Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do nagrywania ekranu z dźwiękiem na Androida?

17 de luty de 2021

Ile ważnych rzeczy chcemy dzielić nasze codzienne życie z naszymi znajomymi, rodzina i przyjaciele. W dzisiejszych czasach jest to dla nas łatwiejsze, ponieważ mamy urządzenia elektroniczne, które pozwalają nam, poprzez aplikacje, nagrywać ekran z dźwiękiem, aby bezpośrednio wyjaśnić, jak coś zrobić.

Cóż, te aplikacje na Androida pomagają nam również nagrywać ekran z dźwiękiem. Aby przeprowadzić samouczki, zobaczyć, jak wykonujemy ćwiczenie, trasę jednokierunkową … W każdym razie są one bardzo przydatnym narzędziem dla każdego. Która z tych aplikacji najlepiej spełnia zadanie ekran nagrywania na Androida? Trochę zbieramy dla Ciebie.

Niesamowite aplikacje do nagrywania ekranu z dźwiękiem na Androida

Mają nieco podobne funkcje, ale każda z nich wyróżnia się jakąś specyfiką, która czyni ją wyjątkową. Wśród jego cech możemy dostrzec jego funkcje i siłę, z jaką działają. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z nich:

Rejestrator ekranu REC

To wspaniała aplikacja do nagrywania ekranu z rozszerzeniem dość praktyczny interfejs, zdolny do nagrywania do godziny wideo. Możemy zapisać nasze ulubione ustawienia jako ustawienia wstępne.

Ponadto, kiedy robimy nagranie, to nam to pokazuje automatycznie ekran dotyka i ma funkcję zatrzymania nagrywania przez potrząsanie urządzeniem lub wyłączenie ekranu. Od Androida 5.0 nie jest konieczne stosowanie roota. Jeśli Twój Android jest starszą wersją, dobrze jest najpierw rozważyć zalety i wady zrootowania go.

Rejestrator ekranu AZ

Dzięki tej aplikacji nie będziesz musiał rootować swojego urządzenia i jest doskonała, ponieważ pozwala nam nagrywać ekran z dźwiękiem bez ograniczeń czasowych, bez reklam, bez znaku wodnego.

Ma bardzo prosty interfejs, w którym za pomocą jednej czynności rozpoczynamy lub zatrzymujemy nagrywanie. AZ nagraj nasz ekran Full HD i QHD i jest to jedyna aplikacja, która może wstrzymywać i kontynuować nagrywanie.

ADV Screen Recorder jedna z aplikacji do nagrywania ekranu z dźwiękiem

Kiedy nagrywamy nasz ekran za pomocą tej aplikacji, możemy jednocześnie rysować na nagraniu, wstawiać teksty, obraz … Czy to nie wspaniałe? Możesz korzystać z przednich i tylnych kamer i daje nam możliwość wycinania filmów podczas ich edycji.

Nagrania są wykonywane przy użyciu dwóch różnych silników, jednego „domyślnego”, a drugiego „zaawansowanego”, przy czym drugi musi mieć możliwość wstrzymania nagrywania. Nie wymaga rootowania urządzenia.

Lollipop Screen Recorder

Z Lollipopem zrobimy nagrania z rozdzielczość pełnego ekranu i możemy je zapisać na naszej karcie pamięci. Jeśli nagranie pozostaje w pamięci wewnętrznej telefonu, istnieją sposoby na bezproblemowe przeniesienie go na kartę. Daje nam możliwość ustawienia rozdzielczości, orientacji i szybkości transmisji. Jest przeznaczony dla systemu Android 5.0 lub nowszego i korzysta z oficjalnych interfejsów API zawartych w systemie Android Lollipop, więc nie wymaga rootowania.

Rejestrator DU

Jest to dość lekka aplikacja waży tylko około 5 MB I jakby tego było mało, jest całkowicie darmowy. Nagrywa bez ograniczeń czasowych w rozdzielczościach do 1080P i umożliwia nam edycję nagrania treści, dzięki czemu możemy je dostosować. Fakt, że zajmuje mało miejsca w pamięci, daje nam możliwość dłuższego nagrywania bez obaw.

Ekran nagrywania z telefonem z systemem Android

Co powinniśmy wziąć pod uwagę przed wyborem aplikacji do nagrywania ekranu z dźwiękiem?

Wszystko będzie zależało od przeznaczenia aplikacji. I pojemność naszego urządzenia lub jeśli potrzebujesz rozszerzyć pamięć za pomocą karty SD. Kiedy przechodzimy Google Play musimy wziąć pod uwagę cechy i funkcje, które każdy z nich ma. Te specyfikacje pomogą nam podjąć najlepszą decyzję, wraz z komentarzami osób, które mają już doświadczenie z tą platformą.

Jeśli nie chcesz narażać swojej pamięci, możesz pobrać aplikację bezpośrednio na swoją kartę. Aplikacje, które pokazaliśmy Ci w tym poście, są bez wątpienia najlepsze dla ekran nagrywania z dźwiękiem na Androida. Znaleźliśmy je, aby ułatwić Ci wybór. Jeśli ten artykuł był przydatny, zostaw nam swoją opinię i podziel się tą ważną informacją ze znajomymi.

dołącz do naszego kanału telegram