Skip to content

Jaki jest najlepszy sposób na sprzedaż używanych dysków DVD, CD i Blu-ray online?

30 de styczeń de 2021

Kilka lat temu często mieliśmy do dyspozycji różne płyty DVD, CD lub Blu-ray, wielokrotnie po to, aby bawić się filmami lub wideo. Jednak wraz z upływem czasu jego wykorzystanie znacznie się zmniejszyło, pozostawiając platformy cyfrowe jako zwycięzców. Jeśli chcesz uzyskać coś z dysków, których już nie używasz, w tym artykule pokażemy jaki jest najlepszy sposób sprzedaży używanych dysków DVD, CD i Blu-ray w Internecie.

Wielu mogło uratować, jak pamiętam, wiele z tych dysków tak używanych kilka lat temu, ale jeśli masz jakieś w domu i chcesz czerp z nich korzyści, nie wahaj się czytać dalej i dowiedz się, jak to zrobić. Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy lub sprzedaży online i ten przypadek nie jest wyjątkiem.

Jak sprzedawać używane dyski DVD, CD i Blu-ray online?

Każdy w jakimś momencie naszego życia miał okazję skorzystać, a przynajmniej oglądaj płyty DVD, CD lub Blu-ray. Nie ma wątpliwości, że w pewnym momencie były one szeroko stosowane, ale wraz z pojawieniem się masowych platform cyfrowych do słuchania muzyki i oglądania filmów lub wideo, były one w tle.

Co teraz możesz zrobić, jeśli masz ich dużo z proszkiem na półce lub w szufladzie? Cóż, możesz rozpocząć odtwarzanie dysków Blu-ray z komputera lub pobrać plik prawdziwy zysk sprzedając te, które masz online. Chociaż może się to wydawać skomplikowane, w rzeczywistości jest bardzo proste; A przy dużej liczbie istniejących sklepów internetowych staje się to jeszcze łatwiejsze.

Jest wiele sposobów, aby to osiągnąć bez problemów, więc oto proste kroki, które musisz podjąć sprzedawać używane dyski DVD, CD i Blu-ray online.

Gdzie sprzedawać używane dyski DVD, CD i Blu-ray w Internecie?

Niektórzy mówią, że śmieci jednego człowieka są skarbem dla drugiego, więc podczas gdy dla wielu z nas czas na używanie płyt DVD, CD i Blu-ray minął, dla wielu to dopiero początek. W rzeczywistości jest wielu, którym udało się przekonwertować DVD lub Blu-ray na inne formaty. Niektóre strony i sklepy internetowe przydatne na tym rozwijającym się rynku to:

  • Bonavendi. Możesz użyć tej wygodnej strony, aby porównanie cen i dzięki temu masz ogólne pojęcie o tym, co Cię czeka, gdy zaczniesz działać na tym rynku. Ponadto możesz korzystać z tej aplikacji dla większego komfortu.
  • Decluttr. Ta witryna internetowa poświęcona sprzedaży elektroniki jest idealna, jeśli chcesz zarobić na używanych płytach. Aby rozpocząć sprzedaż bez problemu, będziesz potrzebować tylko numeru kodu kreskowego UPC.
  • Program wykupu Amazon. Chociaż jest to mało znana opcja, w rzeczywistości tak jest bardzo przydatne, jeśli chcesz sprzedać swoje płyty, ponieważ w zależności od tego można dostać od 45 do 65 centów za jedną płytę.
  • Wolny rynek. Można powiedzieć, że nigdy nas to nie zawodzi, ponieważ kupowanie w Mercado Libre jest zawsze dobrą opcją, ponieważ rynek używanych przedmiotów jest niezwykle szeroki i wygodny w oferowaniu naszych produktów.
  • Ekspresowy wykup. Na tej doskonałej stronie sprzedażowej możemy znaleźć świetne oferty na elektronikę, a nawet możemy się zachęcić do sprzedaży naszych płyt, otrzymując od 45 do 65 centów za sztukę.

biały dysk cd w swoim pudełku

  • SellDVDsOnline. Mówi o tym jego nazwa, to jest strona przeznaczony do sprzedaży płyt DVD i CDz których możesz otrzymać od 50 do 70 centów za każdy. Chociaż jest to jego główny cel, możesz go również używać do kupowania i sprzedawania innych rodzajów przedmiotów elektronicznych.

To tylko niektóre z opcji, które możesz wziąć pod uwagę podczas wyszukiwania stron sprzedawać używane dyski DVD, CD lub Blu-ray; Chociaż możesz je również sprzedać po staremu: osobiście z kupującym. Oczywiście, jeśli zdecydujesz się ich nie sprzedawać i chcesz skorzystać z tych, które masz puste, możesz również nagrać płytę Blu-ray, CD i DVD za pomocą Eksploratora Windows.

Mamy nadzieję, że cały ten przewodnik może być dla Ciebie bardzo przydatny i że będziesz mógł maksymalnie wykorzystać swoje stare płyty, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się je sprzedać, czy chcesz zachować je jako wspomnienia innych wyjątkowych chwil.