Skip to content

Jak zrobić menu restauracji w programie Microsoft Publisher krok po kroku (przykład)

26 de luty de 2021

Wydawca to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce łatwo tworzyć wysokiej jakości reklamy. Będąc narzędziem Microsoft Office, już teraz możemy sobie wyobrazić, jak łatwe jest w użyciu.

W rzeczywistości może być bardzo przydatny dla tych, którzy mają firmę lub sklep. I właśnie tutaj pokażemy jak zrobić krok po kroku menu restauracji w Microsoft Publisher z łatwością. Nawet jak nadanie jej wyjątkowego charakteru podczas tworzenia dwustronnej broszury dla Twojego menu.

Znajomość tego typu narzędzi może pomóc każdemu osiągnąć znacznie większe sukcesy w życiu zawodowym. Oprócz tego, że Publisher jest bardzo łatwy w obsłudze, oferuje nam świetne narzędzia aby wszystko, co robimy, było profesjonalnie wykończone. Jeśli masz restaurację lub chcesz ją mieć, nie wahaj się czytać dalej, jak krok po kroku tworzyć menu.

Jak zrobić menu restauracji w Microsoft Publisher?

Chociaż program Publisher może nie być tak popularny i używany, jak inne narzędzia pakietu Microsoft Office, nie oznacza to, że nie oferuje opcji wysokiej jakości. Na przykład stwórz logo, aby nadać specjalny akcent menu restauracji.

To narzędzie edycja i tworzenie projektów jakie oferują nam komputery Microsoft, pozwalają nam tworzyć wspaniałe publikacje, jak wszyscy profesjonaliści, które przyciągną uwagę każdego.

Tak naprawdę, bez względu na to, czy chodzi po prostu o zabawę z bliskimi, czy o świetny dodatek do restauracji, istnieje możliwość stworzenia menu dostosowanego do Twoich upodobań i potrzeb.

Teraz pokażemy Ci, jak możesz to zrobić krok po kroku jako ekspert w tej dziedzinie. Pomoże ci to zrobić o wiele więcej unikalne i wyjątkowe kreacje z Microsoft Publisher w przyszłości.

Kroki, aby utworzyć menu w programie Microsoft Publisher

Aby stworzyć broszurę, która pomoże Ci sprzedawać i stwórz menu restauracji z Publisher poprawnie, musisz wykonać pewne kroki. Jeśli będziesz postępować zgodnie z nimi co do joty, zapewniamy doskonałe rezultaty, których nie pożałujesz. Wszystko co musisz zrobić to:

  • Aby rozpocząć, przejdź do Microsoft Publisher.
  • Tam naciśnij strzałkę obok opcji „Publikacje do druku”.
  • Teraz w polu „Nowy z projektu” przejdź na dół i wybierz przycisk „Menu”.
  • W tej części zobaczysz różne opcje tworzenia menu, takie jak między innymi „Wina / Deser”, „Zwykłe”, „Codzienne specjalne”. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • Gdy to zrobisz, wybierz w panelu zadań plik „Liczba kopii na arkusz” i oczywiście „Rozmiar” w zależności od menu, które wybrałeś wcześniej.
  • Wybierz opcje, które najbardziej Ci się podobają w części „Projekt arkusza”. W tej sekcji możesz eksperymentować z różnymi projektami, wykończeniami i dekoracjami do nowego menu restauracji. Jeśli nie jesteś zadowolony z dokonanej zmiany, możesz ją naprawić przyciskiem „Edytuj” na pasku zadań i klikając „Kreator cofania działań”.
  • Teraz możesz wpisać wszystko, czego potrzebujesz do menu w polach tekstowych. Tam Możesz wpisać ceny, nazwy potraw, promocje, Wśród innych szczegółów, których potrzebuje każde szanowane menu.

To wszystko! Teraz wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz” i wydrukować nowe menu, które utworzyłeś, kiedy tylko chcesz. Ponadto, jeśli chcesz dodać jeszcze więcej szczegółów do menu swojej restauracji, możesz skorzystać z mnóstwa samouczków dostępnych w YouTube. Znajdziesz tam wiele pomysłów, które pomogą Ci stworzyć katalog produktów lub usług, aby ulepszyć Twój menu i uczyń go oryginalnym.

Menu restauracji

Istnieją inne sposoby wykorzystania wszystkich opcji oferowanych przez Microsoft Publisher. Na przykład, możesz wybrać szablony To znacznie ułatwia pracę nad tworzeniem publikacji, na przykład do wykonywania certyfikatów, kart podarunkowych, gazet itp., Z których wszyscy w pewnym momencie korzystamy.

Krótko mówiąc, zachęcamy do dalszego korzystania ze wszystkiego, co ma do zaoferowania przydatne narzędzie do projektowania Microsoft Publisher. Mając menu jasne i łatwe do zrozumieniaZapewniamy, że każdy z nas będzie chciał kupić Wasze jedzenie, dlatego mamy nadzieję, że cała ta pomoc okaże się dla Państwa przydatna, a z Wydawcą stworzą Państwo najlepsze menu restauracji.

dołącz do naszego kanału telegram