Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje dla rowerzystów miejskich lub wirtualnych hal? – Wolny

14 de kwiecień de 2021

Niedawno widzieliśmy, jak kolarstwo przeżywa boom we wszystkich częściach świata; Jest to czynność, którą maluchy mogą wykonywać z dorosłymi. To bardzo dynamiczny sport, który sprawdza się w ramach rekreacji z rodziną i dziećmi również jako część treningu osoby.

Osoba, która lubi jeździć na rowerze i traktuje je jako część swojego życia, spędzać czas na wyścigach i poznawać przyjaciół Y koledzy z klasy aby trenować coraz więcej. A teraz niekoniecznie muszą wyjeżdżać na ulice, żeby trenować; w salach gimnastycznych mają maszyny, które pozwalają na wirtualną pracę w pomieszczeniach.

Mówiąc o wirtualnym pomieszczeniu, mamy na myśli aerobową aktywność fizyczną, która z maszyny umieszczonej na ziemi może rozwijać siłę, wytrzymałość i prędkość wraz z rytmami muzyki. W rzeczywistości technologia w tej dziedzinie rozwinęła się, ponieważ istnieją już gadżety, które są połączone z aplikacjami i ułatwiają zbieranie danych od rowerzystów na ulicach i w wirtualnych pomieszczeniach.

Jakie są najlepsze aplikacje dla rowerzystów?

Kolarze często używają aplikacji podczas treningów i wyścigów, które pozwalają im poznać prawdziwe informacje przed, w trakcie i po treningu. Dlatego jeśli szukasz którejkolwiek z tych aplikacji, w tym artykule pokażemy, które z nich są najczęściej używane.

Pierwsza aplikacja, o której możemy Ci wspomnieć, to Strava; Jedną z najbardziej znanych aplikacji do tego jest sieć społecznościowa dla sportowców i rowerzystów. Możesz w nim korzystać ze wszystkich funkcji, takich jak monitorowanie całej Twojej aktywności fizycznej, która jest dla Ciebie rejestrowana, a jednocześnie możesz udostępniać ją znajomym, właśnie tam.

To aplikacja całkowicie wolny od Sklep Play; Nawet z nią, oprócz pomiaru wydajności, takiej jak tętno lub moc, możesz zrobić więcej. Mówiąc to, mamy na myśli to, że ponieważ jest to sieć społecznościowa, możesz udostępniać na swojej ścianie najlepsze zdjęcia i historie z wycieczki rowerowej.

Inną dobrą opcją pomiaru aktywności, czy to na rowerze stacjonarnym, czy na ulicy, jest Komoot, która jest również bezpłatną aplikacją i działa bez połączenia z Internetem. Dzięki tej aplikacji możesz mieć możliwość wyznaczania tras, oferując nawigację GPS prowadzoną głosem wskazującym drogę.

Oprócz tego wszystko z Komoot możesz stwórz program lub plan podróży dla wszystkich swoich sportówjak jazda na rowerze; i jak już wspomnieliśmy, aby móc wytyczyć drogę naprzód. Chociaż jest to darmowa aplikacja, możesz kupić regiony, aby ćwiczyć bez połączenia z Internetem i indywidualnie, możesz zapłacić 4,99 euro.

Trzecią znaną dobrą aplikacją jest TrainingPeacks, który pomaga wszystkim zaawansowanym kolarzom przygotować się na długi czas do najważniejszych wyścigów. Dzięki temu bardzo użytecznemu narzędziu możesz planuj swoje treningi i śledź je pełno ich i dzięki temu wiedzą, co poprawić.

W tym celu aplikacja mobilna TrainingPeacks, umożliwia tworzenie tras i ustal, przed każdym ćwiczeniem, strefy i progi, które Ci pomogą odbyć wysokiej jakości szkolenie. Ponadto dzięki niemu możesz stworzyć i ustalić plan ćwiczeń z dobrym trenerem, a nawet kupić plan treningowy lub zrobić to sam.

Jakie inne aplikacje są przydatne w Twoim treningu?

Bardzo dobrze jest używać aplikacji, które zaznaczają trasę lub przechowują zapisy treningowe; Ale ważne jest, aby mieć aplikacje, które pomagają nam dowiedzieć się więcej o używanym przez nas pojeździe. A zatem, tutaj wspomnimy o jednym, który możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon komórkowy i móc na nich liczyć.

Bisi chłopiec

Wśród wszystkich aplikacji, które można znaleźć, jest: Naprawa rowerów, w którym znajdziesz wiele poradników i skorzystaj z nich, aby dowiedzieć się, jak naprawić rower. Dzięki temu przydatnemu narzędziu będziesz mógł nauczyć się, jak przykleić łatkę do koła lub jak to zrobić łatwo naprawić hamulce i że uważają cię za eksperta.

Dodatkową zaletą tej aplikacji będzie możliwość prowadzenia rejestru konserwacji, którą raz po raz wykonujesz na swoim rowerze, a tym samym możliwość zaprogramowania lepszej obsługi. Ponadto Bike Repair zapewnia bardzo praktyczne porady, które mogą Ci pomóc poprawić strój w swoich treningach io czym powinieneś wiedzieć dyskomfort podczas jazdy.

dołącz do naszego kanału telegram