Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje na Androida do zarabiania pieniędzy na urządzeniach mobilnych?

19 de lipiec de 2021

Chcesz w wolnym czasie zarabiać na telefonie komórkowym? Czy chcesz oddzielny dochód na swoje gry i inne wydatki? Jesteś we właściwym miejscu, w tym artykule pokażemy Ci najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy dzięki aplikacjom na Androida. Gdy je poznasz, będziesz miał możliwość zarobić dodatkowe pieniądze z dowolnego urządzenia z systemem Android pobieranie aplikacji, granie w gry i wykonywanie innych czynności.

Aplikacje do zarabiania na Androidzie

Cóż, musimy wyjaśnić, że nie jest to forma stałego dochodu, to raczej dodatkowy dochód z telefonu komórkowego, z którego można skorzystać na drobne wydatki lub od czasu do czasu podarować sobie coś dla siebie. Wiemy, jak ważne jest, aby te metody były bezpieczne i nie wpłyną w żaden sposób na Twoje urządzenie, dlatego wybraliśmy te najpopularniejsze aplikacje i które najlepiej sprawdziły się dla tysięcy użytkowników.

Te aplikacje to nie jedyne sposoby na zarabianie pieniędzy, możesz także sprzedawać zdjęcia, edytować filmy lub używać jakikolwiek masz talent zarabiać pieniądze w wolnym czasie.

AppKarma

AppKarma to pierwsza z aplikacji w tym segmencie, a na pewno jedna z najbardziej znanych przez użytkowników, ponieważ od wielu lat działa w Stanach Zjednoczonych. Twoje pieniądze można obciążyć konta PayPal, ale także jako bony upominkowe do Amazon, iTunes, Starbucks, Playstation Store, Xbox live, Google Play itp. To, co musisz zrobić, to zwykle instalować i testować aplikacje, gry, oglądać filmy i przechodzić na kolejne poziomy w aplikacji, aby uzyskać punkty, które później zmienisz w najwygodniejszym dla siebie miejscu.

Aplikacja Guita Cash

To jedna z najlepszych alternatyw, jakie możemy znaleźć w tego typu sytuacji. Wystarczy przetestować jego zawartość. Niektóre opcje to instalowanie aplikacji, wypełnianie ankiet, oglądanie filmów lub rejestrowanie się na stronach. Aby zacząć zbierać musisz mieć na koncie co najmniej 2,5$. A potem oczywiście możesz wybrać wpłać pieniądze na swoje konto PayPallub w bonach upominkowych.

Gelt

Gelt to aplikacja, która jest dostępna tylko w Hiszpanii i została zaprojektowana tak, abyś mógł być otrzymywanie nagród podczas dokonywania zakupów w każdym supermarkecie. Jak widać, jest to zupełnie inna alternatywa od poprzednich, o których wspominaliśmy. Co masz do zrobienia? Zrób zdjęcie dowodu zakupu i prześlij je do aplikacji. Jeśli kupiłeś produkty z promocjami, które są częścią systemu, otrzymasz za to pieniądze. Minimalna kwota do pobrania to 20 euro. Chociaż nie jest to powszechna metoda, możesz wypróbować Gelt na swoim telefonie komórkowym.

Widzieć

Verse to kolejna z dobrych aplikacji tego segmentu. W tym konkretnym przypadku musimy powiedzieć, że został opracowany przez Hiszpanów dokonywać wszelkiego rodzaju przelewów i płatności. Aby zarobić pieniądze, musisz pobrać aplikację i wstawić kod zaproszenia. Więc dostaniesz swoje pierwsze euro. Następnie ma program poleceń, który pozwoli Ci z czasem zarabiać pieniądze. Metoda płatności, którą obsługuje ta aplikacja, to przelew bankowy.

Odtwarzacz muzyki! Darmowe gry

Jest to aplikacja, w której zarabiasz oglądając filmy i grając w różne gry. Jest to aplikacja aktualna i posiadająca szybko reagowała na żądania opinii publicznej. Najlepsze jest to, że możesz otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal i kart podarunkowych z różnych sklepów, być może jest to aplikacja, której szukałeś.

niebieskie logo paypal na czerwonym tle

Dlaczego aplikacje służą do zarabiania pieniędzy?

Cóż, prawdopodobnie kiedykolwiek się zastanawiałeś jak to działa i dlaczego ludzie używają tak dużo tego typu aplikacje, nie martw się, trochę o tym wyjaśnimy. Świat tworzenia aplikacji musi być stale zasilany, problem polega na tym, że jeśli tworzona aplikacja nie ma odbiorców ani opinii, na której można by się oprzeć, nie będzie w stanie kontynuować.

To samo dzieje się z muzyką nowych artystów czy z recenzjami restauracji i innych małych przedsiębiorstw, dlatego pieniądze inwestuje się w te aplikacje, które pozwalają zarabiać na ankietach, zabawie z aplikacjami lub wygłaszaniu różnych opinii, w ten sposób jest to, że pieniądze są zarabiane, wzajemna relacja, w której obie strony dostają to, czego chcą, dostajesz pieniądze, a aplikacja jest zasilana recenzjami.