Skip to content

Jak zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów – szybko i łatwo

26 de luty de 2021

Wiele osób uważa, że ​​tworzenie wysokiej jakości filmów jest zwykle trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy próbujemy robić je na zewnątrz lub z dala od naszego aparatu. Kiedy tak jest the Dźwięk nie jest wyraźnie słyszalny, a wiadomość nie jest odbierana.

Z tego powodu przedstawimy artykuł, który pomoże Ci w tym zadaniu i nauczysz się jak zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów, łatwo i szybko.

Ale po co robić mikrofon bezprzewodowy, jest to konieczne, ponieważ odsuwając urządzenie, z którym filmujemy. Dźwięku nie można uchwycić wyraźnie i dlatego nie można go uchwycić przekazać wiadomość. Dlatego musimy zrobić mikrofon, który jest blisko naszego ciała, aby żadna z transmitowanych przez nas informacji nie została utracona.

W następnym samouczku pokażemy Ci krok po kroku, którego musisz przestrzegać aby móc łatwo i szybko zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów. Wierz lub nie, wykonanie tego typu urządzenia jest bardzo prostym przedsięwzięciem, podobnie jak naprawa złącza jack, ale jeśli znasz podstawowe aspekty elektroniki, nie martw się, zostaw to w naszych rękach i ucz się z nami.

Jak zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów

Zawsze oferując rozwiązania różnych pojawiających się problemów, tak jak nauczyliśmy Cię, jak zainstalować i aktywować Bluetooth na komputerze. Dajemy ci ten samouczek, który pokaże ci, jak zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów, w bardzo prosty, praktyczny i łatwy sposób, a następnie powiemy ci, jak powinieneś to zrobić.

Ważne jest, aby wiedzieć, że w przypadku tego zewnętrznego mikrofonu lub bezprzewodowomożesz znajdować się z dala od aparatu, a dźwięk będzie słyszalny w bardzo wyraźny sposób. Aby to zrobić, będziesz potrzebować pewnych materiałów, którymi są. Po pierwsze, smartfon, aparat słuchowy z wbudowanym mikrofon dzwonić.

Będzie nam też potrzebny spinacz, ten, którym przykleisz kartę do koszuli, klej, drobny papier ścierny. To wszystko, czego będziemy potrzebować, musimy pobrać na nasz smartfon plik aplikacja do nagrywania dźwięku. W tym samouczku używamy aplikacji Rode, ale możesz także używać notatek głosowych.

Jeśli chcesz pobrać aplikację, musisz przejść do Sklepu Play, ale przez ten link możesz przejść bezpośrednio bez marnowania czasu. Ale jeśli wolisz, możesz używać notatek głosowych, działa to również bardzo dobrze. Teraz pokażemy Ci, jak to wszystko zbierzemy i jak możesz zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów.

Zestaw mikrofonu bezprzewodowego

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeciąć kable słuchawek, bardzo blisko mikrofonu iw wycinanych miejscach, wypełniasz go klejem, aby uniknąć odsłonięcia kabli. Gdy to zrobisz, weź papier ścierny i przeszlifuj obszar mikrofonu, w którym zamierzasz wkleić klip. Należy również przeszlifować klips, aby mocno go trzymał.

Musimy ograniczyć picie kleju kontaktowego i szybkie wysychanie, gdy całkowicie wyschnie nasz mikrofon bezprzewodowy będzie gotowy. Teraz wystarczy poprowadzić kabel pod ubraniem i za pomocą klipsa podłącz mikrofon jak najbliżej ust. Podłączamy kabel do telefonu komórkowego i aplikujemy do nagrywania.

Teraz, zanim zaczniesz go używać mikrofon bezprzewodowy Przedstawimy Ci dwie ważne zalecenia. Pierwsza dotyczy zaznaczenia Pic, zrobimy to głośno klaskać. W ten sposób możemy zsynchronizować dźwięk z obrazem, a nagranie pozostaje równe lub zsynchronizowane.

mikrofon bezprzewodowy

Inną kwestią, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że powinieneś umieścić swój smartfon tryb samolotowy. Ma to zapobiec przedostawaniu się połączenia lub wiadomości w czasie nagrywania, a tym samym nie utracić wideo. Dobre wyniki, które oferuje ta alternatywa, są imponujące i bardzo łatwo się nauczyłeś jak zrobić domowy mikrofon bezprzewodowy do moich filmów.