Skip to content

Jaki jest najlepszy sposób sortowania skrzyń w grze Minecraft? – Organizer na klatkę piersiową

30 de styczeń de 2021

Zarówno w grze Minecraft, jak iw prawdziwym życiu musisz zachować porządek w najdrobniejszych szczegółach. Ponieważ pozwala nam to łatwo znaleźć swoje rzeczy, gdy się spieszymy lub po prostu nie komplikować sobie życia. Dlatego w tym artykule pokazujemy jaki jest najlepszy sposób sortowania skrzyń w grze Minecraft z łatwością.

Wszyscy potrzebujemy skrzyń, w których możemy przechowywać nasze rzeczy i chronić je podczas gry w Minecrafta, ale trzeba je zamówić. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak być ekspertem Organizer na klatkę piersiowąW takim razie czytaj dalej, ponieważ tutaj podajemy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą ci mieć skrzynie i uporządkowane życie.

Jaki jest najlepszy sposób zamawiania skrzyń w grze Minecraft?

Dzięki najnowszym aktualizacjom Minecrafta zauważyliśmy, że w całej grze może być zbyt wiele obiektów. W rzeczywistości, często nie zdając sobie z tego sprawy, mamy znacznie więcej, niż naprawdę potrzebujemy. A programiści Minecrafta bardzo jasno mówią o tym fakcie, więc dają nam świetne narzędzia organizacyjne i przechowywania.

Jedną z najbardziej przydatnych i używanych w całej grze jest skrzynia. Nie trzeba dodawać, że wszyscy używaliśmy go podczas gry; chociaż możemy również jasno powiedzieć, że wielu z nas nie używa go w najbardziej zorganizowany sposób. To normalne, że nie masz swoich skrzyń tak, jak chcesz, ale uspokój się, ponieważ wszystko to ma proste rozwiązanie.

W grze mamy kilka obiektów, które pomogą nam utrzymać porządek w Twoim domu, a następnie pokażemy Ci, jak możesz z nich korzystać. Kiedy nauczysz się rzemiosła w Minecrafcie, od tworzenia bardzo podstawowych narzędzi po własną mównicę, możesz śledzić wszystko, co robisz.

Jak utrzymać porządek w skrzyniach w grze Minecraft?

Aby rozpocząć zamawianie w Minecrafcie, zalecamy sporządzenie spisu wszystkiego, co masz; A kiedy powiemy ci wszystko, to jest absolutnie wszystko.

Zacznij od najmniejszych rzeczy, takich jak materiały, najlepsze nasiona lub jedzenie, i przejdź do najcenniejszych, takich jak minerały, narzędzia i składniki mikstur. Gdy to zrobisz, możesz zacząć układać wszystko na właściwym miejscu.

Umieść wszystkie potrzebne skrzynie w jednym łatwo dostępne miejsce, ale jednocześnie nie utrudnia przejścia ani nie sprawia, że ​​otoczenie wygląda na nieuporządkowane. Teraz możesz przystąpić do przydzielania skrzyni na każdą rzecz, którą chcesz przechowywać.

Cóż, tworząc znaki lub ramki, możesz umieścić coś, co identyfikuje to, co zamierzasz tam zatrzymać. Na przykład możesz umieścić słowo „ Narzędzia ” na skrzyni, w której trzymasz swoje miecze, kilofy itp.

Możesz także zrobić ze skrzynią przeznaczoną dla rolnictwa, budownictwa, gotowania, zbroi i wszystkich kategorii, których możesz potrzebować lub które przyjdą Ci do głowy.

W rzeczywistości możesz umieścić każdą skrzynię tam, gdzie najbardziej Ci odpowiada. Na przykład, możesz umieścić skrzynię, w której trzymasz mikstury i składniki do nich, obok kociołka, w którym robisz mikstury i tak dalej.

Co zrobić, jeśli mam za dużo obiektów?

Co możesz teraz zrobić, jeśli masz zbyt wiele niechcianych przedmiotów i rzeczy? Bardzo proste, istnieje wiele sposobów, aby się ich pozbyć.

Na przykład możesz mieć skrzynię przeznaczoną do marnotrawstwo, a następnie wrzucaj przedmioty do lawy, ognia lub gdziekolwiek chcesz, chodzi o to, że już ich nie masz. Oczywiście, jeśli zabraknie Ci miejsca, możesz stworzyć więcej skrzyń z tej samej kategorii.

zamówione skrzynie

Dodatkowo, mimo że masz to do swojej darmowej dyspozycji, zalecamy zlokalizowanie wszystkich skrzyń w ten sam pokój lub umieść, aby mieć pewność, gdzie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Zalecamy również, jeśli to możliwe, używać głównie podwójnych skrzyń, ponieważ mają one znacznie większa przestrzeń do przechowywania wszystkiego, co chcesz.

Aby mieć uporządkowaną przestrzeń, trzeba mieć uporządkowane życie. Dlatego zachęcamy do przestrzegania tych wskazówek podczas grania w Minecrafta i mamy nadzieję, że wszystkie te informacje będą dla Ciebie bardzo przydatne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć wszystkie potrzebne przedmioty i utrzymać je w porządku.