terminalach z tym środowiskiem operacyjnym. W szczególności o tym musimy podkreślić, że ma piękny styl wizualny do trybu Material Design, oprócz tego, że oferuje funkcję odtwarzacza strumieniowego muzyki, z subskrypcją Premium, która działa w podobny sposób do Spotify.
  • Musixmatch: Kolejnym odtwarzaczem muzyki na Androida, którego nie mogliśmy przestać brać pod uwagę, jest ten, który wyróżnia się, ponieważ wizualnie jest najlepszy w segmencie i ma ogromną zaletę, że zawiera teksty wielu przesłanych utworów. Oznacza to, że możemy je śledzić, co jest bardzo interesujące, zwłaszcza jeśli próbujemy się ich nauczyć.

Jak zapewne zauważyłeś, istnieje więcej niż interesujących wariantów, jeśli chodzi o menedżerów muzyka na Androida, A prawda jest taka, że ​​wystarczy wypróbować kilka z nich, aby wiedzieć, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Istnieje wiele urządzeń mobilnych, które nie mają odtwarzacza muzyki, co jest niewątpliwie dość negatywne, ponieważ muzyka towarzyszy i jest podstawą w życiu każdego człowieka, dla niektórych może trochę więcej niż dla innych, ale jest potrzebna i konieczna. nasze urządzenia mobilne które towarzyszą nam przy wielu okazjach w naszym życiu, są idealnym narzędziem do słuchania muzyki.

pobierz odtwarzacz muzyki mp3

Ale co, jeśli komórka nie ma odtwarzacza? Niektóre urządzenia nie mają żadnej aplikacji do słuchania muzyki, w takim razie chcę Ci polecić pobierz odtwarzacz muzyki ze sklepu Google, ze Sklepu Play.

Pobierz odtwarzacz muzyczny MP3

Istnieje ewidentnie duża liczba Odtwarzacze muzyki Obecnie bez wątpienia wszystkie mają swoje plusy i minusy, ale w tym artykule chcę Wam pokazać te, które przynajmniej dla mnie są najlepsze i które można pobrać za darmo ze Sklepu Play.

Pobierz odtwarzacz muzyki Nie jest to wcale skomplikowane i zapewniam, że w ciągu kilku sekund będziesz mieć aplikację, która pozwoli Ci cieszyć się sporą ilością utworów na Twoim urządzeniu mobilnym.

Możesz nawet pobierz odtwarzacz muzyki Samsunga na dowolnym telefonie komórkowym z linku, który Ci wcześniej zostawiłem, w tym artykule wyjaśniamy, jak pobrać odtwarzacz Samsung na dowolne urządzenie, jeśli podoba Ci się ta aplikacja i nie masz Samsunga, możesz mieć odtwarzacz tej firmy bez żadnych problemów.

Jeśli masz Samsunga J3 lub którykolwiek z linii J, polecam jednego z najlepszych odtwarzaczy, jakie będziesz w stanie pobierz, aby posłuchać muzyki, kompletny, prosty i potężny. Znajdziesz odtwarzacz łatwy w obsłudze, z odpowiednimi i niezbędnymi opcjami, z bardzo starannym projektem i bardzo intuicyjny dla tych, którzy chcą tylko skoncentrować się na słuchaniu swojej muzyki, relaksowaniu się i zapominaniu o świecie.

Android używa odtwarzacza muzyki

Pobierz odtwarzacz muzyki Dla każdego urządzenia jest to bardzo proste, szczególnie dla tych, którzy mają wspólnego Samsunga J2 Prime lub J2, do tych urządzeń bez wątpienia polecam ten odtwarzacz, który jest całkiem dobry, ma odpowiednie opcje, aby można było słuchać muzyki zabierając cały sok że głośniki tego urządzenia, jedne z najlepszych, jakie znajdziesz na Androidzie.

Jak sam zobaczysz pobierz odtwarzacz muzyki Wcale nie jest to skomplikowane i w sklepie Google jest wiele opcji, w przypadku Androida istnieje wiele opcji, wystarczy wypróbować każdą z nich, aby zobaczyć, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, ale są , panowie jest wybór.

Którą z tych aplikacji do odtwarzania muzyki na Androida lubisz najbardziej?