Skip to content

Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje kalendarza i kalendarza na Androida?

30 de lipiec de 2022

Jeśli masz telefon komórkowy z Androidem. bez względu na to, jaki to jest producent, na pewno ten sam ma aplikacja kalendarza to jest domyślnie, a to pozwala dobrze zorganizować wszystkie wydarzenia i spotkania, a także obowiązki i wyjścia, które będziesz musiał wykonać w nadchodzących tygodniach. Masz możliwość eksportowania i synchronizowania wydarzeń i urodzin na Facebooku za pomocą Kalendarza Google

I choć większość z nich jest prosta i działa naprawdę dobrze, w tym konkretnym przypadku chcemy pokazać, jak można znaleźć w sklepie Google Play, wystarczy go pobrać, a znajdziesz w nim inne, równie ciekawe opcje, lub nawet pomóc poprawić wrażenia, jakie zwykle masz z tymi aplikacjami jako kalendarzem, z konkretnymi przykładami.

Android i kalendarze, których nie można przegapić

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że zanurzamy się w aplikacja Sklep Google Play, sklepu, który jest matką wszystkich innych aplikacji, możemy zdać sobie sprawę, że w kalendarzu są tysiące opcji. Jednak zamierzamy zatrzymać się na niektórych z tych, które uważamy za najlepsze, albo ze względu na ich funkcje, albo ze względu na ocenę, którą dają im użytkownicy, więc testy, a dlaczego nie, pozostajesz z jednym już zainstalowanym w swoim własny smartfon.kalendarze agendy aplikacji

  • kalendarz Google: jeśli mamy rozmawiać o kalendarzach na Androida, możesz pobrać je z Google Play, nie mamy wątpliwości, że jednym z najlepszych doświadczeń w naszym zasięgu jest Kalendarz Google, który nie zawsze jest domyślnie dostępny na wszystkich tych urządzeniach, pomimo w co moglibyśmy uwierzyć? Ciekawe w tym jest to, że synchronizuje się automatycznie i idealnie z domyślnym kalendarzem i ma ogromną ilość treści, takich jak możliwość tworzenia wydarzeń, planowania w tym forów lub map, a nawet przypomnień o otrzymywanych przez nas e-mailach.
  • Kalendarz na dziś: Kolejną propozycją w kalendarzach na Androida, która ostatnio zyskała dużo miejsca, jest Kalendarz Dzisiejszy, ponieważ w tym przypadku znajdujemy aplikację, aktualnie Beta, ale która zawiera wiele wewnętrznych narzędzi i działa tak, jakby była ostateczna. Wśród jego mocnych stron należy wskazać dobrze osiągnięty aspekt wizualny, a także styl inspirowany Material Design, który sprawia, że ​​jest bardzo piękny dla oka, łącząc wszystkie treści z mistrzostwem.
  • Microsoft Outlook: To może być ciekawe, ponieważ sama w sobie nie jest aplikacją kalendarza na Androida, ale prawda jest taka, że ​​za pomocą Microsoft Outlooka możemy również bez problemu zorganizować nasz tydzień lub miesiąc. Możemy nawet bez problemu łączyć jego zawartość z Gmailem lub dowolną inną pocztą, a dzięki temu, że firma nabyła aplikację Sunrise Calendar, oczekuje się, że w nadchodzących czasach doda wiele innych treści, aby prześcignąć swoich rywali .
  • LIMONKA: chociaż prawdopodobnie nie znasz go pod tą nazwą, nie możemy stracić z oczu faktu, że jest to kalendarz stworzony przez ludzi Any.do, który z pewnością przykuje twoją uwagę, ponieważ pozwala zarządzać pełnym listy zadań, nawet z synchronizacją z kalendarzami Google czy Exchange bez problemu. Jego użycie jest tak proste, jak połączenie się z kontem Any.do, zsynchronizowanie wszystkich zadań, które chcemy, a następnie rozpoczęcie odkrywania krok po kroku każdej z jego funkcji, takich jak ciekawa sekcja społecznościowa i nawigacyjna.
  • SunKalendarz: tak, trochę lepiej znany niż niektórzy rywale, których dzisiaj prezentujemy, z SolCalendar należy w pierwszej kolejności zauważyć, że ma synchronizację z ogromną liczbą innych produktów, takich jak Google Tasks, Google Maps czy Foursquare, które sama w sobie daje ponadprzeciętną moc. Nawet, jak sama nazwa wskazuje, ma kalendarze księżycowe i wiele innych, a jeśli jesteś fanem widżetów na głównym ekranie, nie powinieneś tego przegapić dla świata.

Jak zapewne zauważyłeś, mamy ogromną liczbę opcji, jeśli chodzi o aplikacje kalendarza na Androida, a wszystko, co musisz zrobić, to wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba z dostępnych, i zacząć używać jej do organizowania dnia dzień bez większych niedogodności. W ten sam sposób możesz automatycznie synchronizować Kalendarz Google i Kalendarz Outlook z iPhonem

dołącz do naszego kanału telegram