Skip to content

Jak zwiększyć lub uzyskać więcej miejsca w Dropbox za darmo?

12 de wrzesień de 2022

Kiedy myślimy o głównych platformach przechowywania w chmurze, widzimy, że istnieje wiele interesujących alternatyw, a Dropbox jest jedną z ulubionych.

Ci, którzy korzystają z tego systemu, wiedzą, że Dropbox przechowuje Twoje pliki wirtualnie, co oznacza, że ​​nie zajmą one miejsca na Twoich urządzeniach, a jeśli masz dostęp do internetu, będziesz mieć do nich dostęp. a jeśli szukasz rozwiń miejsce przechowywania w skrzynceWtedy zobaczysz, jak to zrobić za darmo.

Nawet jeśli korzystamy z Dropbox jako serwera WWW, to bardzo dobrze spełnia on swoją główną funkcję, choć nie wchodząc w nią, chcemy przy tej okazji nawiązać do trików, które pozwolą Ci zwiększyć pojemność w Dropbox.

Dzieje się tak, że chociaż od początku Dropbox oferuje nam 2 GB miejsca za darmoz biegiem czasu ta ilość miejsca może być trochę za mała i trzeba podjąć działania w tej sprawie.

Teraz wiemy, że wielu użytkowników nie będzie chciało płacić za to rozszerzenie usługi, dlatego w kolejnych wierszach chcemy pokazać Ci niektóre z rozwiązań, które masz pod ręką zwiększyć pojemność pamięci za darmo.

Na przykład, jeśli masz podstawowe konto Dropbox, za pomocą kilku prostych kroków możesz przejść do zyskaj do 16 GB darmowego miejscapostępując zgodnie z niektórymi wskazówkami, które przedstawimy poniżej.

Jak zyskać więcej miejsca w Dropbox?

Cóż, zanim przejdziesz do niektórych samouczków na ten temat, nie ma wątpliwości, że pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować Dropbox i utworzyć konto użytkownika, w przeciwnym razie nie będziesz mógł z nich skorzystać.

A co byłoby jednym z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na rozszerzenie przestrzeni dyskowej Dropbox, to zaproś naszych przyjaciół dołączyć do tej platformy, a do tego mamy trzy różne opcje. Wszystko działa znacznie lepiej, jeśli na wszystkich naszych urządzeniach mamy zainstalowany Dropbox.

Niektóre z nich to „Importuj nasze kontakty z Gmaila”, aby wysłać zaproszenie, napisać sobie e-maile osób, które chcemy zaprosić, czy wreszcie skopiować link instalacyjny, aby zaprosić je z naszego e-maila.

Konto tutaj jest dość proste, biorąc pod uwagę, że dla każdego znajomego, który dołączy do Dropbox dzięki naszemu zaproszeniu, dostaniemy dodatkowe 500 MB na nasze konto. Tak jest w przypadku kont podstawowych.

Teraz, jeśli masz konto Pro, powinieneś również zaprosić swoich znajomych, ponieważ w takich przypadkach otrzymasz dodatkowy bonus za każdy z nich 1 GBw taki sposób, że nadal jest wysoce zalecany.

Aby ta premia była skuteczna, Twoja przyjaciel będzie musiał zainstalować aplikację dropbox dla komputerów stacjonarnych na komputerze i zaloguj się, ponieważ wersje mobilne nie kwalifikują się w takich przypadkach.

Połącz konto Dropbox z Facebookiem

Aby otrzymać kolejne 125 MB za darmo, następujące będą Połącz swoje konto Facebook z kontem Dropbox. Coś, co możemy wykonać w bardzo prosty sposób z wewnętrznego linku „Połącz swoje konto na Facebooku”, akceptując warunki.

I tak jak rozmawialiśmy o połączeniu konta na Facebooku z kontem Dropbox, w taki sam sposób możemy to polecić Połącz swoje konto na Twitterze. W taki sposób, że staniesz się godny kolejnych 125 MB. Nawet jeśli później śledzisz konto Dropbox na Twitterze, otrzymasz dodatkowe 125 MB.

kobieta zakrywająca twarz logo dropbox

Dołącz do forum Dropbox

Jeśli skomentujesz na forum usługi Dropbox, będziesz mieć prawo do zdobycia darmowego miejsca. Możesz pomagać innym członkom społeczności i zdobądź polubienia lub wyróżnij się swoimi rozwiązaniami na pytania innych osób. Aby to zrobić, przejdź do opcji „Pomóż społeczności” i upewnij się, że jesteś zalogowany

Gdy udzielasz odpowiedzi lub rozwiązań na pytania na forum, możesz otrzymywać „polubienia” lub inni użytkownicy mogą oznaczać Twoje komentarze jako pomocne. W takim przypadku będziesz mógł zostać nagrodzony odznaką „Potężna odpowiedź”, co przełoży się na będziesz mógł powiększyć swoje miejsce w Dropbox z 1 GB więcej miejsca.

dołącz do naszego kanału telegram