Skip to content

Jaka wartość ping jest idealna do gry w Fortnite przez Internet?

1 de marzec de 2021

Świat cyfrowy jest bardzo szeroki, dzięki komputerom osiągnięto wspaniałe rzeczy. Obecnie możemy mieć wyspecjalizowane urządzenia o określonych cechach, które znacznie ułatwiają nam pracę.

Jednym z obszarów, który naprawdę nam się spodobał, jest temat gra wideo, możliwość manipulowania postaciami, odczuwanie, że emocja robienia cudownych rzeczy jest bardzo satysfakcjonująca. Oprócz osiągania osiągnięć, pokonywanie poziomów to świetna zabawa.

Obecnie mamy wiele różnych kategorii gier wideo, w których możemy wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada lub tę, która najbardziej nam się podoba. Wśród najbardziej znanych, jakie możemy znaleźć gry akcji i przygodowe strategia, wyścigi, sport i wiele innych.

Ile Pinga jest idealne do gry w Fortnite w Internecie?

Jedną z kategorii, która ma obecnie najwięcej graczy na świecie, jest kategoria multiplayer. Dzięki temu możemy łączyć się w czasie rzeczywistym z ludźmi z dowolnego miejsca na świecie i przeżyj wspaniałe przygody.

W tej kategorii znajduje się gra, która od momentu premiery przełamała bariery, stając się jedną z najczęściej granych na świecie. Ta gra wideo to Fortnite, zaprezentowana w 2017 roku przez firmę Epic Games.

Początkowo gra ta opierała się na przetrwaniu w otwartym świecie, w którym walczyło się z zombie, w tej wersji gracze współpracowali, aby przetrwać zagrożenie. Ale wkrótce po wydaniu wersji Battle Royale.

W tej wersji jednocześnie mogło uczestniczyć do 100 graczy, których celem było bycie ostatnim ocalałym. Jego popularność była taka, że ​​w krótkim czasie dotarł do 250 milionów graczy, łamiąc dotychczasowe standardy.

Fortnite to gra, która zawiera niektóre niesamowita grafika, a także grywalność, z jaką gra się rozwija, jest bardzo dobra. Temat gry i rozwój, jaki ma się, gdy stajemy przed innymi graczami, nie są daleko w tyle.

Ze względu na zaawansowaną grafikę Fortnite został zaprojektowany z wykorzystaniem, potrzebny jest potężny sprzęt które są w stanie ogólnie przeciągać grę. W ten sposób możesz znacznie poprawić wrażenia.

W przeciwnym razie, jeśli nie masz urządzeń, które mogą sprawić, że gra działa tak, jak powinna, będziesz miał tę wadę, że nie będziesz mógł cieszyć się grafiką taką, jaka jest. Wpłynie to również na rozwój gry.

Jaki jest najlepszy ping, którego potrzebuję, aby grać w Fortnite?

Zagraj w Fornite

Chcąc zagrać w wieloosobowej wersji Battle Royale będziemy potrzebowali szybkiego internetu, aby nie zostać w środku bitwy. Trzeba wiedzieć, jaką prędkość internetu musimy mieć, aby Fortnite działał tak, jak powinien.

Szybkość Internetu jest mierzona w Ping, czyli technicznie mierzy szybkość, z jaką urządzenie komunikuje się z dostawcą Internetu. Innymi słowy, czas potrzebny przesyłać dane między połączeniami.

Według producentów, którzy opracowali Fortnite wymagana jest prędkość internetu większa niż 50 MB na sekundę aby gra działała poprawnie. Jeśli masz prędkość mniejszą niż 50 MB, konsekwencją będzie wpływ na grę.

Wynika to z grafiki, z którą zaprojektowano Fortnite, oraz interakcji, które trzeba mieć podczas gry online z innymi graczami. Z tego powodu granie w Battle Royale na urządzeniach mobilnych nie jest zalecane.

Z drugiej strony istnieje kilka sposobów, dzięki którym możemy poprawić prędkość internetu Ping i tym samym grać w Fortnite w najlepszy sposób. Jeśli gramy z konsoli takiej jak Play Station i mamy możliwość podłączenia jej kablem do Rutera to musimy to zrobić.

To, choć wydaje się bardzo proste, znacznie poprawi szybkość internetu i możemy trochę lepiej bawić się w Fortnite.

Możesz być również zainteresowany, Ile zajmuje lub waży Fortnite? – Wymagania, między innymi, dotyczące instalacji i grania w Fortnite. Biorąc pod uwagę, że na tej stronie internetowej będziesz w stanie uzyskać na co dzień szeroką treść technologiczną o dużym znaczeniu i użyteczności.

dołącz do naszego kanału telegram