Skip to content

Jak zrobić lub utworzyć ramkę w programie CorelDraw krok po kroku (przykład)

24 de luty de 2021

CorelDRAW Graphics Suite to program dla projekt graficzny. Jest szeroko stosowany do grafiki, retuszu zdjęć i projektowania stron internetowych; musisz anulować licencję, ale możesz jej używać bezpłatnie przez okres Okres 15 dni. Dziś podamy więcej szczegółów, jak wykonać lub utwórz ramkę w programie CorelDraw Krok po kroku.

Jak krok po kroku stworzyć ramkę w CorelDraw?

CorelDraw jest szeroko stosowany w branży graficznej, ponieważ dzięki temu programowi możesz tworzyć logo, projektować materiały POP, tworzyć i / lub zmieniać rysunki wektorowe na komputerze, zmieniać, a nawet podnosić jakość obrazu, projektować tła dla strony internetowej i wiele innych narzędzi, w tym utwórz ramkę.

Tworzenie ramki w programie CorelDraw jest bardzo proste, ta sama procedura, którą wyjaśnimy poniżej, dotyczy zarówno programu CorelDraw, jak i Photo-Paint.

Kroki, aby utworzyć ramkę w programie CorelDraw

Przejdź do pakietu Corel

Pierwszym krokiem jest zlokalizowanie pakietu Corel i otwarcie programu CorelDraw w komputerze. Teraz przejdź do opcji menu „Plik”, kliknij „Otwórz”, abyś mógł zlokalizować i otworzyć obraz, który chcesz załadować na scenie.

Wstaw ramkę

Teraz przejdź do następnego opcja «Efekty», następnie kliknij „Kreatywny” i na końcu „Ramka”, w ten sposób będziesz mógł wyświetlić okno dialogowe, w którym można wstawić ramkę do obrazu. Okno „Ramka” pokaże kilka różnych stylów, więc wybierzesz jeden, a zapowiedź odpowiedniej ramki.

Zmodyfikuj ramkę

Następnie w zakładce „Modyfikować” Możesz zmienić wygląd ramki, na przykład jej rozmiar, kolor, krycie, rozmycie, wyrównanie i inne cechy.

Po dokonaniu naszych korekt i zdefiniowaniu ramki zgodnie z tym, co chcesz, kliknij „OK”, aby zakończyć proces i dodać naszą ramkę do obrazu.

Zalety tworzenia projektów w programie CorelDraw

Zalety tworzenia projektów w programie CorelDraw

Pracuj z wektorami i możesz używać obrazów z przezroczystością

Jest to program dostosowany do pracować z wektoramiDzięki temu możesz wykonywać kontury, a poprzez swoje projekty finalnie uzyskać nadruki, grawerunki, hafty i wiele więcej.

Możesz także użyć obrazy z przezroczystością takie jak pliki TIFF, format, który często nie jest obsługiwany przez inne typy programów w okolicy.

Będziesz mógł wykonać duże wydruki

Jest również idealny do ponadgabarytowe nadrukiPonieważ rysunek wektorowy opiera się na pociągnięciach, punktach i proporcjach, nie zależy od pikseli, a zatem nie ma ograniczenia rozdzielczości, nie traci ostrości.

Opiera się na obiektach i warstwach, a jego projekty są wielostronicowe

Kolejną zaletą jest to, że tak na podstawie obiektów i warstw, co znacznie ułatwia ich organizację podczas tworzenia rysunku, ponieważ nigdy nie są one mieszane, a każdy obiekt można osobno przesuwać lub edytować, bez wpływu na pozostałą część kompozycji.

Twoje projekty mogą być wielostronicowy, co jest bardzo przydatne w niektórych szczególnych przypadkach, głównie gdy rysunek musi być wydrukowany w kilku częściach niezależnie.

Możesz go pobrać w kilku językach

Ponadto możesz pobrać program CorelDraw w kilku językach, w tym w hiszpańskim, co ogólnie ułatwia zrozumienie wszystkich opcji interfejsu; podczas gdy inne firmy z sektora nie obejmują rynku latynoskiego. Ponadto CorelDraw może czytać różne pliki typy plików jak Microsoft Office, aby zaimportować określone typy obiektów do projektu.

Pakiet Corel oferuje wiele innych zalet, takich jak m.in. Farba fotograficzna, a dzięki temu programowi będziesz mógł edytować zdjęcia z samego Coreldraw, bez konieczności zmiany programów. Pozwala na szybką i łatwą edycję projektów za pomocą kilku kliknięć. Dzięki swojej popularności możesz udostępniać pliki projektów w programie CorelDraw łatwo z innymi osobami.

Co więcej, nie ma wątpliwości, że CorelDraw jest bardzo kompletnym narzędziem do tworzenia dowolnych frameworków, a także do wykonywania wszelkiego rodzaju projektów; idealny wybór dla upiększać zdjęcia, plakaty, wizytówki lub dowolny plik.

dołącz do naszego kanału telegram