Skip to content

Jakie są najlepsze klawiatury do pobrania na telefony komórkowe z systemem Android?

3 de luty de 2021

Komunikacja to sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi, jedną z form używanych od początku cywilizacji jest pisanie.

Z biegiem czasu formy pisania Trochę się zmieniły, wraz z pojawieniem się technologii mogliśmy pisać za pomocą klawiatury.

Wraz z rozwojem technologii zmieniały się metody, których używamy do pisania. Na przykład klawiatury cyfroweSą to klawiatury, z którymi można w dużo łatwiejszy sposób wchodzić w interakcje i szybciej pisać na klawiaturze.

Te klawiatury są powszechne głównie w urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony. Są podstawowym narzędziem, które pozwala nam na wykonywanie wszelkiego rodzaju zadań na naszych urządzeniach.

Jakie klawiatury najlepiej pobrać na telefony z systemem Android?

Android jest jedną z wiodących firm w dziedzinie smartfonów system operacyjny Jest jednym z najczęściej używanych przez producentów urządzeń elektronicznych. To system, który jest w ciągłym rozwoju i ewolucji, zawsze nastawiony na dostarczanie użytkownikom najwyższej jakości.

Projekt klawiatury to coś, w czym Android wyróżnia się, oferując szeroką gamę klawiatur o specjalnych wzorach i funkcjach. Te klawiatury są tworzone w różnych stylach, aby zadowolić wszystkich ludzi.

Wiele z nich jest konfigurowalnych, co oznacza, że ​​możemy dostosować je do stylu i designu, który najbardziej lubimy. Wszystkie te klawiatury są dostępne w Android Play Store, gdzie możemy wejść i pobrać tę, która najbardziej przyciąga naszą uwagę.

Bardzo ważna jest znajomość cech i funkcji, które oferuje każda klawiatura, aby móc wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada.

Najlepsze alternatywy klawiatury do pobrania na telefony z Androidem

Następnie przedstawimy Ci najlepsze opcje, jakie możesz wybrać, jeśli chodzi o klawiatury dla Twojego urządzenia z Androidem. Biorąc pod uwagę, że jest ich zróżnicowany wachlarz, ale tutaj wspomnimy o najbardziej wydajnym.

Swiftkey

To niewątpliwie jedna z najlepszych klawiatur na Androida, oferuje świetne narzędzia i opcje, które pokochamy. Została wymieniona jako jedna z najlepszych klawiatur na Androida przez społeczność użytkowników.

Wśród jego najważniejszych cech znajduje się przewidywanie słów, znacznie wyróżnia się na tle innych klawiatur. Ponieważ potrafimy pisać w bardzo naturalny sposób, a to przewiduje słowa w niezwykle zaskakujący sposób. A to również pozwala usunąć wibracje.

Swiftkey oferuje szeroką gamę ustawień w zakresie personalizacja, gdzie możemy wybierać między różnymi motywy i obrazy. Możemy go pobrać bezpośrednio ze Sklepu Play.

Klawiatura Google

klawiatura google gboard szare tło

Nie mogliśmy ominąć klawiatury Google jest instalowany domyślnie na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Krótko mówiąc, jest to prosta klawiatura, która jest bardzo łatwa w użyciu i zrozumiała.

Jest przeznaczony do użytku przez każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Plik przewidywanie i prędkość Z jakim pisze słowa jest bardzo dobre, kolejną cechą, która się wyróżnia, jest umiejętność pisania głosem.

TouchPal X

Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych klawiatur na Androida, w zasadzie oferująca najlepsze ze wszystkich dostępnych klawiatur. Zapewnia różnorodne ustawienia pod względem bardzo dobrego dostosowania.

Podkreśla również Prognoza oraz możliwość pisania przez przesuwanie palcem po klawiaturze. Na przykład wyróżnia go dostępność, jaką oferuje możemy uzyskać dostęp do emotikonów po prostu przesuwając palcem od dołu do góry.

Swype

To była jedna z klawiatur, które zrewolucjonizowały dziedzinę cyfrowego pisania, obecnie jest jedną z najczęściej używanych na całym świecie. Także podkreśla liczbę dostępnych języków co jest z tym nie tak.

Możemy skonfigurować tę klawiaturę do pracy z dwoma językami jednocześnie, szybko zmieniając język, z którym pracujemy. Z drugiej strony różnorodność opcji dostosowywania sprawia, że ​​jesteśmy bardzo zadowoleni.

dołącz do naszego kanału telegram